Jump to content
Sign in to follow this  
rako

stolik.pl

Recommended Posts

Witam.

 

Co sądzicie o domenie stolik.pl ?

Moim zdaniem dobra na przewodnik po restauracjach.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam.

 

Co sądzicie o domenie stolik.pl ?

Moim zdaniem dobra na przewodnik po restauracjach.

 

Pozdrawiam.

Moim zdaniem dobra na brydża, pokera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stolik kojarzy mi się z karciakiem do gier hazardowych, brydża, szachów lub wróżb - układania tarotu, itp.

Sądzę, że sama domena nie osiągnie dużej kwoty ale gdyby na niej postawić jakiś ciekawy serwis, to mógłby zdobyć nie mniejszą popularność niż kurnik.pl , gdzie każdego dnia przesiadują tysiące ludzi.

 

Reasumując domena ma potencjał, jest prosta i być może uda się kiedyś posadzić przy tym stoliku tłumy.

Powodzenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za podpowiedzi.

Ja myślałem o czymś na wzór gastronauci*pl.

 

Czy wszystkim domena kojarzy sie ze stolikiem do gier? Czy moze komuś, tak jak mi, kojarzy się ze stolikiem w restauracji?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy wszystkim domena kojarzy sie ze stolikiem do gier? Czy moze komuś, tak jak mi, kojarzy się ze stolikiem w restauracji?

 

Skojarzenia od razu związane z hazardem. Domena bardzo ciekawa, najwyższa kwota czterocyfrowa to absolutne

minimum.

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie się w pierwszej chwili skojarzyła z seansem spirytystycznym, ale przecież na serwis z rezerwacją online stolików w restauracjach nadaje się bardzo dobrze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jednak komuś słowo "stolik" skojarzyło się ze stolikiem w restauracji - http://e-stolik.pl/ :P

Mam nadzieję, że coś ciekawego tam powstanie :P

 

Dostaję dużo zapytań o tę domenę... większość w stylu "Witam, robię stoły, ile za domenę?"

 

Na Zachodzie działa już kilka serwisów świadczących usługi internetowej rezerwacji stolików w restauracjach, więc chętnych na domenę nie powinno brakować... nie tylko stolarzy :P

 

Proszę o ponowną wycenę domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie się ta domena bardzo podoba i poniżej 10K bym nie sprzedał. Zastosowanie jak powyżej - rezerwacje w restauracjach - tylko duże miasta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo dobra domena na serwis typu rezerwacje, choć nie unikatowa.

Tu coś w temacie: http://www.opentable.com

 

Pozostaje kwestia czy startup zajmujący się jedzeniem wybierze domenę tego typu czy bardziej opartą o sztucznie stworzone słowo.

 

x,xxx ~ bardzo niskie xx,xxx dla KK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×