Jump to content
Sign in to follow this  
Paweł Kobis

Powitanie

Recommended Posts

Witam

 

Jak przystało na "nowego" witam serdecznie wszystkich obecnych na forum. Mam nadzieję że będzie się nam miło razem spędzało tutaj czas i wymieniało wiedzą na tematy związane z tym forum

 

Pozdrawiam jeszcze raz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam

 

Jak przystało na "nowego" witam serdecznie wszystkich obecnych na forum. Mam nadzieję że będzie się nam miło razem spędzało tutaj czas i wymieniało wiedzą na tematy związane z tym forum

 

Pozdrawiam jeszcze raz

Witaj!

Share this post


Link to post
Share on other sites

911 - Dobra muzyka to podstawa życia każdego człowieka :) . Avart jak najbardziej przedstawia moją osobę.

pouli - dziękuje za gratulacje. Myślę że taka pozycja i taka wiedza kilku osobą z tego forum by się przydała zamiast tylko parkować domeny

Share this post


Link to post
Share on other sites
Myślę że taka pozycja i taka wiedza kilku osobą z tego forum by się przydała zamiast tylko parkować domeny

 

Ale robił ci ktoś korektę językową?

 

NMSP :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

"tylko parkować domeny"? :) Myślę że na temat parkowania można by napisać ksiązke spokojnie na kilka obszernych tomów.

 

Zastanawia mnie dlaczego pozycjonerzy ciągle mówią że powinniśmy dowiedzieć się informacji na temat pozycjonowania? ;) To są dwie odrębne sprawy i dwa obszerne tematy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Witaj Cymrze.

Kiedyś był dział o pozycjonowaniu, ale się nie przyjął. Myslę że można coś takiego uruchomic znowu, na próbę. Dział po angielsku jest porażający i rozwija się błyskawicznie.

 

Pozdrawiam.

OT

ps.

to dla naszego MisiaUszatka

http://www.youtube.com/watch?v=_KVJnwUNXa8

Share this post


Link to post
Share on other sites

pb - książka jest poprawnie napisana po polsku - bo do tego pewnie biłeś :)

 

Jako że jestem tu nowy to powiem że ponad 20 lat mieszkam i żyje poza Polska a wyjechałem w wieku 7 lat. Staram się jak mogę uczyć tego języka ale nie jest to za bardzo proste. Więc przepraszam za moje gafy językowe

Share this post


Link to post
Share on other sites
pb - książka jest poprawnie napisana po polsku - bo do tego pewnie biłeś :)

 

I ty napisałeś książkę? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zainspirowałeś mnie, może ja też coś napisze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam na forum. I życzę powodzenia. Rozumiem, że zajmujesz się pozycjonowaniem zawodowo. Może prowadzisz jakąś stronę o pozycjonowaniu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
pb - książka jest poprawnie napisana po polsku - bo do tego pewnie biłeś :)

 

Jako że jestem tu nowy to powiem że ponad 20 lat mieszkam i żyje poza Polska a wyjechałem w wieku 7 lat. Staram się jak mogę uczyć tego języka ale nie jest to za bardzo proste. Więc przepraszam za moje gafy językowe

 

 

Jak na ponad 20lat poza Polska - radzisz sobie co najmniej bardzo dobrze (lepiej niz niejeden forumowicz ;)

Witamy na forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co do PL mojego to hmmmm wielu ma obiekcie.

Zapewne o ów zboże chodzi :)

 

No i się nie waliduje, a niby powinno ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×