Jump to content
Bazyli

do opiniowania

Recommended Posts

mailg.pl

 

Jakie macie zdanie na temat tej domeny.

 

Nazwa nie jest googlowska, tak mi się przynajmniej wydaje

 

Kiedy była rejestrowana byl jeden wynik obecnie jest:

 

Wyniki 1 - 10 spośród około 74,400,000 dla zapytanie mailg (język polski)

Wyniki 1 - 10 spośród około 3,440,000,000 dla zapytania mailg

 

dzięki za opinie

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites
mailg.pl

 

Jakie macie zdanie na temat tej domeny.

 

Nazwa nie jest googlowska, tak mi się przynajmniej wydaje

 

Kiedy była rejestrowana byl jeden wynik obecnie jest:

 

Wyniki 1 - 10 spośród około 74,400,000 dla zapytanie mailg (język polski)

Wyniki 1 - 10 spośród około 3,440,000,000 dla zapytania mailg

 

dzięki za opinie

 

 

No zobacz tak bardzo wzrosło przez 3 miesiące. Jakoś trudno w to uwierzyć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie ośmieszaj się dając taką domenę do wyceny i w dodatku posługując się liczbą wyników w Google.

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie ośmieszaj się dając taką domenę do wyceny i w dodatku posługując się liczbą wyników w Google.

 

Nie jestem tak dobry jak Ty w te klocki zatem dlatego dałem lepszym od siebie do opinii nie do wyceny. Polecam czytać ze zrozumieniem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wyniki 1 - 10 spośród około 8,080 dla zapytania mailg. (Znaleziono w 0,18 sek.)

Wyniki 1 - 10 spośród około 386 dla zapytanie mailg (język polski). (Znaleziono w 0,18 sek.)

 

Ojej, google mi się zepsuło. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zastanawiam się właśnie czy burakiem trzeba się urodzić czy to cecha nabyta?

No właśnie też nie wiem - zajrzyj w głąb swego pokrętnego umysłu i nam odpowiedz.

 

Owszem: Wyniki 1 - 10 spośród około 3,440,000,000 dla zapytania mail. (Znaleziono w 0,15 sek.)

 

Coś Ci się pomyliło misiu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wyniki 1 - 10 spośród około 8,080 dla zapytania mailg. (Znaleziono w 0,18 sek.)

Wyniki 1 - 10 spośród około 386 dla zapytanie mailg (język polski). (Znaleziono w 0,18 sek.)

 

Ojej, google mi się zepsuło. :)

 

A czy ktoś cokolwiek mówił, ze chodzi tutaj o wyniki google?

Może niech autor tematu się wypowie jakie wyniki miał na myśli :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Więc po co piszesz we wstępie, że jest "3,440,000,000 dla zapytania mailg" skoro do h@#! nie ma tylu wyników?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Więc po co piszesz we wstępie, że jest "3,440,000,000 dla zapytania mailg" skoro do h@#! nie ma tylu wyników?

 

Wpisałem w Google to słowo. I wyszło to co wpisałem. Może zrobiłem błąd ale to pokazało co wkleiłem.

I jeśli zrobiłem jakiś bład to wystarczyło to wytłumaczyć.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wpisałem w Google to słowo. I wyszło to co wpisałem. Może zrobiłem błąd ale to pokazało co wkleiłem.

I jeśli zrobiłem jakiś bład to wystarczyło to wytłumaczyć.

 

Pogrążasz się coraz bardziej - patrz niżej:

 

 

Wyniki 1 - 10 spośród około 74,400,000 dla zapytanie mailg (język polski)

Wyniki 1 - 10 spośród około 3,440,000,000 dla zapytania mailg

 

Najpierw niby zrobiłeś błąd wpisując mail zamiast mailg, a potem i tak wyskoczyło Ci to co powyżej?

 

Moim zdaniem wpisałeś w Google mail, a potem świadomie dopisałeś literkę g w powyższych zdaniach.

A domenę wyceniam na 0 PLN i tyle w tym temacie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ty jesteś Tobi czy Kunta Kinte?

 

Kiedy nauczycie się czytać ze zrozumieniem?

Pytanie dotyczyło konkretnej domeny a Wy jakoś rozpisujecie sie poza temat.

Po co?

Po to żeby dac wyraz pseudo elokwencji czy buraczanych manier?

 

Jeśli Bazyli=Jogipoz to:

16 lat, Poznań, wielkopolskie

 

Pytanie pierwsze : jak widzisz zastosowanie domeny, skojarzenia, przydatność, pod jaką strone o jakiej tematyce?

Pytanie drugie:co oznacza to słowo?

Pytanie trzecie: jakie posiadasz uprawnienia aby nie szanować innych, zwłaszcza gdy prosisz o radę?

To są pytania RETORYCZNE.

Wyjaśniam co to oznacza :Pytanie retoryczne - pytanie zadane nie w celu uzyskania odpowiedzi, lecz w celu skłonienia odbiorcy do przemyśleń na określony temat, podkreślenia wagi problemu, lub po prostu w celu podkreślenia ważkości całej wypowiedzi czy problemu; ewentualnie pytanie, na które jest oczywista odpowiedź.

 

Dla mnie EOT

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ty jesteś Tobi czy Kunta Kinte?

 

Kiedy nauczycie się czytać ze zrozumieniem?

Pytanie dotyczyło konkretnej domeny a Wy jakoś rozpisujecie sie poza temat.

Po co?

Po to żeby dac wyraz pseudo elokwencji czy buraczanych manier?

 

A ty jesteś Bazyli czy yogipoz?

W tym temacie kłamałeś, że wyników jest 17.000, w tym łżesz że jest już ich miliony. I ty nas będziesz uczył kultury i wyzywał od buraków? Dla mnie to jest nawet EOU (End Of User). Idź i nie grzesz więcej.

A co do wyceny to chyba nie pytasz poważnie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ty jesteś Bazyli czy yogipoz?

W tym temacie kłamałeś, że wyników jest 17.000, w tym łżesz że jest już ich miliony. I ty nas będziesz uczył kultury i wyzywał od buraków? Dla mnie to jest nawet EOU (End Of User). Idź i nie grzesz więcej.

A co do wyceny to chyba nie pytasz poważnie?

 

 

Nim zarzucisz komus kłamstwo to się zastanów.

Bo może warto co?

Yogipoz to moj ojciec.

 

Jak jesteś taki dobry to mi napisz skąd to się wzieło?

 

http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2009-01/8d75.../mailg.jpg.html

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli nie wychowano Cię w domu to nie licz, że zrobimy to tutaj.

 

Zamykam i 10% na drogę.

 

Mam do Ciebie prośbę - jeśli ponownie zapragniesz obrażać kogokolwiek na tym forum i to zrobisz to napisz mi PMkę o tym, szybciej się z nami pożegnasz niż sam to znajdę.

 

Pozdrawiam,

DawPi

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Najnowsze posty na forum

    • archiwizacja.pl   Dobra domena w dobrej cenie.   https://www.aftermarket.pl/aukcja/2606689/?utm_source=market_redirect&_track=249a42ce335537159e067eec5d1c68a9
    • Każda z niżej wymienionych domen .com.pl po 90 zł netto w opcji "kup teraz" na AM. Oferta ważna do jutra do godziny 19:00. Promocją objąłem te domeny, które uważam, że mają dużą szansę na znalezienie KK. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany zakupem większej ilości domen (od 3 sztuk wzwyż) to proszę o wiadomość na priv (lista domen + login). Robię wtedy escrow i daję  rabat 20 zł netto/domenę.   Dla osób, które przestały wierzyć w moc domen .com.pl informacja; sprzedaje dużo domen tego typu (całkiem niedawno: kret*com*pl za niskie XXXX netto i nie było to 1000 zł). Zapraszam do zakupów. --- Alfabetyczna lista 50 domen.   alternatory.com.pl autolak.com.pl carrental.com.pl culture.com.pl cynamon.com.pl dexterity.com.pl dladzieci.com.pl dobrykredyt.com.pl dobrywegiel.com.pl drukarkifiskalne.com.pl fuga.com.pl gabinetylekarskie.com.pl granitex.com.pl habitat.com.pl harcowka.com.pl instalacjegazowe.com.pl instalgaz.com.pl invitro.com.pl knowledge.com.pl koks.com.pl kolektorysloneczne.com.pl kotlyweglowe.com.pl lighters.com.pl maszynypakujace.com.pl meblenierdzewne.com.pl ocieplenie.com.pl oryginalneprezenty.com.pl orzeszki.com.pl paragon.com.pl pcv.com.pl phone.com.pl piwokraftowe.com.pl posrednictwopracy.com.pl radek.com.pl raki.com.pl rarytas.com.pl rozruszniki.com.pl serwisklimatyzacji.com.pl silikony.com.pl systemykominowe.com.pl szkoleniastrzeleckie.com.pl t-shirts.com.pl + tshirts.com.pl taniekredyty.com.pl tanieogrzewanie.com.pl testing.com.pl tukan.com.pl wrozbyonline.com.pl wycinki.com.pl wyrobyskorzane.com.pl wystrojwnetrz.com.pl
    • gasior.pl techma.pl   Zapraszam na aukcje domen od 69 PLN bez ceny minimalnej:   gasior.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10368/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-14 14:00:41) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-20 godz. 19:15   techma.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10370/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-14 14:11:27) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-20 godz. 19:15   DD
    • Ja już sobie przestawiłem myślenie i wycenę. Widzę jak to się zmieniło dla rynku .com, gdzie domeny, które kiedyś kosztowały po kilkadziesiąt tysięcy dolarów, teraz schodzą po 150-200k USD.   50-100k PLN to już nie ta sama kwota co parę lat temu.   Myślę, że dla tego typu domeny co ogrodzenia.pl, to cena 50k+ PLN może spokojnie mieć zastosowanie w handlu między inwestorami. Ale nie oczekiwałbym, że ktoś chciałby ją w tej cenie sprzedać.   DD
    • Miałem na myśli PLN, ale może masz rację, że za tanio. Zależy jak bardzo kupujący będzie chciał ją kupić i jak bardzo sprzedający będzie chciał sprzedać. ;-)
    • Poszedłeś bardzo minimalnie z tą wyceną  Można by rzec konserwatywnie. Ale myślę, że przy odpowiedniej cierpliwości ten przedział, ale w euro, jest możliwy.   W sumie nie podałeś waluty, więc może nie chodziło Ci o PLNy    DD
    • 50-100 tys. netto.
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,182
    • Most Online
      902

    Newest Member
    garfieldfilm
    Joined
×