Jump to content
domenator

bronpalna.pl

Recommended Posts

w innym wątku podałem ją do wyceny tak "przy okazji", ale pies z kulawą nogą się nie zainteresował to tworzę nowy.

 

co o niej sądzicie? ruch ma kilka uu/dzień. może nadawać się chociaż na sklep z pistoletami na wodę?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przy minimalnym ruchu może zarobić na siebie. Stawki w tej kategorii są dość wysokie. Chyba nie straciłeś, ale nie sądzę że bron.pl czy militaria.pl napiszą do Ciebie :)

 

# pistolety pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
ale nie sądzę że bron.pl czy militaria.pl napiszą do Ciebie :)

 

za kogo Ty mnie masz? ;-) oczywiście nie jestem takim naiwniakiem. myślę, że ten rynek dopiero się rozwinie i jakiś nowy sklep mógłby być zainteresowany.

Share this post


Link to post
Share on other sites
za kogo Ty mnie masz? ;-) oczywiście nie jestem takim naiwniakiem. myślę, że ten rynek dopiero się rozwinie i jakiś nowy sklep mógłby być zainteresowany.

 

 

Zrób stronkę o pozwoleniach na broń. Dosyć dużo osób tego szuka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawa domena, warto ja trzymac.

 

 

Ja akurat dzisiaj oplacilem rusznikarstwo.pl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja akurat dzisiaj oplacilem rusznikarstwo.pl :)

 

Ciekawe, czy ludzie w ogóle używają takich wyszukanych nazw... bo właśnie się zastanawiam, czy opłacać modniarstwo.pl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jestem tu nowy i moze sie nie znam ale domena bronpalna.pl jest ciekawa. jestem mlody i dla mnie brzmi powaznie ta nazwa. pistolety kojarza mi sie z okresem dziecinstwa. rusznikarstwo to za trudne dla mnie slowo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
za kogo Ty mnie masz? ;-) oczywiście nie jestem takim naiwniakiem. myślę, że ten rynek dopiero się rozwinie i jakiś nowy sklep mógłby być zainteresowany.

 

Tzn myslisz o reklamach spluw na bilboardach? jak ma sie rozwinac? wiecej przestepstw? Mysle, ze domena powinna zainteresowac sie ABW..W koncu oni tam sie najlpeiej znaja na handelku bronia, he, he

 

jestem tu nowy i moze sie nie znam ale domena bronpalna.pl jest ciekawa. jestem mlody i dla mnie brzmi powaznie ta nazwa. pistolety kojarza mi sie z okresem dziecinstwa. rusznikarstwo to za trudne dla mnie slowo.

 

rÓman, jak jeszcze raz napiszesz, ze sie ku...a nie znasz, bo jeZdes tu nowy, to napisze do admina, zeby Cie usuwał, czaisz? A moze pozycjonujesz pod fraze "jestem tu nowy" albo "moze sie nie znam", co? Co za dzieciaki...Do szkoly sie chodzic i uczyc nie chce a i tak sie na niczym nie znaja...

 

 

Poza tym prześledziłem wszystkie posty rÓmana (czyli romka) od początku i stwierdzam, ze pisze je ktoś, kto ma RZUłte papiery, więc ja więcej temu kolesiowi nie odpisuję.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tzn myslisz o reklamach spluw na bilboardach? jak ma sie rozwinac? wiecej przestepstw? Mysle, ze domena powinna zainteresowac sie ABW..

 

Jest taka piosenka, pewnego zespołu, którego słuchałem jak chodziłem do podstawówki:

 

Gdy siedzę sobie w kiblu

Spuszczone gacie mam

Zamykam sobie wtedy oczy

Obmyślam nowy plan

Tysiące mam pomysłów

Gdy siedzę sobie tam

Wybiorę tylko jeden z nich

Najlepszy będzie plan

 

ref.

Obmyślam nowy plan (x3)

wtedy kiedy sram

 

Choć zapach jakiś dziwny

I deska twarda jest

To mi to wcale nie przeszkadza

Tu siedzieć tylko chcę

Pomysły coraz lepsze

Do głowy wchodzą mi

I nawet nie wiem tego,

że to wszystko mi się śni

 

Lecz pora kończyć sranie

Papieru urwać garść

Podetrzeć sobie brudną dupę

Do łóżka kłaść się spać

Choć plan niedokończony

Choć miał najlepszym być

Zostało w głowie tylko to

Bez srania nie da się żyć

 

to tyle w tym temacie. jeśli jesteś na tyle mądry na jakiego się pozujesz, to zrozumiesz...

eot

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Panie w fioletowym jesli chodzi o ABW to przeczytaj najpierw ustawe o tych słuzbach, nowe rozporzadzenia, ustawy zmieniajace ustawe itp, itd, etc (bedziesz mial trochce czytania) a potem pozeruj na kogo tam chcesz, mozesz nawet na Madonne.

 

żółte papiery.. hmm... ja przesledzilem tylko ten jeden twoj post (wlasnie ten) i jezeli ja mam miec zlote papiery (czego w przyszlosci nie wykluczam) to ty chyba juz w tej chwili piszesz z tworek jezeli walisz takie teksty o ABW.( poszukaj wiecej informacji)

 

jezeli chodzi o pozycjonowanie to ja w tej chwili pozycjonyje pod frazy "nigdy nie bylem przeciwko Państwu, ale przeciwko głupkom zawsze"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli po moim poście ktoś podtrzyma kłótnię otrzyma ostrzeżenie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domena typu maslomaslane.pl .Oczywiście jest to tylko Moja subiektywna wycena.

 

czyli Twoim subiektywnym zdaniem "broń" to to samo co "palna"..? aha...

 

ps. a wpisz w gogla broń palna...

Share this post


Link to post
Share on other sites
czyli Twoim subiektywnym zdaniem "broń" to to samo co "palna"..? aha...

 

ps. a wpisz w gogla broń palna...

 

a wedlug Ciebie maślane to to samo co masło ?

 

Wraziłem tylko subiektywną ocenę.

Reasumując i tak jako takiej broni palnej (rozumiem ostrej) przez internet sprzedać nie możesz, więc sens domeny jest ...

 

Domena nie jest całkowicie bez wartości dlatego pisałem 100 zł. Nie wiem dlaczego, się tak uniosłeś przecież dałeś domenę do działu wycena i Ci ją wyceniłem . Zastanów się jak byś szukał wiatrówki to co byś wpisał ... na pewno nie bronpalna.pl (bo tylko taką broń można sprzedawać wysyłkowo) W pozycjonowaniu też taka sobie dlatego że zawiera co prawda słowo kluczowe bron jednak z polskim znakiem, a jak pisałem wcześniej palnej i tak nie można sprzedawać. Na domenę patrzyłem pod kontem sklepu internetowego , możesz postawić oczywiście jakiś serwis jednak wątpię aby liczba odwiedzin była ciekawa adsense .

 

Na koniec.

Powtarzam jest to moja subiektywna wycena możesz się nie zgadzać, ale nie widzę powodu aby cena bła wyższa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
a wedlug Ciebie maślane to to samo co masło ?

 

no, mniej więcej :-) jesteś pewien, że znasz sens tego powiedzenia? masło maślane by było jakby to była domena bronbroniaca.pl

 

Wraziłem tylko subiektywną ocenę.

 

trudno, żebyś wyrażał ocenę obiektywną.. każda opinia jest subiektywna.

 

Reasumując i tak jako takiej broni palnej (rozumiem ostrej) przez internet sprzedać nie możesz, więc sens domeny jest ...

 

nie mam zamiaru sprzedawać broni tylko domenę.

 

Nie wiem dlaczego, się tak uniosłeś

 

kiedy? :-)

 

Zastanów się jak byś szukał wiatrówki to co byś wpisał ... na pewno nie bronpalna.pl (bo tylko taką broń można sprzedawać wysyłkowo)

 

nie tylko

 

W pozycjonowaniu też taka sobie dlatego że zawiera co prawda słowo kluczowe bron jednak z polskim znakiem,

 

nie jestem specem od pozycjonowania, ale podejrzewam, że polski znak nie jest przeszkodą w pozycjonowaniu

 

Na domenę patrzyłem pod kontem sklepu internetowego

 

a ja patrzyłem pod różnymi kĄtami, to nie musiałby być tylko sklep. temat w necie jest dosyć popularny, to i domeną na pewno ktoś się zainteresuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja uważam że ta domena może być warta przy odrobinie szczęścia więcej niż tysiąc zł...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×