Jump to content
Sign in to follow this  
Noname

AmericanMuscle.pl

Recommended Posts

Co sadzicie o tej domence - AmericanMuscle.pl ?:lol:

 

2174829323_0f8b88079f.jpg

 

Ja akurat jestem fascynatem takich samochodow wiec dla mnie to troszke inna bajka :)

 

W google jest troszke tego ;)

 

Pozdrawiam i czekam na opinie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Aha :lol:

 

relaks :) myślę, że na forum nie ma zbyt wielu amatorów amerykańskich aut. Domena bardzo ciekawa ale głównie dla pasjonatów takich jak ty. Sam będziesz najlepiej wiedział gdzie znaleźć kupca ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grzegorz, mógłbyś wyjaśnić do czego nawiązujesz? masz na myśli American Muscle producenta odżywek? Skąd pomysł o cybersquattingu?

Share this post


Link to post
Share on other sites
relaks :lol: myślę, że na forum nie ma zbyt wielu amatorów amerykańskich aut. Domena bardzo ciekawa ale głównie dla pasjonatów takich jak ty. Sam będziesz najlepiej wiedział gdzie znaleźć kupca :)

 

Chyba SELLES jest tym amatorem.. Domena chyba trochę za "ciężka" na polskie warunki. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Grzegorz, mógłbyś wyjaśnić do czego nawiązujesz? masz na myśli American Muscle producenta odżywek? Skąd pomysł o cybersquattingu?

Tak, znana nazwa producenta odzywek, obecnego na naszym rynku, a domena na aftermarket. Nic wiecej do szczescia dla firmy American Muscle nie potrzeba :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Patrzę w Googlach i widzę znacznie więcej info na temat aut niż odżywek pod tym hasłem. Myślę że domena jest do obronienia a zarzut cybersquattingu wydaje mi się zbyt mocny.

Dla mnie jako dla laika zarówno w sprawie amerykańskich aut jak i odżywek, hasło American Muscle skojarzyło się od razu właśnie z samochodami, nie wiedziałem wcześniej o istnieniu takiej firmy.

Jak taka firma może udowodnić iż kupujący myślał o niej a nie o amerykańskich autach?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepiej jak jest na aftermarket niż miałaby leżeć na parkingu z reklamami suplementow :lol:

 

Troszkę dziwne że taka firma nie zadbała o domenę ale to niestety jeszcze często spotykane na naszym rynku :)

 

Mają TM ? Pisze z telefonu więc nie sprawdze teraz ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Patrzę w Googlach i widzę znacznie więcej info na temat aut niż odżywek pod tym hasłem. Myślę że domena jest do obronienia a zarzut cybersquattingu wydaje mi się zbyt mocny.

Dla mnie jako dla laika zarówno w sprawie amerykańskich aut jak i odżywek, hasło American Muscle skojarzyło się od razu właśnie z samochodami, nie wiedziałem wcześniej o istnieniu takiej firmy.

Jak taka firma może udowodnić iż kupujący myślał o niej a nie o amerykańskich autach?

Ja natomiast znam firme American Muscle od lat, a o takim okresleniu samochodow pierwszy raz slysze, ale to nie ma znaczenia. Mimo wszystko uwazam, ze wystawianie domeny na Aftermarket to podcinanie galezi, na ktorej sie siedzi.

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naruszam w jakis sposob ich TM ? Nie :)

 

Działam na ich niekorzysc ? Nie ;)

 

Ja natomiast znam firme American Muscle od lat, a o takim okresleniu samochodow pierwszy raz slysze, ale to nie ma znaczenia.

 

Korzystasz z suplementow, czy znasz np. wlasciciela firmy ?:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Naruszam w jakis sposob ich TM ? Nie :D

 

Działam na ich niekorzysc ? Nie :D

 

Jak firma będzie chciała (szczególnie amerykańska) to nawet jak nie będziesz działał na ich niekorzyść mogą Ci ją "odebrać" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przepraszam ze pisze post pod postem ale dalej jestem ciekaw czemu mogliby niby mi ja odebrac :)

 

(szczególnie amerykańska)

 

Czemu szczegolnie ? Co to za logika ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przepraszam ze pisze post pod postem ale dalej jestem ciekaw czemu mogliby niby mi ja odebrac :)

 

Czemu szczegolnie ? Co to za logika ?

 

Popatrz sobie jakie domeny są odbierane przez amerykańskie firmy, koncerny... Dobrym przykładem jest M$, który potrafi odebrać literówki swoich domen (i nie tylko).

Ja osobiście bym się nie ładował w nazwy zagranicznych firm.... To jest jak proszenie się o problemy....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×