Jump to content
Sign in to follow this  
domenator

bufet.pl

Recommended Posts

co myślicie o tej domenie? jakie zastosowanie, kto mógłby być nią zainteresowany?

 

Moze obecnie laskawie panujaca w stolicy HGW :rolleyes:

 

PS. Sorki za OT, ale nie moglem sie powstrzymac :D

 

Grzesiek B.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moze obecnie laskawie panujaca w stolicy HGW :rolleyes:

 

przepraszam, ale ja jestem z prowincji (Wrocław) i nie bardzo rozumiem co masz na myśli :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
przepraszam, ale ja jestem z prowincji (Wrocław) i nie bardzo rozumiem co masz na myśli :-)

 

moze chodzi o bufetowa*pl? ;-)

 

No ladna, ladna domena, ale jak wiesz mnie jakos do konca nie przekonuje ;-)

Edited by rok1978

Share this post


Link to post
Share on other sites
przepraszam, ale ja jestem z prowincji (Wrocław) i nie bardzo rozumiem co masz na myśli :-)

 

Ktos kiedy wyjasnial na formum, ze:

"W Europejskim Banku Odbudowy i Rozwoju była v-ce prezesem ds. administracji i miała pod sobą m.in. stołówkę pracowniczą. Według słów ówczesnych współpracowników ta stołówka zajmowała jej sporo czasu i uwagi - być może jakieś konotacje z przeszłości ;-) W każdym bądź razie w PO nazwano ją od tego Bufetowa."

Inna ksywka to chinka :-)

 

Grzesiek B.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ktos kiedy wyjasnial na formum, ze:

(...)

 

dzięki za wyjaśnienie. niemniej jednak wolałbym przeczytać opinie na temat samej domeny. dzięki :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
dzięki za wyjaśnienie. niemniej jednak wolałbym przeczytać opinie na temat samej domeny. dzięki :-)

 

A domena dobra. Wg. mnie niskie/srednie XXXX.

 

Grzesiek B.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajna, krótka, na temat. Mysle, ze zastosowanie szersze niz tylko gastronomia. Fajna m.in. na serwis plotkarski, chociaz duzo juz tego jest.

 

*SnackBar.pl

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem bardzo ładna domena. Oczywiście najlepiej pasuje do gastronomi, może być też jakiś catering, zimne bufety itp...

Ale zgadzam się tez z Seles-em, że zastosowanie może mieć znacznie większe niż gastronomia.

Bufet mi się kojarzy z serwowaniem czegoś - ale niekoniecznie musi to być jedzenie (pliki, programy, zdjęcia). Warto potrzymać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Fajna, krótka, na temat. Mysle, ze zastosowanie szersze niz tylko gastronomia. Fajna m.in. na serwis plotkarski, chociaz duzo juz tego jest.

 

*SnackBar.pl

 

skoro ta domena moze miec tyle zastosowan to mozeby ......ja kupil Warren Buffett ?:D) Podobnie sie go wymawia ! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
skoro ta domena moze miec tyle zastosowan to mozeby ......ja kupil Warren Buffett ?:rolleyes:) Podobnie sie go wymawia ! :D

 

Wy tylko jaja se potraficie robić :-) Buffett chyba nie będzie zainteresowany, bo bufet po angielsku to buffet, przez jedno "t" ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domenka bardzo ładna a zastosowanie do niej zawsze się znajdzie.

Mi np. najbardziej kojarzy się z cateringiem.

A jeśli nie to jakaś tv wcześniej czy później wyemituje program podobny do polsatowskiego BARU i zarobisz na bufetowym parkingu.

 

nightbar.pl :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

adres idealny na serwis gastronomiczny z dostawa jedzenia cos w stylu glodni.pl,

sam bym chcial cos takiego stworzyc ale nie mam ladnej domeny

Share this post


Link to post
Share on other sites
adres idealny na serwis gastronomiczny z dostawa jedzenia cos w stylu glodni.pl,

sam bym chcial cos takiego stworzyc ale nie mam ladnej domeny

 

Za odpowiednią kwotę możesz mieć ładną domenę :-P

A jeśli chodzi o pierwsze zdanie to właśnie taka była moja pierwotna koncepcja na wykorzystanie tej domeny.

Edited by domenator

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×