Jump to content
koper

Numer telefonu domainera ;)

Numer telefonu domainera  

79 members have voted

  1. 1. Jaki jest Twój numer telefonu?

    • Platynowy
      7
    • Złoty
      8
    • Srebrny
      5
    • Zwykły, nie przykładam do tego wagi
      59


Recommended Posts

Sprzedaż zakończona - cena minimalna nie została osiągnięta

 

500 70 70 70 >>> 3 550,00 zł

 

http://www.allegro.pl/item662899039_500_70_70_70.html

 

666 500 500 >>> 7 900,00 zł

 

http://www.allegro.pl/item661963621_jedyny...66_500_500.html

 

A tu fikcyjna licytacja ciekawego numeru:

 

http://www.allegro.pl/item670435849_600_60...0_sprzedam.html

 

600 600 500 za 50.000 zł, ale przynajmniej wiadomo, że za tyle sprzeda :)

 

 

Czy Waszym zdaniem, to dużo jak za te numery, i ile wynosi ich wartość rynkowa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dla mnie to trochę przesada ten za 50 tyś

ja np. ostatnio sobie kupiłem

xyy-000-110 za 32zł

Edited by blink

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po kilku tygodniach poszukiwań kupiłem w końcu roczny abonament ze złotym numerem w Plusie.

 

603 dziewięć dziewięć osiem dziewięć dziewięć dziewięć (czyli telefony alarmowe na straż pożarną i pogotowie ratunkowe) natomiast mój numer będzie dla pogotowia komputerowego ;-)

 

 

a numerów typu PREFIX xx yy zz czy PREFIX xx yy xx jest od groma, więc śmiało można brać i w ciągu godziny coś wybrać. Jeszcze ładniejsze pary są dla prefixów typu 72X albo 66X. Natomiast dla 601 znalazłem tylko jeden, który jakoś przypominał złoty numer XY 88 88. Jest to najtańsza opcja posiadania złotego numeru u Polskiego operatora (nie dotyczy Orange i wymiany za 100 pkt profit) piszę o numerze na dzień dobry i nowej aktywacji.

 

Wkrótce pokaże się w temacie REKLAMY Z UŻYCIEM DOMEN ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

zwykły z kiosku

 

ABC DCE ACE

 

w miarę prosty ale bez starań i zachodu

 

fakty:

1. nie jestem domainerem jak DD, Seles, Kulas, ALA.pl itd (przepraszam wszystkich nie wymienionych)

2. nie dzwonią na niego klienci ( klienci w ogóle do mnie nie dzwonią, kontaktują się głównie przez AM)

3. nie planuje rozwijać swojej aktywności (mam za słaby portfel i zbyt dużo na głowie żeby pilnować więcej niż 70 domen)

4. nikt i tak mnie nie nie lubi, jestem okrutnym brzydalem, chamem i prostakiem... jestem odpadem atomowym, jestem odpadem atomowym

 

może gdybym był wziętym prawnikiem, osobą publiczną koniecznie poszukującą bycia w kontakcie z dużą gawiedzią miało by to znaczenie.

 

Kiedyś znałem wszystkie numery znajomych i nie tylko na pamięć ( do 50-60 nawet), dziś jak większość użytkowników korzystam z książki kontaktów w telefonie

 

Pozdrawiam w sobotni poranek.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po kilku tygodniach poszukiwań kupiłem w końcu roczny abonament ze złotym numerem w Plusie.

 

A gdzie poszukiwałeś, numer bardzo dobry.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A gdzie poszukiwałeś, numer bardzo dobry.

 

numer taki chyba można sobie kupić za 500zł w Plusie tzn. wybierasz sobie jaki chcesz z tych dostępnych.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A gdzie poszukiwałeś, numer bardzo dobry.

Plus ma swoją bazę złotych numerów. Idziesz do salonu firmowego podpisać umowę i mówisz, że chcesz złoty numer. Konsultant wybiera Ci kilka, kilkanaście propozycji wg Twojego uznania. Jeśli Ci odpowiada wybierasz numer a do pierwszej faktury doliczana jest kwota 250 PLN netto. Jeśli nic nie wybierzesz, idziesz znów za parę dni, bo lista jest aktualizowana na bieżąco.

 

Wskazane jest mieć znajomego konsultanta, ponieważ Ty nie widzisz tych numerów i perełka może zostać przeoczona.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wskazane jest mieć znajomego konsultanta, ponieważ Ty nie widzisz tych numerów i perełka może zostać przeoczona.

Albo trafić na kogoś milego kto ci odwróci monitor i pozwoli na sprawdzanie listy po wpisaniu prefiksu.

Tym sposobem wyłapałem sobie dwa numery gdzie prefiks jest różny a ostatnie sześć cyfr identyczne. W ukladzie ABA ABA

Edited by lufthansa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po kilku tygodniach poszukiwań kupiłem w końcu roczny abonament ze złotym numerem w Plusie.

 

603 dziewięć dziewięć osiem dziewięć dziewięć dziewięć (czyli telefony alarmowe na straż pożarną i pogotowie ratunkowe) natomiast mój numer będzie dla pogotowia komputerowego ;-)

 

Jeśli ktoś chciałby posiadać złoty numer to w tej chwili jeden z fajniejszych złotych numerów BCM.

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=2050497435

 

Uczciwie muszę przyznać, że zdarzają się pomyłki. Jak miałem go cały czas włączonego to dzwonili z rezerwacją kortów tenisowych, w sprawie wynajmu samochodów i uwaga... kupna kręgów betonowych. Średnio dwa, trzy razy miesiącu.

 

Na mój drugi numer 50X YYY XYY też zdarzają się pomyłki. Taka to już chyba natura złotych numerów, że ktoś zauważy i przy wybieraniu źle wstawi ten X ;-)

Edited by kulas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedyś szukałem takich łatwych numerów i licytowałem, nawet miałem sytuację że jednego (%!##**##*) nie aktywowałem i przepadł :P Mam takie dwa pseudo złote (typu 443 440 430 i 443 330 220) i dwa z innej sieci (typu 312 23 23 23 i 312 43 43 43). Zarejestrowałem je i dokarmiam co jakiś czas :) Dzięki czemu na kartach jest po XXX PLN. Może kiedyś pozwolą wymienić na obligacje, hahaha :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja nadal nie rozumiem dlaczego jest to "złoty numer"...

 

 

Ja też nie, ale znajduje się na liście złotych numerów w sieci Plus ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mój pracodawca mial taki zloty nr stacjonarny, problem w tym ze byl identyczny z nr do radia (inne miasto) i co drugi telefon był od słuchaczy, dzwonili całą dobę

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakoś w roku 2005 czy 2006 słyszałem taką anegdotę od przedstawiciela regionalnego z Orange (nie wiem ile w tym prawdy, ale jest to prawdopodobne):

 

Na ekskluzywnym osiedlu domków jednorodzinnych spotyka się kilku sąsiadów, którzy niedawno kupili tam swoje nieruchomości.

Każdy oczywiście ma po minimum 2 fajne fury i kupę kasy. Pytają jeden drugiego z ciekawości czym się zajmują na codzień. Jeden mówi, że jest wziętym ginekologiem, drugi dentystą, trzeci prawnikiem, a czwarty odpowiada... " Jestem magazynierem w Orange" :)

 

W tamtych czasach pracowałem w firmie, której właściciel miał jeden sklep/salon komputerowy i chyba z 6-7 salonów Orange na Śląsku. Jak zwęszyłem na Allegro, że można zrobić dużą kasę na starterach z dobrymi numerami, to próbowałem odkupić kilka w cenie detalicznej po dostawach jakie przychodziły do centrali/magazynu firmy. Po pierwsze, to przychodziły już mocno odsiane (tych najfaniejszych oczywiście brakowało), po drugie, pracowała tam dziewczyna, która znała niestety wartość dobrych numerów (chyba sama sprzedawała je na allegro), więc to był kolejny odsiew i ja mogłem już wybierać ze średnio dobrych numerów. 3 czy 4 chyba udało mi się sprzedać, najdroższy poszedł za 150 PLN, a kupujący (jako, że mieszkał 15 km ode mnie) preferował odbiór osobisty i podjechał ze swoim kolegą dosyć drogim modelem Jaguara :P

 

Taka niedzielna historia. Swój numer telefonu mam zwykły, ten sam od 2001 roku.

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja dzisiaj chciałem wylicytowac dosyc fajny numer Orange, ale nie zdążyłem wrócic do domu na koniec licytacji. Poszedł za 31zł...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam szczęście do fajnych numerów telefonów i tablic rejestracyjnych bez dopłaty :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×