Jump to content
tmi

doladowanie.pl

Recommended Posts

@domenator- wycena necika jest orientacyjna, wątpię że doładowania wychodzą średnio po 50 zł za sztukę/dzień ;)

Raczej celowałbym w 20 zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeżeli typosy sprzedaje się za 12-24 miesięczne rev. z parkingu, a necik wyliczył, że ta domena zarabia 900zł miesięcznie, to wytłumacz mi jak obliczyłeś jej wartość na 2-5k?

W rok domena zarabia ponad 10k bez ruszania paluszkiem, do tego dochodzi nazwa...

Ja w dalszym ciągu podtrzymuję swoją wycenę na 10-20k, przy czym sam bym się jej nie pozbywał za 20k.

 

 

podatki,pozycjonownaie...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ps. a gdzie idn? ;-]

 

O tutaj -> http://doładowanie.pl/

 

Wyceniając: nazwa jednoznacznie kojarzy się z doładowaniem pre paid. Nie musi to być komórka, teraz również telewizja na kartę. Sama nazwa min 1k PLN, a biorąc pod uwagę zarobki to 24 razy (x)*

 

* (x) cyfra, którą pewnie zaraz wstawi tmi.

 

 

BTW, 15 doładowań z 30 wejść to bardzo dobry wynik. Widać, że połowie wchodzących właśnie o to kurwa chodziło ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lecimy po parkingu ;)

 

Parking Sedo ; 30 uq dziennie ; ctr 50 % : średnia za klik 0,02 EUR (więcej tam chyba nie wyjdzie przy tej domenie)

 

15uq x 0,02 = 0,30 EUR

0,3 x 31 dni = 9,3 EUR

9,3 x 24 miesiące = 223,2 EUR

 

223,2 EUR x 4 zł = ~900zł

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lecimy po parkingu ;)

 

Parking Sedo ; 30 uq dziennie ; ctr 50 % : średnia za klik 0,02 EUR (więcej tam chyba nie wyjdzie przy tej domenie)

 

15uq x 0,02 = 0,30 EUR

0,3 x 31 dni = 9,3 EUR

9,3 x 24 miesiące = 223,2 EUR

 

223,2 EUR x 4 zł = ~900zł

 

To wyliczenie to jak wróżenie z fusów, poza tym niektóre domeny nie są stworzone do parkingów i tylko się na nim marnują.

Widać, że tmi postąpił nieszablonowo i ma większe szanse na lepszy zwrot z inwestycji.

Wartość oceniam jako 24x średni miesięczny dochód z programu partnerskiego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fakt, blue.pl daje 4% prowizji.

 

Załóżmy:

1x100 + 4x50 + 8x25 + 2x5 = 510 (15 zakupów w różnych kwotach ==> średnio 34 zł)

510x30 (dni) = 15300

15300*0,04 = 612 PLN / miesiąc ..za to że po prostu jest ;)

 

Nie zapominajmy o możliwości pozycjonowania takiej domeny i że wygeneruje będąc choćby na tyłach pierwszej "10" na parę fraz dodatkowe 100 uniq dziennie. A to już w przełożeniu na miesiąc da odpowiednio więcej ;)

 

Domena spokojnie warta powyżej 10k ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
To wyliczenie to jak wróżenie z fusów, poza tym niektóre domeny nie są stworzone do parkingów i tylko się na nim marnują.

Widać, że tmi postąpił nieszablonowo i ma większe szanse na lepszy zwrot z inwestycji.

Wartość oceniam jako 24x średni miesięczny dochód z programu partnerskiego.

Momencik.

To nie ja zacząłem wróżyć z fusów. Powiem Ci więcej; to jest chyba najbardziej prawdopodobne wyliczenie zarobków z parkingu.;) Stawki dla danej domeny są wiadome i ruch jest potwierdzony. Co miałem Ci ****** wyliczyć liczbę zarobków z programu partnerskiego? Na jakiej podstawie? Domysłów, że Edek z Zenkiem doładowali się za 20 zł, ale Ewa z Kasią za 500 zł?

 

Ja chcę wiedzieć ile wychodzi średnio za doładowanie, i o to pytałem. Może ktoś nie chce się tym pochwalić, więc policzyłem sobie zarobki z Sedo.

Edited by DawPi
ostrzeżenie. bez przekleństw proszę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Powód Edycji: ostrzeżenie. bez przekleństw proszę.

No i proszę jakie to domeny wzbudzają emocje, niedługo domenowi chuligani będą postrachem internetowych zlotów ;)

A jeśli ta domena zarabia kilkaset złotych miesięcznie to szacun dla tmi

Share this post


Link to post
Share on other sites
No i proszę jakie to domeny wzbudzają emocje, niedługo domenowi chuligani będą postrachem internetowych zlotów ;)

A jeśli ta domena zarabia kilkaset złotych miesięcznie to szacun dla tmi

 

 

Tak, zarabia ;) Widzę, że ludzie mają podzieloną ocenę o domenach z ruchem typein które się konwertują na program partnerski. Osobiście uważam że niektóre domeny się marnują na parkingu i z pp robiły by naprawde niezłe pieniądze.

 

;)

Myślę, że domeny są porównywalne:

 

http://www.di.pl/index.php?showtopic=22176...ilenie\.pl

;)

 

A ja myślę że jednak nie:

 

http://google.com/trends?q=zasilenie%2C+do%C5%82adowanie

Share this post


Link to post
Share on other sites
Osobiście uważam że niektóre domeny się marnują na parkingu i z pp robiły by naprawde niezłe pieniądze.

 

popieram dobry pomysl

 

a im wiecej mozna z domeny wyciagnac pln $ E to podnosi wartosc ;)

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
No ale jaka jest w końcu ta średnia dzienna wartość doładowań?

 

Podbijam, tmi, nie daj sie prosić ;)

 

*ZasilKonto.pl [z ruchem]

Share this post


Link to post
Share on other sites
jesli by to byly takie pieniadze to w nie istnialoby tyle stron ktore sa napewno pozycjonowane,bo niby po co?..Mysle ze dobrze byloby gdyby odezwial sie jeden z uzytkownikow forum ktory jest wlascicielem podobnego serwisu bodajze. darmowe-doladowania.pl

 

U mnie zysk na doładowaniach to sprawa drugorzędna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×