Jump to content
Sign in to follow this  
kwalejko

pracowac.pl

Recommended Posts

zła forma, ale konkurencja spora, więc i domena napewno też ma swoją wartość wysokie xxx końcowemu.

 

EDIT

ale musisz się nieźle na pracowac .pl, aby ją sprzedać.

Edited by Adam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo skutecznie, niestety, odstrasza mnie ta bezokolicznikowa/nijaka(?) forma.

Brzmi jakby przeznaczona była dla obcokrajowców, szukających pracy w Polsce : "Polska język, trudna język" :P.

Osobiście, ani nie zarejestrowałbym jej, ani bym nie chciał tej domeny otrzymać w prezencie :P. Nie mówię tego złośliwie,

czy w zawiści :P, bo nie mam w tym żadnego interesu ...

Ale ja się nie znam, może mądrzejsi się wypowiedzą ...

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie domenach w bezokolicznikach mowimy nie. :P To juz lepsza by byla (dowolna literka)praca.pl :P

Edited by FlashT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli masz idna to myślę, że może być warta dużo więcej. Argument jest taki - mastah ninje schodziły za niezłe kwoty, a tej ninją na pewno nie nazwę.

Edited by Azel

Share this post


Link to post
Share on other sites

prawda jest taka, ze dobrej domeny z tej dziedziny tanio nie kupisz na rynku wtornym, nie przepadam za bezokolicznikami, ale ta domena bym z pewnoscia przedluzyl, dodatkowo Ty zajmujesz sie tworzeniem stron, to moze ja zagospodarujesz

Share this post


Link to post
Share on other sites

To prawda, zajmuję się tworzeniem stron. Jednak mnie niestać na domenę za 200.000zł. Buduję serwisy na domenach, które udało sie w jakis sposób przechwycić za parę złotych (na dobrych domenach), ewentualnie zbieram na te lepsze, Mam kilka upatrzonych.

Nie ukrywam, że szukam dobrej domeny na serwis o pracy. Ale chyba będe musiał poczekac trochę, chociaż...

Co do tej domenki, możliwe że kiedyś zdecyduję się coś na niej postawić, ale w tej chwili buduję 5 dużych portali, i pochłaniają one większość mojego czasu.

Pozdrawiam

Krzysztof

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×