Jump to content
Sign in to follow this  
pitreq

najlepsza branza

Recommended Posts

W pożyczkach miałem kliki po niecałe 3€, a średnia za klik to ok 0,15€. W ubezpieczeniach trochę mniej, choć też dobrze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Różnie to bywa. Kiedyś za klika dostałem 4$ tematyka parapsychologia, a najniższe stawki oscylowały się w granicach 0,30$. Teraz trochę jest inaczej.

register a domain name $34.51 domain registrations $31.39

Top paying keywords adsense - ktoś testował?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przez wiele miesięcy najlepszy RPM miałem na sedesy.pl, ale ostatnio coś spadło. :-(

Share this post


Link to post
Share on other sites

zalezy co tzn zarabiac...

 

mam np po klubie sportowym i ruch od 2 mc na tym samym poziomie ponad 2500 miesiecznie tylko kliki 0.01 - 0.02 ale na siebie juz zarobila

Share this post


Link to post
Share on other sites
W jakiej branzy najdrozsze sa kliki? Czy to jednak nie ma roznicy? Wymiencie kilka branz, bede wdzieczny...

IDN-y kredytowo-pożyczkowe. B)

Kreskówki są do bani. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiadomo ze finansowy ruch jest dobry, szczegolnie kredytowy

(nie raz są wyjątki gdyż ruch czysto bankowy lub kredytowy ma kliki za 0,02e i taka tendencja lubi się utrzymać co jest śmieszne)

 

najlepsze wg mnie są branże: Finanse, Nieruchomości, Turystyka, Praca, zakupy (np. laptopy, ubrania)

dodatkowo ważna jest geolokalizacja ruchu - im dalej na zach jak wiadomo tym lepiej.

 

Ruch po serwisach czasem utrzymuje się bardzo długo, ale żeby utrzymać się tylko z takich domen to raczej w końcu krótko terminowa sprawa kiedyś głównie interesowały mnie domeny po serwisach, ale zdałem sobie sprawę, że nie tędy droga.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Top paying keywords adsense - ktoś testował?

 

nie sądzę, aby lista z 2006 roku miała jakąś wartość obecnie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie sądzę, aby lista z 2006 roku miała jakąś wartość obecnie ;)

 

Miałem liste z grudnia 2007 . Wrzuciłem reklamy , wyświetlaly elegancko dane frazy a zarobki na poziomie 0.02 - 0.20 $

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ruch po serwisach czasem utrzymuje się bardzo długo, ale żeby utrzymać się tylko z takich domen to raczej w końcu krótko terminowa sprawa kiedyś głównie interesowały mnie domeny po serwisach, ale zdałem sobie sprawę, że nie tędy droga.

 

a jak bede mial staly dostep do domen po serwisach?

Share this post


Link to post
Share on other sites
a jak bede mial staly dostep do domen po serwisach?

 

No wiesz jak masz taki dostęp i jak w ogóle możesz je brać po Regfee to nie wiele ryzykujesz, nic tylko brać

, ale patrząc na realia spadających domen po serwisach z wysoką Alexą

raczej można się spodziewać wysokich cen na aukcjach, jest to koszt który może się nie zwrócić.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No wiesz jak masz taki dostęp i jak w ogóle możesz je brać po Regfee to nie wiele ryzykujesz, nic tylko brać

, ale patrząc na realia spadających domen po serwisach z wysoką Alexą

raczej można się spodziewać wysokich cen na aukcjach, jest to koszt który może się nie zwrócić.

 

prawdopodobnie beda to moje domeny ;) jedynie to koszt rejestracji...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Miałem liste z grudnia 2007 . Wrzuciłem reklamy , wyświetlaly elegancko dane frazy a zarobki na poziomie 0.02 - 0.20 $

 

ale co to udowadnia? bez jakichkolwiek wiarygodnych danych tu się nie obejdzie - wystarczy, że były to anglojęzyczne frazy, to już wartość klika rośnie... ;) za dużo tu jest zależności

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaczalem ostatnio testowad sedo.com jako alternatywe do google adsense, niektóre domenki (poserwisowe i nie tylko) zdecydowanie wyciagaja wieksza kase, ctr w granicach 10%, wiec mozna by popracowac nad tematyk, ale no wlasnie... srednia za klik wychodzi 0,03 ojro, wczoraj byla 0,05. Nie chce narzekać, ale przydałoby się cos podrasować domenki...

 

Jakies testy staram sie wprowadzać, ale na wyniki ich musze poczekac minium miesiac, jak nie wiecej.

 

Czy mozecie cos podpowiedziec? Czy kierować się Search-based Keyword Tool GOOGL'a czy wlasna fantazja? :mad: No i duzo osob pisze, ze zarabia x,x$ za klika, ale nie pisze w jakim jezyku ma strone, a to chyba robi roznice?

 

Duzo ładujecie Master keyword'sów? Czy jakies pojedyncze, ale konkretne?

 

Edit:

Rozpocząłem luźne testy. Poszukuje najlepiej płatnych kategorii, na pierwszy front poleciała bankownosc i turystyka, do wieczora dorzuce jeszcze jakies ciekawe frazy. Skupiam sie narazie na ogólnych frazach, z czasem bede sie zagłebiał w bardziej szczegolowe.

 

Jesli ktos ma juz jakas wiedze i doswiadczenie, to prosilbym o wskazówki.

Edited by hooli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×