Jump to content
yogipoz

Do panów moderatorów

Recommended Posts

tutaj, ten Pan awanturujacy się :) pisał, że jakiś screen jest tego wyniku w google. To może go pokaże, bo fajnie było by go zobacyć (chyba, że juz był, a przegapiłem linka?) A tak nawiasem mówiąc to taki screen nawet w paintcie można przerobić :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm, no prosze, coraz ciekawszy matrix się tutaj robi :) , no ale jestem ciekaw, dokąd ta dyskusja nas zaprowadzi. Czekam niecierpliwie, ile jeszcze bezproduktywnych postów można tutaj napisac.

Share this post


Link to post
Share on other sites
hmm, no prosze, coraz ciekawszy matrix się tutaj robi :) , no ale jestem ciekaw, dokąd ta dyskusja nas zaprowadzi. Czekam niecierpliwie, ile jeszcze bezproduktywnych postów można tutaj napisac.

Ten niewątpliwie jest liderem w Twoim rankingu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Obiecuje że jak jeszcze raz załozysz nowy wątek w złym dziale to cie zbanuje.

yogipoz, Grupa: Zabanowany

 

jednak? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Daje się zauważyć że niekiedy czyjaś niewiedza lub brak rozeznania kwitowane jest przez niektórych, bardziej doświadczonych prostactwem i chamskimi odzywkami....

Tak było jest i będzie wszędzie. Ludzi się ot tak nie zmieni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak było jest i będzie wszędzie. Ludzi się ot tak nie zmieni.

Jak nie można zmienić, wszystko można wystarczy chcieć.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak było jest i będzie wszędzie. Ludzi się ot tak nie zmieni.

Jak nie można zmienić, wszystko można wystarczy chcieć.

Chcemy. To proces powolny, ale efekty widać. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Chcemy. To proces powolny, ale efekty widać."

 

więc zacznij od siebie może tak na ostudzenie jakiś banik na tydzień czasu ? gdyż widać że poczułeś "władzę" ale dużo osób tak ma jeśli w realu nie mogą poczuć się kimś to starają to sobie zrekompensować w sieci :lol:

 

nie czuj się obrażony ale i tak pewnie zaraz bana dostanę ;] gdyż bardzo moja wypowiedz wpłyneła na ego niedocenionego w życiu dawpiego ... hehe

 

Dla mnie przykładnym moderatorem jest np. pb, apze którzy jak trzeba to edytuja, przeniosą temat ale nie rozdaja banów i ostrzeżeń, widać kto tutaj jest człowiekiem rozsądnym a kto nie ... :D Oni dbają o atmosfere na forum a dawpi tylko to psuje ...

 

Powiedz mi dawpi czemu na każdym większym forum jesteś modem ? nie znudziło Ci się to jeszcze ? czujesz się doceniony w tej roli czy jak to jest u Ciebie ;|

 

A administrację proszę o zauważenie tego jak tutaj sprawowana jest władza przez dawpiego bo to nie pierwsza i nie ostatnia skarga na niego ;/

 

 

Bez obrazy dawpi ale wyluzuj trochę ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×