Jump to content
rocky

kupię domenę(y) pod katalog firm

Recommended Posts

"z palca" awaryjnie zarejestrowałem dziś firmy247.pl :P;)

 

Rozbawiles mnie tym ;) Zrobiles podobnie do wiekszosci firm, ktore nie maja pojecia o domenach :) To tak , jakbys zarejestrowal firmy24, a zostawil firmy.pl .

Share this post


Link to post
Share on other sites

firmy247.pl pójdzie jednak tylko pod zaplecze :) mam coś nowego z palca zarejestrowanego, dla was to pewnie :) ale ja mam nadzieję, zrobić markę tej domenie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
firmy247.pl pójdzie jednak tylko pod zaplecze :) mam coś nowego z palca zarejestrowanego, dla was to pewnie :) ale ja mam nadzieję, zrobić markę tej domenie :)

To pochwal się . Zobaczymy czy czegoś się nauczyłeś, w najgorszym razie będzie polewa, jak z firmy247.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
może kiedyś się pochwalę :)

 

Czy nie uważacie, że za niedotrzymanie warunków ( ogłoszenie - kupię - w rzeczywistości - szukam inspiracji i coś sobie zarejestruję ) powinna być jakaś sankcja?

 

Ostatnio było kilka niezakończonych tematów a z tego co piszecie - to problem odwieczny :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy nie uważacie, że za niedotrzymanie warunków ( ogłoszenie - kupię - w rzeczywistości - szukam inspiracji i coś sobie zarejestruję ) powinna być jakaś sankcja?

 

Ostatnio było kilka niezakończonych tematów a z tego co piszecie - to problem odwieczny :)

Mnie to w ogóle nie przeszkadza :) Dzięki temu będę miał polfi.pl - Polskie Firmy ;-)

 

Dziękuję :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mnie to w ogóle nie przeszkadza :) Dzięki temu będę miał polfi.pl - Polskie Firmy ;-)

 

Dziękuję :)

 

Też mam czasem wrażenie, że te tematy zakładają agenci NASK-u ;

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy nie uważacie, że za niedotrzymanie warunków ( ogłoszenie - kupię - w rzeczywistości - szukam inspiracji i coś sobie zarejestruję ) powinna być jakaś sankcja?

 

Ostatnio było kilka niezakończonych tematów a z tego co piszecie - to problem odwieczny :)

 

To moja wina, że nie było żadnych rozsądnych dla mnie propozycji?

 

edit:

 

ogłoszenie aktualne do połowy lutego

Edited by rocky

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena pod katalog firm choć nie wiem czy to jeszcze aktualne

 

szefujemy.pl

najlepsiwkraju.pl

zawodowcy.com

wydajmniej.pl

sprawnyserwis.pl

 

Jakby co proszę o kontakt na priv

 

Pozdrawiam

 

Radek S.

 

radek.solty@wp.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ogłoszenie już raczej nieaktualne chyba, że ktoś by miał coś naprawdę mocnego, w dobrej cenie.

 

Pochwalę się co w ostatnich miesiącach sam zarejestrowałem/złapałem. Wszystkie domeny z ruchem(!)

 

katalogfirm .net.pl - była wolna i zarejestrowałem :(

katalogfirm .biz.pl - była wolna i zarejestrowałem :)

bazafirm .org.pl - złapana w dropped.pl

bizneskatalog .com.pl - złapana w dropped.pl, sama domena mi sie nie podoba ale złapana ze względu na moc seo

firms .pl - złapana w dropped.pl

firmweb .pl - złapana w dropped

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×