Jump to content
Sign in to follow this  
wyszyn

zrywki.pl

Recommended Posts

Słowa na przestrzeni lat, zmieniają znaczenie. Mnie się kojarzy z ucieczkami z lekcji :).

 

Myślę, że z 300 - 350 zł powinno być ... Producenci "zrywek", najprawdopodobniej wytwarzają jeszcze woreczki, opakowania w innej formie i o innych nazwach ... Chyba, że znajdziesz producenta tylko i wyłącznie "zrywek". Wówczas, dla niego domena powinna być bezcenna :).

Share this post


Link to post
Share on other sites
a mnie się z niczym w ogóle nie kojarzy, 0PLN, domena nikomu do niczego niepotrzebna

 

 

Jak widać każdemu kojarzy się inaczej. Swego czasu zamawiałem miesięcznie kilkadziesiąt a czasami nawet ponad 100-200 tysięcy ulotek zrywek :) Czyli ulotek ze "zrywkami" na dole. I z tym mi się kojarzy. Myślę, że dla jakiejś niewielkiej drukarni lub osoby zajmującej się drukowaniem takich ulotek to nie jest najgorsza domena i ośmielę się ją wycenić nawet na średnie x xxx :) Dlaczego? Bo wg mnie może stanowić tańszą alternatywę dla domeny ulotki.pl :)

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak widać każdemu kojarzy się inaczej. Swego czasu zamawiałem miesięcznie kilkadziesiąt a czasami nawet ponad 100-200 tysięcy ulotek zrywek :) Czyli ulotek ze "zrywkami" na dole. I z tym mi się kojarzy. Myślę, że dla jakiejś niewielkiej drukarni lub osoby zajmującej się drukowaniem takich ulotek to nie jest najgorsza domena i ośmielę się ją wycenić nawet na średnie x xxx :) Dlaczego? Bo wg mnie może stanowić tańszą alternatywę dla domeny ulotki.pl :)

To bierz ją jako broker domen. :)

Może Ci znajomi z tej drukarni wezmą domenę. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
a mnie się z niczym w ogóle nie kojarzy, 0PLN, domena nikomu do niczego niepotrzebna

 

Bardzo mi się podoba ten tryb wnioskowania;)

 

A co do domeny.

Dla producenta, dla sklepu internetowego - bardzo dobra. Zdziwilibyście się ile tego w sklepach "schodzi".

 

To by trzeba policzyć, popytać ale nie jest wykluczone, że można byłoby sprzedawać je wysyłkowo.

Towar jest dość ciężki - ale jednorodny.

 

Edit - oczywiście chodzi mi o woreczki -a widzę, że ktoś zna to jako ulotki :)

Edited by bradiaga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi się kojarzy ze zrywkami w sklepie (reklamówki jednorazowe) a co do ceny to raczej dużo za nią nie dostaniesz....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mi się kojarzy ze zrywkami w sklepie (reklamówki jednorazowe) a co do ceny to raczej dużo za nią nie dostaniesz....

 

zrywka to pojęcie dosyć regionalne np w świętokrzyskim jest używane ale np. na śląsku znajomi pytali mnie o co mi chodzi, zatem ciężko powiedzieć

czy znajdzie się kupiec na takie cudo - raczej wartość mała.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dokładnie, nie raz mówiąc zrywka w sklepie nie wiedzieli o co chodzi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wszyscy znają określenie potocznego słowa "zrywka" jednak jak dla mnie ta nazwa ma potencjał.

Edited by krakers

Share this post


Link to post
Share on other sites
zrywki.pl

 

Zrywka - cienka reklamówka znana także jako jednorazówka.

 

 

u mnie na to mowia 'szelestki'' :)

 

edit; pssst..niebawem te fioliowe woreczki maja zniknac ze sklepow... i beda zastapione papierowymi..gdzies to kiedys wyczytalem :)

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites
U mnie jednorazówki. Pierwszy raz słyszę określenie zrywki o jednorazowych reklamówkach. ;P

 

Jednorazowe to może być wszystko a zrywka jest tylko jedna.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jednorazowe to może być wszystko

Niby tak. Mi chodzi o to, że reklamówki jednorazowe w Szczecinie określa się mianem jednorazówek.

a zrywka jest tylko jedna.

Nie do końca. Przeczytaj jeszcze raz cały wątek i zwróć uwagę na mnogość skojarzeń z wyrazem "zrywki".

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja nigdy w zyciu nie spotkałem się z takim słowem, ujrzałem je po raz pierwszy w tym topicu :lol:

zawsze sie mówiło: reklamówki, torebki... ale zrywki? to chyba jakiś regionalizm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×