Jump to content
mg_gm

www.um.waw.pl

Recommended Posts

Co sadzicie o tej domenie? Od wczoraj od godz 22 42 wizyty. Gdzie mozna i czy mozna zaparkowac taka domene?

 

mg

Share this post


Link to post
Share on other sites

urzad miasta . waw .pl bardzo fajna SUBdomena :) mimo iz te nie sa w cenia to ta jakos nie jest zla ;) jezeli sie nia zaintersuje miasto WaWa to nie obawiaj sie ceny w tysiacach ;)

 

pzdr Daniel

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co sadzicie o tej domenie? Od wczoraj od godz 22 42 wizyty. Gdzie mozna i czy mozna zaparkowac taka domene?

 

mg

Tak czy inaczej chyba największy Urząd Miasta w Polsce? ;] Sprawdzilem dostępnośc subdomen tego typu.. Małoo. Mnie sie bardzo podoba.

 

Urząd Miasta

Urząd Marszałkowski

Uniwersytet Mazowiecki

Uniwersytet Medyczny..

 

może coś jeszcze?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bym nie byl tego az taki pewny... Nie zdziwie sie, jezeli beda w stanie mu ja po prostu zabrac.

Dlaczego zabrac?

Share this post


Link to post
Share on other sites

buahahaha michał nie smiesz mnie napisz mi jeszcze ze UM albo warszawa to znak towarowy :) tudziez zastrzezony , nawet jezeli posiadawa domene waw.pl nei moga mu jej od tak odebac ;] pzdr ale z wydaje misie ze NASK ma domene waw.pl ;P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zedytowalem poprzedniego posta.

Wiem, ale mimo to nie rozumiem. Wyjasnisz?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juz na stronie nie ma urzedu miasta a uklad magikow. mozna rozne nazwy tam podpiac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest super, jest super więc o co ci chodzi... Kilka stówek jak nic. Mój typ to ulica Marszałkowska :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bym nie byl tego az taki pewny... Nie zdziwie sie, jezeli beda w stanie mu ja po prostu zabrac, gdyz uzywaja um.warszawa.pl.

 

a ja mysle, ze UM wa-wa oleje sprawe bardzo cieplym moczem...urzednicy maja wiecej do robienia (przegladanie swoich teczek) niz zajmowanie sie jakimis domenami...oni pewnie w tym UM jada jeszcze na windows 98, kto wie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety, nigdzie jej nie zaparkujesz, ale dzięki zapewne sporej liczbie odwiedzin możesz zrobić tam jakiś serwis i liczyć na darmową reklamę.

 

Ja bym postawił stronę poświęconą serialowi „Biały Delfin Um”. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Najnowsze posty na forum

    • archiwizacja.pl   Dobra domena w dobrej cenie.   https://www.aftermarket.pl/aukcja/2606689/?utm_source=market_redirect&_track=249a42ce335537159e067eec5d1c68a9
    • Każda z niżej wymienionych domen .com.pl po 90 zł netto w opcji "kup teraz" na AM. Oferta ważna do jutra do godziny 19:00. Promocją objąłem te domeny, które uważam, że mają dużą szansę na znalezienie KK. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany zakupem większej ilości domen (od 3 sztuk wzwyż) to proszę o wiadomość na priv (lista domen + login). Robię wtedy escrow i daję  rabat 20 zł netto/domenę.   Dla osób, które przestały wierzyć w moc domen .com.pl informacja; sprzedaje dużo domen tego typu (całkiem niedawno: kret*com*pl za niskie XXXX netto i nie było to 1000 zł). Zapraszam do zakupów. --- Alfabetyczna lista 50 domen.   alternatory.com.pl autolak.com.pl carrental.com.pl culture.com.pl cynamon.com.pl dexterity.com.pl dladzieci.com.pl dobrykredyt.com.pl dobrywegiel.com.pl drukarkifiskalne.com.pl fuga.com.pl gabinetylekarskie.com.pl granitex.com.pl habitat.com.pl harcowka.com.pl instalacjegazowe.com.pl instalgaz.com.pl invitro.com.pl knowledge.com.pl koks.com.pl kolektorysloneczne.com.pl kotlyweglowe.com.pl lighters.com.pl maszynypakujace.com.pl meblenierdzewne.com.pl ocieplenie.com.pl oryginalneprezenty.com.pl orzeszki.com.pl paragon.com.pl pcv.com.pl phone.com.pl piwokraftowe.com.pl posrednictwopracy.com.pl radek.com.pl raki.com.pl rarytas.com.pl rozruszniki.com.pl serwisklimatyzacji.com.pl silikony.com.pl systemykominowe.com.pl szkoleniastrzeleckie.com.pl t-shirts.com.pl + tshirts.com.pl taniekredyty.com.pl tanieogrzewanie.com.pl testing.com.pl tukan.com.pl wrozbyonline.com.pl wycinki.com.pl wyrobyskorzane.com.pl wystrojwnetrz.com.pl
    • gasior.pl techma.pl   Zapraszam na aukcje domen od 69 PLN bez ceny minimalnej:   gasior.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10368/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-14 14:00:41) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-20 godz. 19:15   techma.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10370/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-14 14:11:27) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-20 godz. 19:15   DD
    • Ja już sobie przestawiłem myślenie i wycenę. Widzę jak to się zmieniło dla rynku .com, gdzie domeny, które kiedyś kosztowały po kilkadziesiąt tysięcy dolarów, teraz schodzą po 150-200k USD.   50-100k PLN to już nie ta sama kwota co parę lat temu.   Myślę, że dla tego typu domeny co ogrodzenia.pl, to cena 50k+ PLN może spokojnie mieć zastosowanie w handlu między inwestorami. Ale nie oczekiwałbym, że ktoś chciałby ją w tej cenie sprzedać.   DD
    • Miałem na myśli PLN, ale może masz rację, że za tanio. Zależy jak bardzo kupujący będzie chciał ją kupić i jak bardzo sprzedający będzie chciał sprzedać. ;-)
    • Poszedłeś bardzo minimalnie z tą wyceną  Można by rzec konserwatywnie. Ale myślę, że przy odpowiedniej cierpliwości ten przedział, ale w euro, jest możliwy.   W sumie nie podałeś waluty, więc może nie chodziło Ci o PLNy    DD
    • 50-100 tys. netto.
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,182
    • Most Online
      902

    Newest Member
    garfieldfilm
    Joined
×