Jump to content
DD

Najdrożej sprzedane na aukcji AfterMarket.pl

Recommended Posts

no netpay.pl to dla mnie zagadka :) az sie skusilem i przedłużyłem domenę adPay.pl - myślicie że jest coś warta ;)?

 

Takie domeny są ruletką. Są mocno "brandable" i dlatego mogą być losem totolotka (acz na pewno nie "szóstką") :P Niemniej na obecną chwilę warte są niewiele...

 

Inna kwestia, że do startu w Polsce przygotowuje się łotewska grupa finansowa http://www.4financegroup.com/ i ma ekspansywne plany. To zawsze jakaś okazja dla abonentów takich domen.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jakie może być zastosowanie dla tej domeny ?

Mam w tym przypadku pustkę w głowie :)

 

EDIT:

 

portal randkowy ?

Generalnie portale randkowe kojarzą ludzi, pary raczej już z nich nie korzystają, może coś dla swingersów? ;) Ewentualnie "Młode pary" albo "Pary zodiakalne", domena generyczna z ciekawej tematyki ale IMHO w l.mn. trochę kulawa. Ewentualnie na nazwę brandowalną, literówka paryż bądź party ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Generalnie portale randkowe kojarzą ludzi, pary raczej już z nich nie korzystają, może coś dla swingersów? :)

Ja też raczej kojarzę potencjał tej ładnej domeny ze swingersami, jednak nie jest to już tak jednoznaczne określenie jak swingers.pl, która też jest do kupienia.

Niemniej kojarzenie par - coś a la swatka - też jest na miejscu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
pary.pl

1800 PLN

 

pary.pl 5 500,00 PLN 04.10.2008 MeetDomainers

CenyDomen.pl

 

Jakoś nikt tym razem nie podnosi larum że to psucie rynku itd...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mało... Zobaczymy za ile com.pl się sprzeda.

 

DD

 

Mam inne zdanie. Jak zwraca uwagę Lufthansa, domena znacznie straciła na wartości od 2008r. i w mojej ocenie nie jest to przypadek. Przez 3,5 roku chętnych najwyraźniej nie było, a straty ucina się bez sentymentów, stąd sprzedaż.

 

Mimo słowa kluczowego o silnych statystykach, domena stosunkowo mało komercyjna - dlatego brak zainteresowania ze strony KK i decyzja o sprzedaży mało perspektywicznego aktywa.

 

1800 zł za tę domenę uważam za nadal nieuzasadnione, a szansę na zarobienie poniżej 50%.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jakoś nikt tym razem nie podnosi larum że to psucie rynku itd...

Nie ma larum bo w 2008 ktoś moim zdaniem po prostu mocno przepłacił za tę domenę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jakoś nikt tym razem nie podnosi larum że to psucie rynku itd...

To nie było kup teraz, tylko wypadek przy pracy. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
To nie było kup teraz, tylko wypadek przy pracy. :)

Tamto MD było chyba najlepsze jeśli idzie o wysokość kwot sprzedaży.

 

No dobra jak nikt nie krzyczy że psucie rynku to co się stało z opiniami typu "magia sprzedawcy" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
magia sprzedawcy to byla przy kielbasa.pl

 

3 miesiace temu na amoje aukcji poszła za coś koło 500 a teraz niedawno u Daniela za 2,5 :)

 

Bartku, nie bądź taki skromny ;)

 

Najwidoczniej apetyt przez srogą zimę wzrósł ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czyli przepłacona ? :)

Nic takiego nie powiedziałem ;) Kiedy jest minimum dwóch zainteresowanych, wtedy domeny osiągają bardziej adekwatną cenę. Przy jednym zainteresowanym cena jest zwykle nieadekwatnie niska ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
...jak dla mnie domena średnia.

 

Jak dla mnie to jedynie pod zaplecze . Przeplacona i to mocno .

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×