Jump to content
koper

Numer telefonu domainera ;)

Numer telefonu domainera  

79 members have voted

  1. 1. Jaki jest Twój numer telefonu?

    • Platynowy
      7
    • Złoty
      8
    • Srebrny
      5
    • Zwykły, nie przykładam do tego wagi
      59


Recommended Posts

Właśnie przypomniałem sobie że mam do sprzedania dwa dość ciekawe numery w Orange:

 

507 55 22 71

 

507 55 22 61

 

Są to startery Orange Go, stan konta po 9 zł. Należy aktywować je do 31.12.2008

 

Gdyby ktoś z Was byłby zainteresowany to zapraszam na priv. Oddam za równowartość kilku opcji :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
heh dzieki.tak dla sportu to wlasnie sie sprawdzilem i poprzypominalem sobie numery do kilku osob zogolniaka chociaz to bylo 7,5 roku temu:)

 

Co do pomylek to przez pewien czas moj numer domowy roznil sie 1 cyfra od numeru zakladu pogrzebowego.telefony w stylu ile kosztuje pogrzeb,trumna itd byly na porzadku dziennym.:)

nie myślałeś na zarabianiu z przekierowania ruchu :)

Widzę że pytania się powielają, szkoda że to nie z branży nieruchomości ten ruch.

Edited by Adam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi się bardzo podoba numer Brochasa (jeżeli dobrze pamiętam). Tylko 1 cyfra inna.. mmm..

Kiedyś miałem kilka razy numer xxx yy xx yy ale dostawałem zbyt dużo głupich telefonów.

Obecnie szukam sobie jakiegoś ładnego złociaka.. gdyby nie te ceny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja korzystam juz od 5 lat z przydzielonego losowo numeru w plusie, narazie nie mam zamiaru go zmieniac a w zapamietaniu rowniez jest latwy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawe, czy osoby, które zaznaczyły platynę w ankiecie wiedza, jakiego rodzaju to numery ;-)

 

Ja mam 5 zer + 2,4,6,8, w dość logicznej kombinacji.

 

Pozdrawiam,

plw

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciekawe, czy osoby, które zaznaczyły platynę w ankiecie wiedza, jakiego rodzaju to numery ;-)

 

Ja mam 5 zer + 2,4,6,8, w dość logicznej kombinacji.

 

Pozdrawiam,

plw

 

Platyna to dla mnie: 501 111 111

 

 

Dlatego zaznaczyłem złoto ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

O ile mnie pamięć nie myli, kiedyś na Allegro można było dostać takie numery jak 600 600 600, 600 000 006, zamierzchłe czasy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja korzystam z dwoch numerów:

 

50x xy xx yy

 

To jest mój pierwszy numer, który teraz trzymam na pamiatke, szkoda mi sie z nim rozstawac.

 

Natomiast drugi to zwykly zlepek cyfr, ktory jest aktualnie w uzytkowaniu. Numer ten dostalem biorac telefon na abonament, a kiedy przenoszenie numerow nie bylo tak prosta sprawa jak teraz

Share this post


Link to post
Share on other sites
507 55 22 71

507 55 22 61

 

Dwa nowe startery Orange Go, stan konta 9 zł. Cena 19 zł./szt.

 

PS. Kupując dwa startery za wysyłkę płacisz tylko raz. Zapraszam ;)

W szafie leży mi gdzieś nowy starter tak tak o numerze 606 509 809, wydaje mi się lepszym numerem ;)

 

I tak wolę swój 600 108 109 ;)

Edited by MasterNET.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy osoba z nr. telefonu 608 xx yy zz jest na tym forum?

Jeżeli tak to proszę info PW.

Edited by snip

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trochę brak opcji w ankiecie, ale mój numer to ***WLODEK wybrane na klawiaturze, pozyskany lata temu, jeszcze w czasach kiedy jeden bezsensowny numer było łatwo (i tanio) zamienić na inny "bezsensowny" numer... Myślę że pod pewnymi względami "lepszy" niż złoty. Osobisty taki, kto będzie chciał zapamiętać i kto ja będę chciał żeby zapamiętał - to zapamięta łatwiej. Kto nie zwróci uwagi/komu nie zwrócę uwagi - będzie miał jak zwykle :D

 

W.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W której sieci można wybrać sobie numer na życzenie (najlepiej prepaid)? Znalazłem ofertę play, ale prefixy niezbyt ciekawe :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
W której sieci można wybrać sobie numer na życzenie (najlepiej prepaid)? Znalazłem ofertę play, ale prefixy niezbyt ciekawe :)

PrePaid na życzenie to jedynie samemu z dostawy :-)

 

Obecnie najtaniej jest w Plusie: 250 zł netto i abo dla firm od 10 zł brutto przez rok w ofercie bez telefonu. Ale te numery nie powalają. Na allegro można kupić znacznie lepsze do 1000 PLN brutto :-)

 

Orange: 750 PLN lub 1500 PLN w abo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W której sieci można wybrać sobie numer na życzenie (najlepiej prepaid)? Znalazłem ofertę play, ale prefixy niezbyt ciekawe :)

 

 

O ile mnie pamięć nie myli to na orange.pl można zamówić bezpłatny starter prepaid z darmową wysyłką. Przy zamówieniu można wybrać wolny numery... oczywiście nic ciekawego się nie znajdzie.

Edited by witek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Złodzieje kradną (złote) numery telefonów komórkowych

 

Masz łatwy do zapamiętania numer telefonu komórkowego na kartę? To lepiej go zarejestruj u operatora, inaczej ktoś ci go może ukraść i wystawić na aukcję.

(...)

Jak doszło do takiej sytuacji? Ktoś wiedział, że komórka Smoka nie jest zarejestrowana (nie płaci za nią abonamentu), więc wszedł na stronę internetową Orange i wypełnił formularz rejestracyjny, wpisując numer telefonu 500 504 504. Równie dobrze mógł iść do salonu i zgłosić zaginięcie telefonu z takim numerem. W ten sposób ktoś kupił duplikat karty SIM dla numeru 500 504 504. Zlecenie wymiany karty spowodowało automatyczne odcięcie komórki Smoka.

(...)

za kradzieżą kryją się dwaj byli współpracownicy PTK Centertel (właściciela Orange). Mieli dostęp do bazy danych naszych klientów i z tej poufnej wiedzy zrobili użytek, próbując sprzedawać złote numery.

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,8...omorkowych.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

c.d.

 

Ale to nie postawa Orange budzi w nim niepokój. - Od kiedy wrócił do mnie numer, dostaję głuche telefony i SMS-y. Wszystkie związane z jakimś konkursem, który ma na siebie zarabiać. Jakby tego było mało, w piątek wieczorem odebrałem telefon. Męski głos oznajmił, że jak nie oddam numeru 500 504 504, to mi łeb urwie. Wszystko było okraszone niewybrednymi epitetami - martwi się Smok.

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,8...radl_numer.html

 

co ciekawe, 10 czerwca zakończyła się aukcja tego numeru na Allegro!

 

500504504numer12latnapo.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×