Jump to content
jamesbond

magnetofon.pl

Recommended Posts

Rowniez mi sie tak wydaje, dlatego nie probowalem jej lapac. Nt. ceny sie nie wypowiem.

 

Tylko dla fanow odtwarzaczy mp3 generacji lat osiemdziesiatych :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już potrafie przewidzieć odpowiedzi wielu osób z tego forum ;) Powiem tak: "nie znacie się" ;) Ale sie nie obrazajcie, hihhihi

 

Domena dla mnie fajna, slowo popularne, co z tego ze relikt przeszlosci jak i tak ten adres zapamieta kazdy, bardziej niz emuzyka, e-muzyka.pl, mp3kawalki.pl, etc. Nutka minionej epoki sprawia ze domena jest cool :) Tej domeny nie oceniam pod katem ruchu bez wysiłku, tylko potencjału.

 

Na serwis muzyczny, teksty piosenek, radio internetowe, a nawet sklep ze sprzetem muzycznym.

Gotowe haslo reklamowe : "Posluchaj tego na magnetofonie" i logo tez juz widze w myslach.

 

// edit @Michal ja jej nie lapalem - tak ciekawa domena byla wolna :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Archaiczna domena.

 

co Wy gadacie :-) przecież to świetna domena, np. na sklep jakkolwiek związany z muzyką! archaiczna? a np. nie chcielibyście mieć automobil.pl? albo video.pl? jak dla mnie wypas i dziwie się, że była wolna :-) nie wyceniam, ale domena fajna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O takim zastosowaniu nie pomyślałem. Zwracam honor.

Inne zastosowanie to serwis z plikami muzycznymi.

Co do wyceny to w takim układzie kilkaset zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niegłupia domena. Ja bym na niej widział także sklep z urządzeniami podsłuchowymi :) Kilkaset zł jak dobrze zareklamowana nazwa ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem na rejestracji nie sptraciłeś. Sam bym taką zarejstrował. Ale czas pokaże ile jest warta.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Każdą domenę można sobie wyceniac pod względem potencjału. Zgadzam się. Zastosowanie, potencjał, pomysł a opłacalnośc domeny to jednak dwie różne sprawy. Przy wycenach domen kieruję się także tym; ile domen jest zarejestrowanych o danej nazwie i jak dawno zostały zarejestrowane. W przypadku magnetofonu domena COM została stworzona chyba niecały rok temu, natomiast PL wczoraj, czy tam dzisiaj. Reszta jest wolna i nie ruszona.

Proponuję Ci zacząc robic pod nią serwis o tej tematyce który na którym zafascynowani pięciolatkowie bedą stawiac pierwsze kroki w elektronice, domowych naprawach i dowiedzą sie z niego co to jest szpula w magnetofonie, a jak będą mieli siedem lat to otrzymają prawo dostępu do specjalnej podstrony na której dowiedzą się co to jest kaseta magnetofonowa i amper.

 

Dorejestruj do kompletu :

taśmymagnetofonowe.pl

miniwieżediory.pl

kaseciak.pl

 

Pozdrawiam.

ps.

jak bym strzelił pod taką domeną 'wy się nie znacie', to bym się spalił ze wstydu i nie pokazał na forum. tym stwierdzeniem odstraszasz początkujących uesrów do wyrażania swoich opinii w dziale wycen.

Share this post


Link to post
Share on other sites
jak bym strzelił pod taką domeną 'wy się nie znacie', to bym się spalił ze wstydu i nie pokazał na forum. tym stwierdzeniem odstraszasz początkujących uesrów do wyrażania swoich opinii w dziale wycen.

 

Mało logicznie mówisz, nie wiem o co Ci chodzi. Że niby mam się spalić ze wstydu, że powiedziałem pb, thenatural, michalowi i grzegorzowi "wy się nie znacie" ?

Innej interpretacji nie widzę. Zauważ że mówiłem to w cudzysłowiu, prosząc żeby się nie obrazili i się śmiejąc :) Nikt tego nie odebrał za zniewagę.

Grzegorz sam przyznał że nie widział takiego wykorzystania.

 

Co do sposobu wyceny @anglik, to ja inaczej dzialam, widze ze Ty patrzysz przez pryzmat czy sie nadaje na parking. Dziękuje za listę domen dodatkowych, słabo wyceniam inwestycję w nie więc nie skorzystam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No to ja wycenię na 300zł

 

Ja też. Może nawet ciut więcej... Taka domena ma potencjał. Pozdrowienia!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja musze przyznac, ze nie wiem dlaczego, ale gdy tylko wypowiadam te nazwe domeny, to od razu przed oczami mam program szymona majewskiego. choc lepiej by bylo, gdyby skojarzyla mi sie z nazwa "wideoteka doroslego czlowieka" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik
Mało logicznie mówisz, nie wiem o co Ci chodzi. Że niby mam się spalić ze wstydu, że powiedziałem pb, thenatural, michalowi i grzegorzowi "wy się nie znacie" ?

Innej interpretacji nie widzę. Zauważ że mówiłem to w cudzysłowiu, prosząc żeby się nie obrazili i się śmiejąc :) Nikt tego nie odebrał za zniewagę.

Grzegorz sam przyznał że nie widział takiego wykorzystania.

 

Co do sposobu wyceny @anglik, to ja inaczej dzialam, widze ze Ty patrzysz przez pryzmat czy sie nadaje na parking. Dziękuje za listę domen dodatkowych, słabo wyceniam inwestycję w nie więc nie skorzystam.

Wiesz James, to dam Ci dobrą radę. Miałem kiedyś kolegę (miałem bo nie żyje), jak chciał puścic bąka to mówił " uwaga żartuje!".

 

A na końcu mówił "przepraszam"

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik
@anglik uważam że powinni Ci bana przedłużyć

Przepraszam James, ale przez bana nie miałem mozliwosci odpowiedzi.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nawiązując do mojej wypowiedzi w wątku magnetofony.pl

 

"Uważam, że moja domena magnetofon.pl rzeczywiscie ma wartość - wyceniam na 10-20k

Fantystyczny keyword, to nic ze slowo wypada z powszechnego uzycia - w tym jego urok, moze posluzyc za niezly oldstylowy brand radia internetowego, wytwórni, dowolnej firmy związanej z przemysłem muzycznym.

 

Co do magnetofony.pl - to sam fakt, że nie zarejestrowałem tej domeny rok temu wyraża moją opinię.

Wyceniam 0 - 100zł. Na brand nie pasuje, a magentofonami juz raczej nikt nie handluje."

Edited by jamesbond

Share this post


Link to post
Share on other sites

swietna domena na serwis z muzyka, o muzyce itd:) nazwa latwa do zapamietania i jednak... ma się do takich urzadzen sentyment, sam gdyby bylo na niej cos ciekawego chetnie bym odwiedzał.

Warta rejestracji. Wartość jak dla mnie ma wysoką.

 

ehh... łezka sie w oku zakreciła... stary magnetofon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×