Jump to content
Roooocky

Program partnerski

Recommended Posts

Wpadłem na mały pomysł ;)

Możliwe, że już to było ale nie znalazłem.

Otóż co sądzicie na temat wprowadzenia w dropped.pl programu partnerskiego w którym za każdą poleconą osobę(ta która wykupiła powiedzmy domenke czy opcje) dostajemy punkty. A za daną ilość punktów możemy sobie kupić/przedłużyć domenke,opcje.

Mi samemu jako, że jestem pomysłodawcą pomysł się spodobał ;)

I Michał więcej zarobi, dropped zdobędzie większą popularność, i sami zaoszczędzimy kilka groszy B)

Przeciętnemu użytkownikowi internetu, który chce kupić domene od razu przychodzi do głowy home.pl, nazwa.pl czy dobrze nam znany site domeny.pl jako, że są to serwisy reklamowane za ciężkie pieniądze i "coś kiedyś o nich słyszałem to u nich kupię".

Mój pomysł ma głównie na celu reklamowanie dropped ale nie za frajera tzn. wstawie baner na strone czy tam link i niech wbija kto chce ale za coś. Wiadomo, że jeśli ktoś dostaje punkty za które będzie mógł kupić/przedłużyć to o wiele,wiele, wiele bardziej się postara z reklamowaniem i zasoli dobrym banerem czy linkiem na swoim serwisie/serwisach z xx-xxx u/dziennie :) .

Co do punktów to wiadomo, że za 2-3 poleconych nie kupimy domenki. Mam tu na myśli trochę większą liczbę. Tak, żeby Michał nie był na tym stratny i żeby zwiększył dzięki temu obroty. Hmm jak rejestracja domenki w dropped kosztuje 15 zeta, do nask leci 10 (mogę się mylić-jak tak proszę mnie poprawić) czyli 5 patyków łapie Michał. Jak złotówkę straci to chyba katastrofy nie będzie. I ta złotóweczka leci na konto usera. Jak user zbierze określoną liczbę punktów to system przekalkuluje mu to na "wirtualną kasę" za którą może kupić/przedłużyć domenę/opcję.

Piszę tu "wirtualną" ponieważ to kasa zarobiona z poleconych, której nie da się wypłacić ;) A skoro nie da się wypłacić to wypada coś z nią zrobić czyli kupić/przedłużyć. A jak domena fajna to za rok przedłuży- i Michał znowu się bogaci. Jak sprzeda na aukcji- prowizja - Michał się bogaci :P

Mój pomysł ma na celu wypromowanie dropped. Jak jeden przeciętny użytkownik zarejestruje się, kupi domenkę to poczuje jakie to fajne

I poleci drogą pantofelkową " Ty słyszałeś o Dropped? Tam maja zajebi*** tanie przedłużenia, nie to co w home" ;)

Bo prawda prawdą, że w dropped rejestrują się głównie osoby obcykane w temacie czyli my.

Bo wiemy, że jest tanie przedłużenie. Ale inni tego nie wiedzą i dlatego lecą na megagiga promocje w home i domeny.pl ;)

Mam nadzieję, że mój pomysł się spodoba i że sam Michał to przeczyta(i przemyśli a nie z góry oleje :P ).

No to chyba tyle ;)

Edited by Roooocky

Share this post


Link to post
Share on other sites

ale słabiutki ten program partnerski

 

Prowizje są naliczane za wszystkie zakupy dokonane przez poleconych klientów w ciągu 90 dni od ich rejestracji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×