Jump to content
Sign in to follow this  
hsqva

Nie o domenach i nie o Kubicy

Recommended Posts

Nie moglem sie powstrzymac i nie napisac o zwyciestwie Naszych Orłów

nad Norwegami w szczypiorniaka:) i to w jakim STYLU!

 

Nie tylko Kubicy przecież kibicujemy i nie każdą chwilę poświecamy domenom:)

 

Żeby domeniarze mieli takie szczęście jak nasi piłḱarze :)

 

Pozdrawia szczesliwy kibic!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak tak, mało dziury w suficie nie wybiłem tuż po syrenie końcowej!!

 

Idziemy po złoto! :)

 

a ja prawie wyskoczylem z balkonu ;)

 

powtorze: idziemy po zloto!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kto przegapił tutaj końcówka meczu :)

http://pl.youtube.com/watch?v=GUJbHVPEhzg

 

Nie rozumiem, TVP kazała usunąć materiał video z YouTube, ale kuźwa sami nie potrafią na stronach TVP.pl pokazać fragmentów meczu, bo mi sie video nie załącza

 

Poza tym z komentarzy Polaków pod tym drugim fragmentem wynika, że Polacy cały czas tkwią mentalnie w czasach bitwy pod Grunwaldem. Przykre to jest.

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kubica przy naszych Szczypiornistach wypada jak szachista, jesli o emocje chodzi. Czasem nawet szachy sa ciekawsze od f1. :)

 

Do mnie sasiedzi przylecieli czy wszystko w porzadku, bo krzyki jakby kogos zarzynali ;) I cholernie sie ciesze, ze Helmuty wyautowali sie sami. Oni krecili walki 2 lata temu, teraz ich sedzie wyruchal w przedostanim meczu. Sprawiedliwosc ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kubica przy naszych Szczypiornistach wypada jak szachista, jesli o emocje chodzi. Czasem nawet szachy sa ciekawsze od f1. :)

 

Do mnie sasiedzi przylecieli czy wszystko w porzadku, bo krzyki jakby kogos zarzynali ;) I cholernie sie ciesze, ze Helmuty wyautowali sie sami. Oni krecili walki 2 lata temu, teraz ich sedzie wyruchal w przedostanim meczu. Sprawiedliwosc ;)

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W meczu z Chorwatami Helmut sędziujący był przychylny wobec gospodarzy . 1 połowa emocjonująca i w końcówce naprawdę uwierzyłem iż możemy wygrać . Niestety druga połowa słabsza w wykonaniu Polaków . Miejmy nadzieję iż chociaż brązowy medal wywalczymy

Edited by designer

Share this post


Link to post
Share on other sites
W meczu z Chorwatami Helmut sędziujący był przychylny wobec gospodarzy . 1 połowa emocjonująca i w końcówce naprawdę uwierzyłem iż możemy wygrać . Niestety druga połowa słabsza w wykonaniu Polaków . Miejmy nadzieję iż chociaż brązowy medal wywalczymy

 

.. i znów ten syndrom biednych Polaków uciśnionych przez Szwabów-Krzyżaków, ehhhh, szkoda gadać

Share this post


Link to post
Share on other sites
.. i znów ten syndrom biednych Polaków uciśnionych przez Szwabów-Krzyżaków, ehhhh, szkoda gadać

I znów ten syndrom Polaczka na zachodzie uważający, że Polaczki mają syndrom. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba najwyższa pora by ktoś wreszcie kilka godzin po zakończonym meczu z Duńczykami pogratulował polskim szczypiornistom zdobycia brązowego medalu Mistrzostw Świata ...

 

Brawo Panowie !

Czekamy na pierwsze złoto w Szwecji za dwa lata :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gdzie ci wielcy mieszkańcy zachodu uważający, że Polacy to Polaczki? Ucichło coś. A no tak, piąte miejsce.

 

:)

#polaczki.pl

 

Dolaczam sie do zyczen dla Polakow. Wreszcie Ruda a dzis lysa strzelba sie obudzila ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
.. i znów ten syndrom biednych Polaków uciśnionych przez Szwabów-Krzyżaków, ehhhh, szkoda gadać

 

A ja doleję oliwy do ognia i powiem, że po dramatycznym meczu Polaków z Norwegami tak samo cieszyłem się z naszego zwycięstwa, jak i z tego, że odesłaliśmy fryców do domu :-) Nikt mi nie każe ich lubić, to wolny kraj i mam prawo nie lubić kogo zechcę. Każda porażka Niemiaszków jest ukojeniem dla mojego serca :-)

 

Brawo Polacy za brązowy medal! Ja w nich wierzyłem nawet jak wyszli z grupy z zerowym dorobkiem. Jestem Polakiem, jestem dumny :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×