Jump to content
yogipoz

Do panów moderatorów

Recommended Posts

Proszę mi wytłumaczyć jak to jest że na tym forum są równi i równiejsi?

Że jedni dostają ostrzeżenia a drudzy nie?

Albo kierujecie się zasadą uczciwości albo zasadą kumplostwa.

Jeśli zasadą uczciwości to dawajcie ostrzeżenia wszystkim którzy postępują niezgodnie z zapisem regulaminu a jeśli zasadą kumplostwa to z Was tacy moderatorzy jak z koziej d...trąba. I tylko o Was świadczy że granatem Was od pługa oderwali a poczucie jakieś tam władzy bije Wam w czajnik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolego a może powinieneś sobie odpocząc od forum kilka dni.

Ja, pomimo tego, że jestem użytkownikiem tego forum niemal od początku, to mam na swoim koncie 3 ostrzeżenia i uważam, że wszystkie zasłużenie.

 

Jeżeli masz jakieś "ale" odnośnie postów to napisz do adminów, a nie obrażaj nikogo i nie zakładaj zbędnych tematów.

 

Pozdrawiam,

Bartek.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wystarczy tylko poczytać posty. Ale mam też parę innych przykładów

 

Jeden z przykladów jest tutaj:

 

http://www.di.pl/index.php?showtopic=22489

 

Większość wypowiadającym się łącznie z Panem Tobi powinni dostać ostrzeżenia. Dostał tylko i wyłącznie mój syn. Wczoraj kolejne ostrzeżenie pomimo że posty wyzej i pare nizej zawierają ten sam błąd czyli poddanie do oceny domeny nie zarejestrowanej jeszcze. I znów tylko dostaje ostrzeżenie mój syn. Inne przyklady można mnożyć.

Poza tym najwięcej ostrzeżeń syn ma od moderatora o nicku DawPi...rozumiem że to wynik jakieś niezrozumiałej animozji. Ale proszę wziąć pod uwagę że nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu. I skoro syn dostaje ostrzeżenia za niby obrazę to karać powinno się wszystkich. Bez wyjątku. Chyba że tak jak napisałem wyżej, zasada kumoterstwa jest główną zasadą tego forum a zapisy regulaminowe stawia się dopiero na drugim miejscu...

Edited by yogipoz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kolego a może powinieneś sobie odpocząc od forum kilka dni.

Ja, pomimo tego, że jestem użytkownikiem tego forum niemal od początku, to mam na swoim koncie 3 ostrzeżenia i uważam, że wszystkie zasłużenie.

 

Jeżeli masz jakieś "ale" odnośnie postów to napisz do adminów, a nie obrażaj nikogo i nie zakładaj zbędnych tematów.

 

Pozdrawiam,

Bartek.

 

 

Jeśli jest jakiś problem a administrator nie odpowiada na pytania to trudno zrobić to inaczej niż w ten sposób. Chyba że widzisz inny bardziej przemawiający do rozumu...

Poza tym gdzie widzisz abym kogokolwiek obrażał? stwierdzam tylko fakt nierównego traktowania użytkowników tego forum przez moderatorów co łatwo mogę udowodnić a jeden z dowodów wskazałem wyżej.

Edited by yogipoz

Share this post


Link to post
Share on other sites
stwierdzam tylko fakt nierównego traktowania użytkowników tego forum przez moderatorów co łatwo mogę udowodnić a jeden z dowodów wskazałem wyżej.

 

zawsze można zrobić "unsubscribe" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczywiście, że widzę.

 

Jeżeli mnie ktoś obraża, lub źle obsługuje to nie korzystam więcej z usług takiej firmy/osoby.

 

Jak Ty i Twój syn poczuliście się obrażeni to może warto zmienic forum i powiedziec wszystkim, jakie to "DI" jest złe i jaky to użytkownicy nieprzyjemni.

 

Zastanów się nad Tym.

 

A wracając do wątku, który przytoczyłeś.

 

1. Domena była beznadziejna, więc (jeżeli postanowicie zostac na di), proponuje czytac, czytac i jeszcze raz czytac. Jak już sobie poczytacie to sami dojdziecie do wniosku, że nie warto było marnowac czasu (swojego i innych) na napisanie postu o opinię dla tej domeny.

 

2. Nie szkoda było pieniedzy na taka domenę? (mała porada - zerknijcie czasem do działiu "domeny, których nie będę opłacał" - tam jest dużo fajnych domen, które 100X lepiej zarejestrowac niz wymyślac jakieś dziwy samemu)?

 

3. Obrażaniem innych użytkowników, i wmawianiem, że google działa inaczej u mnie niż u Ciebie, to daleko nie zajedziecie.

 

Pozdrawiam,

Bartek.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oczywiście, że widzę.

 

Jeżeli mnie ktoś obraża, lub źle obsługuje to nie korzystam więcej z usług takiej firmy/osoby.

 

Jak Ty i Twój syn poczuliście się obrażeni to może warto zmienic forum i powiedziec wszystkim, jakie to "DI" jest złe i jaky to użytkownicy nieprzyjemni.

 

Zastanów się nad Tym.

 

A wracając do wątku, który przytoczyłeś.

 

1. Domena była beznadziejna, więc (jeżeli postanowicie zostac na di), proponuje czytac, czytac i jeszcze raz czytac. Jak już sobie poczytacie to sami dojdziecie do wniosku, że nie warto było marnowac czasu (swojego i innych) na napisanie postu o opinię dla tej domeny.

 

2. Nie szkoda było pieniedzy na taka domenę? (mała porada - zerknijcie czasem do działiu "domeny, których nie będę opłacał" - tam jest dużo fajnych domen, które 100X lepiej zarejestrowac niz wymyślac jakieś dziwy samemu)?

 

3. Obrażaniem innych użytkowników, i wmawianiem, że google działa inaczej u mnie niż u Ciebie, to daleko nie zajedziecie.

 

Pozdrawiam,

Bartek.

 

Syn wykazał skanem że nie kłamie. Prawda? Taki wynik mu się wyświetlił i na podstawie tego napisał co napisał. Watek nie ja pisałem tylko syn jeśli nie zauważyłeś. Posta tego wskazałem jako przykład tego że również syn został obrażony przez parę osób ale na ich kontach jakoś nie widać ostrzeżeń.

I nie uciekajmy od tematu tego postu.

 

kolejny przykład....gdzie ostrzeżenie dla tego użytkownika? http://www.di.pl/index.php?showtopic=21246 parę postów wyżej od postu syna? Przewinienie to samo...To co? jednych się karze drugich nie? To wyrzućcie Panowie moderatorzy regulamin tego forum, skoro nie potraficie w sposób sprawiedliwy się nim posługiwać...

Edited by yogipoz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Syn wykazał skanem że nie kłamie. Prawda? Taki wynik mu się wyświetlił i na podstawie tego napisał co napisał. Watek nie ja pisałem tylko syn jeśli nie zauważyłeś. Posta tego wskazałem jako przykład tego że również syn został obrażony przez parę osób ale na ich kontach jakoś nie widać ostrzeżeń.

 

Po czym to wywnioskowałeś?

Każdy widzi tylko swoje ostrzeżenia więc nie bardzo rozumiem skąd masz takie informacje?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie mam nic do ciebie ani twojego syna, ale biorąc pod uwage jego zachowanie na forum to dziwię się, że nie dostał bana.

 

Parę osób jest w swoich wypowiedziach lepszych niż syn ale nie widzę u nich ostrzeżeń. Czytałem regulamin wielokrotnie. Takie prawnicze zboczenie zawodowe. I skoro moderatorzy na nim opierają swoje ostrzeżenia to większość z nas powinna je mieć. Ale jak już pisałem wyżej. Są równi i równiejsi na tym forum. I to nei chodzi tylko o mojego syna ale parę innych osób również...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po czym to wywnioskowałeś?

Każdy widzi tylko swoje ostrzeżenia więc nie bardzo rozumiem skąd masz takie informacje?

 

Wnioskuje że Ty nie masz żadnego ale zgodnie z regulaminem powinieneś mięć ich już parę...a skąd wiem, zostawię to dla siebie, jeśli pozwolisz...

 

Poza tym pewnego dnia syn dostał bana...ja przy okazji również bo admin zablokował ip pomimo ze wiedział iż korzystamy z jednego adresu. Do chwili obecnej nikt nie ruszył pewnej części ciała żeby to wyjaśnić po ludzku...jedyne info to była informacja że ban jest do piątku. A podobno odpowiedzialność zbiorowa już dawno przeszła do historii. Widać jednak że jednak nie...

Edited by yogipoz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Parę osób jest w swoich wypowiedziach lepszych niż syn ale nie widzę u nich ostrzeżeń. Czytałem regulamin wielokrotnie.

 

przeczytaj tez co napisal heden.

EDiT: O juz przeczytales.

 

Widac, slabo zrozumiales regulamin, bo piszesz post pod postem :)

Pozdrawiam.

Edited by rok1978

Share this post


Link to post
Share on other sites
przeczytaj tez co napisal heden.

 

 

wyjaśniłem to wyżej.

Nikt oprócz syna nie dostał wtedy od Pana DawPi ostrzeżenia pomimo ze parę osób powinno dostać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yogipoz, twierdzisz, że jesteś prawnikiem, skoro tak to powinieneś wiedzieć, że jak powołujesz sie na jakieś informacje to powinny byc one rzetelne i sprawdzone bo nieco się kompromitujesz. Tak jak napisał Heden, ostrzeżenia są UTAJNIONE. To znaczy, że widzisz tylko stan swojego konta a nie widzisz innych. Skąd możesz wiedzieć kto dostał % a kto nie?.

Ja osobiście mam 20%, wielu ma więcej, nawet po 60,80%.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zły dział, to nie jest rozmowa o domenach internetowych. Przeniesione.

 

edit: prosze cie nie zakładaj nowych wątków o tym temacie

Share this post


Link to post
Share on other sites
Proszę mi wytłumaczyć jak to jest że na tym forum są równi i równiejsi?

Że jedni dostają ostrzeżenia a drudzy nie?

Albo kierujecie się zasadą uczciwości albo zasadą kumplostwa.

Jeśli zasadą uczciwości to dawajcie ostrzeżenia wszystkim którzy postępują niezgodnie z zapisem regulaminu a jeśli zasadą kumplostwa to z Was tacy moderatorzy jak z koziej d...trąba. I tylko o Was świadczy że granatem Was od pługa oderwali a poczucie jakieś tam władzy bije Wam w czajnik

Nie wiem czym Ty się martwisz. Jakimś ostrzeżeniem?

Na forum jest gościu co ma około 18 banów na koncie i jakoś nie płacze.

 

Daj se luz i szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obiecuje że jak jeszcze raz załozysz nowy wątek w złym dziale to cie zbanuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komiczny temat, niezwykle chaotyczny, ale parę groszy dorzucę.

 

Większość wypowiadającym się łącznie z Panem Tobi powinni dostać ostrzeżenia. Dostał tylko i wyłącznie mój syn. Wczoraj kolejne ostrzeżenie pomimo że posty wyzej i pare nizej zawierają ten sam błąd czyli poddanie do oceny domeny nie zarejestrowanej jeszcze. I znów tylko dostaje ostrzeżenie mój syn. Inne przyklady można mnożyć.

Tak, opierając się na tym, co napiszę niżej to faktycznie można je mnożyć. Widzisz tylko swoje ostrzeżenia, więc w innych tematach/profilach nie widzisz nikogo innego, więc faktycznie, musisz podać wszystkie tematy z forum w formie linku z opisem ( do zobaczenia za kilka lat jak Ci się znudzi dodawanie ).

Bądź poważny. Piszesz, że jesteś prawnikiem, a tak jak ktoś słusznie zauważył niżej - nie posługujesz się faktami tylko wyssanymi z ... czego tam chcesz i lubisz. Tak prawnicy nie postępują - wiem ponieważ mam bliską znajomą na V roku prawa na UJ ( uniwersytet jagielloński panie prawniku ) i doskonale znam to środowisko. Znam również inne osoby studiujące prawo i przypuszczam, że ich wiedza i ogólne rozgarnięcie w temacie jest dużo wyższe niż przypuszczam. Niektórym osobom to faktycznie dyplom na oczy się rzucił.

 

Poza tym najwięcej ostrzeżeń syn ma od moderatora o nicku DawPi...rozumiem że to wynik jakieś niezrozumiałej animozji.

Dawid jestem miło mi, a Ty jak masz na imię?

Nie mam żadnego uprzedzenia do Twojego syna jak go nazywasz .

 

Ale proszę wziąć pod uwagę że nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu. I skoro syn dostaje ostrzeżenia za niby obrazę to karać powinno się wszystkich. Bez wyjątku. Chyba że tak jak napisałem wyżej, zasada kumoterstwa jest główną zasadą tego forum a zapisy regulaminowe stawia się dopiero na drugim miejscu...

Skoro tak Ci źle to droga wolna. Jest tyle ciekawych for o domenach, niestety, ale po angielsku, ale pan prawnik przecież doskonale zna ten język, prawda?

 

 

3. Obrażaniem innych użytkowników, i wmawianiem, że google działa inaczej u mnie niż u Ciebie, to daleko nie zajedziecie.

To chyba główny wątek tego i tamtego tematu.

Jeśli Bazyli ( nie chcę wiedzieć jak on wygląda i skąd ma taką ksywkę ) wyzywa kogoś od 'buraków' to nie mogę tego tolerować. To zachowanie poniżej pasa.

 

 

Syn wykazał skanem że nie kłamie. Prawda? Taki wynik mu się wyświetlił i na podstawie tego napisał co napisał.

Gdyby wyświetlił mu się tekst, że ma zabić prezydenta, albo, że wygrał milion dolarów to również by uwierzył? Gratuluję, a może ... współczuję? :)

 

Watek nie ja pisałem tylko syn jeśli nie zauważyłeś.

Tak, hobby niektórych osób na tym forum to śledzenie powiązań rodzinnych użytkowników.

Poza tym nie mógł zauważyć, niby jak? Daliście swoje wspólne zdjęcia w profilu?

 

Posta tego wskazałem jako przykład tego że również syn został obrażony przez parę osób ale na ich kontach jakoś nie widać ostrzeżeń.

Jesteś bardzo nierefermowalny.

Podaj proszę konkretne wypowiedzi obrażające Twojego syna. Jeśli pretensje będą uzasadnione zapewniam, że osoba taka otrzyma ostrzeżenie.

 

To wyrzućcie Panowie moderatorzy regulamin tego forum, skoro nie potraficie w sposób sprawiedliwy się nim posługiwać...

Bliższy jestem wyrzucenia całej Twojej mieszającej rodzinki.

 

I skoro moderatorzy na nim opierają swoje ostrzeżenia to większość z nas powinna je mieć. Ale jak już pisałem wyżej. Są równi i równiejsi na tym forum. I to nei chodzi tylko o mojego syna ale parę innych osób również...

Uwierz, że mają.

 

I to nei chodzi tylko o mojego syna ale parę innych osób również...

Teraz rola obrońcy uciśnionych? :)

 

Wnioskuje że Ty nie masz żadnego ale zgodnie z regulaminem powinieneś mięć ich już parę...a skąd wiem, zostawię to dla siebie, jeśli pozwolisz...

Owszem nie ma, ale miał, w tym i ode mnie. Jednak jak widzisz, jego postawa jest jakby to powiedzieć ... dorosła. :) Czego o Twojej chyba już powiedzieć nie można.

 

Poza tym pewnego dnia syn dostał bana...ja przy okazji również bo admin zablokował ip pomimo ze wiedział iż korzystamy z jednego adresu.

Tak, na pewno wiedział. Niby skąd?

 

Do chwili obecnej nikt nie ruszył pewnej części ciała żeby to wyjaśnić po ludzku...jedyne info to była informacja że ban jest do piątku.

Przepraszam, podaj adres, wyślę kwiaty i czekoladki..

 

A podobno odpowiedzialność zbiorowa już dawno przeszła do historii. Widać jednak że jednak nie...

Za to zasłanianie się rodzicami nadal jest w modzie.

 

Nikt oprócz syna nie dostał wtedy od Pana DawPi ostrzeżenia pomimo ze parę osób powinno dostać.

Jaki Pan, mam tylko 24 lata ( od niedawna )..

 

Daj se luz i szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego. :)

Znakomita puenta tego, co chciałem napisać!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie za brak takich tematów lubiłem to forum.

A tymczasem trzeba udowadniać że się nie jest wielbłądem

Do wychowywania dzieci są rodzice a nie fora internetowe.

Ciśnie się wiele pytań na klawiaturę. Ale szkoda nas wszystkich, naszego czasu i uwagi.

Reasumując :Tylko dziecko by napisało, że jest prawnikiem....

EOT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×