Jump to content
Guest weldman

likwidacja profilu

Recommended Posts

nazywam się Bartek Jankowski, do Internetu zajrzałem dwa lata temu. Od tego czasu uruchomiłem Bank Ziemi, pierwszą markę w kategorii obrót ziemią, z serwisami:

 

dzialkirolne.pl

Witaj Bartku,

Gdybyś potrzebował wersji IDN (czyli z polskimi znakami - działkirolne.pl) powyższej domeny to odezwij się na priv.

Teraz jeżeli dołączyłeś do grona osób zajmujących się domenami to na pewno ustalimy korzystną dla obu stron cenę :lol:

Edited by necik

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest weldman

dziękuję i pozdrawiam

Edited by weldman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj na Forum! Cieszy fakt, że rozwijasz serwisy a nie tylko kupujesz domeny - ta strategia ma przyszłość :lol:

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przyszłość należy do marek, zauważyłem, że posiadając wartościowy pomysł i domenę, można tworzyć spółki i dobierać wspólników z kapitałem, narzędziami, pracownikami, posiadających wszelkie niezbędne elementy do jego realizacji.

Ciekawy plan i życzę powodzenia w realizacji :lol:

 

Internet to bardzo duże medium, więc miejsca do realizacji projektów wystarczy dla wszystkich :lol:

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj na forum. Mnie przede wszystkim cieszy to ze rozumujesz o nazwach domenowych w kategoriach marki. Jest to spojrzenie z ktorym i ja sie identyfikuje wiec tym bardziej zycze powodzenia w rozwoju powstalych juz i tworzeniu nowych projektow!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przepraszam Pana ...

 

Witaj na forum, gdzie mamy zwyczaj pisać sobie per 'ty'.

Ciekawie zaczynasz a obrany przez Ciebie kierunek wydaje się być bardzo interesujący.

Trzymam kciuki za dalsze, rozsądne kroki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×