Jump to content
mikepolarny

Litera-Litera.pl

Recommended Posts

Moim zdaniem mają większą wartość od 3 literowych zlepek z nieciekawymi literami

 

tak, ale tylko i wyłącznie gdy mamy doczynienia z trzyliterówką zawierającą x,y,q.

Szczerze mówiąc jak mam wpisywać chociażby adres nasza-klasa.pl to ten przeklety myślnik mnie wnerwia i myślę, że i innym towarzyszy takie uczucie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
tak, ale tylko i wyłącznie gdy mamy doczynienia z trzyliterówką zawierającą x,y,q.

 

Hmm niekoniecznie... np. hln.pl, uaz.pl, dji.pl Czy znajdziesz szybko jakieś sensowne rozszerzenie tych domen? W przypadku L-L jest to znacznie prostsze i dzięki temu ich wartośc będzie rosnąć, jestem o tym przekonany.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hmm niekoniecznie... np. hln.pl, uaz.pl, dji.pl Czy znajdziesz szybko jakieś sensowne rozszerzenie tych domen? W przypadku L-L jest to znacznie prostsze i dzięki temu ich wartośc będzie rosnąć, jestem o tym przekonany.

 

Z uazem przesadziles, toz to prawie generyk :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hmm niekoniecznie... np. hln.pl, uaz.pl, dji.pl Czy znajdziesz szybko jakieś sensowne rozszerzenie tych domen? W przypadku L-L jest to znacznie prostsze i dzięki temu ich wartośc będzie rosnąć, jestem o tym przekonany.

 

No zobaczymy jak to będzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę że sporo takich domen może się ładnie sprzedać, jako tańsza alternatywa dla firm które mają dwuliterowe skróty ale nie mają możliwości (formalnych lub finansowych) odkupienia domeny dwuliterowej .pl. Oczywiście jak z każdą inwestycją, przyda się tu rozwaga. Taka np. v-q.pl raczej się nikomu nie przyda.

 

mi się takie domeny nie podobają i uważam że maja bardzo niską wartość.Jedynie jaka by mi się podobała to a-z.pl(od a do z).

 

Dzięki. ;-)

 

# a-z.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
moja n-k.pl ma juz 18 tys ruchu, az dziwne ze tyle ludkow wpisuje zamiast nasza-klasa.pl :lol:

 

Aż dziw bierze biorąc pod uwagę, że teraz wogóle się nie otwiera :o

Share this post


Link to post
Share on other sites
Aż dziw bierze biorąc pod uwagę, że teraz wogóle się nie otwiera :lol:

 

hm...mi sie otwiera parking ND.....ale pewnie to wina przekierowania dropped;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×