Jump to content
rastuch

Witam wszystkich

Recommended Posts

Witajcie:) Od pewnego czasu czytam Wasze opinie na temat domen i bardzo mnie to wszystko zaabsorbowało. Mam wrażenie, że obudziliście we mnie domenowego potentata ;D A tak na poważnie - temat staje się dla mnie coraz bardziej przejrzysty i mam nadzieję, że będę się z powodzeniem rozwijał jeśli chodzi o domeny. Dzięki za cenne wskazówki, które może nie były kierowane do mnie, ale na pewno poszerzyły moje horyzonty :lol: Mam nadzieję, że gdy już wgłębię się w temat, będę się jakoś w stanie odwdzięczyć za edukację :o Póki co jednak witam was wszystkich gorąco :o

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam nadzieję, że gdy już wgłębię się w temat, będę się jakoś w stanie odwdzięczyć za edukację :o Póki co jednak witam was wszystkich gorąco :lol:

Dzień dobry!

 

Wyślesz wszystkim butelkę wódki?

 

elo!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzień dobry!

 

Wyślesz wszystkim butelkę wódki?

 

elo!

 

A Ty tam od razu wódki byś chciał... Mi styknie krata piwa (TYSKIE!) :lol:

 

A poza tym , to również witam nowego kolegę :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z przykrością muszę cię poinformować, iż wszystkie fotele "domenowych potentatów" są zajęte, podobnie "domenowych" prezesów, kierowników i szefów działów. Zostało jeszcze nieco miejsca w sortowalni odpadków ale o awans nie łatwo :D Przesunę się troszkę żeby ci zrobić nieco miejsca. Witaj i powodzenia :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj rastuch i powodzenia!

 

+ dla przemowild za poczucie humoru :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobra krata nie jest zła ;]

no a odpadki też ktoś musi posegregować ;D na początek dobre i to :)

i nie bierzcie proszę tak dosłownie moich słów o tym potentacie ;> bo mam wrażenie, że niektórzy poczuli się urażeni ;P

pozdrówka dla wszystkich :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×