Jump to content
tmi

doladowanie.pl

Recommended Posts

Bardzo dobra domena, ruch jest pewnie type-in (tak myślę), więc jest szalenie cenny. Nie wiem czy nie za nisko wycenię, ale moim zdaniem wartość tej domeny to przedział 10-20k zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

600 zł, max 1k.

 

[edit] To Twoja domena? Odnajmujesz ją Blue Media?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie absolutne maksimum to 5k.

Serwis z doładowaniami, ok, ale prowizje od doładowań są niskie więc nikt za tę domenę nie zapłaci na pewno 20k.

Nie wiem w ogóle skąd tak astronomiczna kwota :/

Edited by p0zer

Share this post


Link to post
Share on other sites

yy ... domenę themes.pl nie wycenialiście ... a jak była na allegro to ledwo 200 zł uzyskała a też posiada ruch type-in znacznie większy od doladowanie.pl

 

ehh gdybym to ja wystawił tą domenę nie uzyskała by takich wycen ;) a gdyby tmi wystawił themes.pl na pewno by usłyszała wiele komentarzy jaka to wartościowa domena itp... hehe ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tmi jak chcesz sprzedać za 1k to jestem pierwszy w kolejce.

 

Trzeba było się ustawić w kolejce jak była na aukcji dropped i poszła za 410 zł. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ehh gdybym to ja wystawił tą domenę nie uzyskała by takich wycen ;) a gdyby tmi wystawił themes.pl na pewno by usłyszała wiele komentarzy jaka to wartościowa domena itp... hehe ;)

 

Reg Fee.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Trzeba było się ustawić w kolejce jak była na aukcji dropped i poszła za 410 zł. ;-)

 

Widać ją przegapiłem, a cena na Dropped nie jest dla mnie wyznacznikiem wartości domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Trzeba było się ustawić w kolejce jak była na aukcji dropped i poszła za 410 zł. ;-)

 

;)

Dobre.

 

I już warta średnie x.xxx k ;) Eh ten dział niggy nie przestanie mnie zadziwiać.

I proponuję poraz kolejny dla administratorów podjęcie dyskusji-tematu ukrywania ników, ponieważ tak jak Domenik napisał.... Są osoby co dają domenę i mają 1 max 3 komentarze. ..a daje domenę użytkownik "starej daty" lub " inwestor" ;) i dyskusja. a wycena to juz powyżej 10 k , 5 k. .

Pytam za co??????????

 

max średnie xxx PLN i tyle w temacie. A jak masz kupca za 1k to sprzedawaj , z tego co widać 590 zł w kieszeni. ;)

 

OT. Albo na 3,4 zmieniamy nicki ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z góry przepraszam za OT, ale pomysł z ukrywaniem nicków nie jest zły.

Może chociaż ukrywanie nicków i sygnatur tylko w tym jednym dziale?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może wyprostuję kilka kwestii. Dla mnie nie ma znaczenia za ile poszła na dropped, ani że teraz jest w portfolio tmi (który pewnie dał za nią wielokrotność tamtej ceny). Po prostu nie widzę specjalnie świetlanej przyszłości tej domeny więc dla mnie jest warta tyle a tyle.

 

Natomiast ponawiam pytanie czy osoba która dała domenę do wyceny jest jej abonentem, bo dane we whois są ukryte a strona www sugeruje zupełnie co innego.

 

 

[edit]

Co do ukrywania nicków, można by założyć osobne konto na które osoba chcąca wycenić domenę mogłaby się zalogować i założyć temat. To chyba łatwiejsze technicznie od ukrywania nicków, ale z drugiej strony rozbiłoby się o ograniczenie dot. zakładania jednego tematu na dzień. A może (widziałem to na jakimś forum) nie pozwalać w tym dziale na zakładanie normalnych tematów, a tylko zamieścić formularz, i temat pojawiałby się jako założony przez jakiegoś systemowego użytkownika, a ograniczenie ilości tematów nadal by obowiązywało.

Share this post


Link to post
Share on other sites
I proponuję poraz kolejny dla administratorów podjęcie dyskusji-tematu ukrywania ników, ponieważ tak jak Domenik napisał.... Są osoby co dają domenę i mają 1 max 3 komentarze. ..a daje domenę użytkownik "starej daty" lub " inwestor" ;) i dyskusja. a wycena to juz powyżej 10 k , 5 k. .

Pytam za co??????????

 

max średnie xxx PLN i tyle w temacie. A jak masz kupca za 1k to sprzedawaj , z tego co widać 590 zł w kieszeni. ;)

 

Tyle, że themes.pl Domenika ma ruch po jakimś serwisie, który będzie z czasem wygasał, nie wierzę, że jest na niej jakiś ruch z palca, jeżeli już to nikły. Poza tym nazwa jest mało ciekawa i średnio komercyjna.

Tmi napisał ile ma doładowań dziennie z tej strony. Jak ktoś wie jakie są prowizje od doładowań to łatwo może sobie policzyć ile domena zarabia dziennie. A sądzę, że większość tego ruchu jest typein, więc po dobrym pozycjonowaniu ruch i zarobki mogą się znacznie zwiększyć.

Więc średnie xxx można przy dobrych wiatrach w 2 tygodnie zarobić :-)

Dla mnie także nie jest istotne kto daje domenę do wyceny itd. Po prostu gdybym ja ją miał nie sprzedałbym jej poniżej 20k. Tyle w tym temacie.

Jak dla mnie można ukrywać nicki w tym dziale, jak najbardziej, bo nie przeczę, że zdarzają się tu wyceny z kosmosu, jeśli wystawi ją odpowiednia osoba :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z tego ruchu jest ~15 doładowań dziennie ;)

 

Pisałem wczesniejszego posta nie widząc tego . Strona przekierowuje - więc sama w sobie domena chyba ma nikły potencjał. Ruch ok....ale jak przekierowuje na stronę uważam że może spadać świadomość samej nazwy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co do ukrywania nicków, można by założyć osobne konto na które osoba chcąca wycenić domenę mogłaby się zalogować i założyć temat. To chyba łatwiejsze technicznie od ukrywania nicków, ale z drugiej strony rozbiłoby się o ograniczenie dot. zakładania jednego tematu na dzień. A może (widziałem to na jakimś forum) nie pozwalać w tym dziale na zakładanie normalnych tematów, a tylko zamieścić formularz, i temat pojawiałby się jako założony przez jakiegoś systemowego użytkownika, a ograniczenie ilości tematów nadal by obowiązywało.

To dobry pomysł, proponuję nick "wycena", ukryty, albo renegat ;) a sferę moralności pozostawmy użytkownikom.

Edited by Adam

Share this post


Link to post
Share on other sites

co do tego co pb napisał o jednym koncie do wycen domen to świetny pomysł jak dla mnie lub coś w podobie by się przydało.

 

co do wypowiedzi domenatora

 

Tyle, że themes.pl Domenika ma ruch po jakimś serwisie, który będzie z czasem wygasał, nie wierzę, że jest na niej jakiś ruch z palca, jeżeli już to nikły. Poza tym nazwa jest mało ciekawa i średnio komercyjna.

 

pod tą domeną był sklep czy coś w tym stylu w 2002-2003 roku później przez 3 lata była tylko przekierowaniem dla innej strony ... a przez pół roku nie było jej w sieci ... a ruch ciągle posiada więc coś w tym jest i to na pewno nie jest ruch po jakimś serwisie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z tego ruchu jest ~15 doładowań dziennie ;)

15 doładowań o wartości 50 zł. = 750 zł.

750 zł. x 4% prowizji = 30 zł. dziennie (miesięcznie około 900 zł.)

Share this post


Link to post
Share on other sites
15 doładowań o wartości 50 zł. = 750 zł.

750 zł. x 4% prowizji = 30 zł. dziennie (miesięcznie około 900 zł.)

 

Przyzwoity wynik.

Chyba się skuszę i podepnę moje zasilenie.pl pod to ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesli by to byly takie pieniadze to w nie istnialoby tyle stron ktore sa napewno pozycjonowane,bo niby po co?..Mysle ze dobrze byloby gdyby odezwial sie jeden z uzytkownikow forum ktory jest wlascicielem podobnego serwisu bodajze. darmowe-doladowania.pl

 

Moim zdaniem wartosc domeny w zaleznosci od stopy zwrotu to 2-5k

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moim zdaniem wartosc domeny w zaleznosci od stopy zwrotu to 2-5k

 

Jeżeli typosy sprzedaje się za 12-24 miesięczne rev. z parkingu, a necik wyliczył, że ta domena zarabia 900zł miesięcznie, to wytłumacz mi jak obliczyłeś jej wartość na 2-5k?

W rok domena zarabia ponad 10k bez ruszania paluszkiem, do tego dochodzi nazwa...

Ja w dalszym ciągu podtrzymuję swoją wycenę na 10-20k, przy czym sam bym się jej nie pozbywał za 20k.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tego co widze to zarabiajace generyki na zagranicznych forach wycenia sie na 5-letnie zarobki.

 

Jesli chodzi o nazwe 'doladowanie' to jakos mnie nie przekonuje, ale dla samych zarobkow chetnie bym przygarnal ;-)

 

Ps. a gdzie idn? ;-]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×