Jump to content
Sign in to follow this  
kwalejko

MszaSwieta.pl

Recommended Posts

weź do kompletu MszaSw.pl ;-)

 

Oraz IDN'a zagarnij jak jeszcze wolny ;)

Zrób jakąś encyklopedie o tym, a nie show o kościele będziesz robił.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli chciałbyś zrobić takie katolickie YouTube, to lepiej jakbyś zarejestrował Msza.TV ;)

Moim skromnym zdaniem to ma sens...

Tylko kto to by administrował?

 

BTW domeny, oczywista to ona jest, ale to zagospodarowanie... może być kłopotliwe

Share this post


Link to post
Share on other sites
Też mi to działa na nerwy, zamiast przejeść pieniądze to inwestują, dając ludziom pracę - widać ciągle im mało. Mam nadzieję, że szybko skończy się ten cwaniacki biznes.

 

Podoba mi się ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomysł na zagospodarowanie domeny oryginalny i niezwykle prosty. Wszystko co genialne jest proste - nie zapominajcie o tym.

Na tacę za mszę świętą emitowaną w internecie można zbierać/głosować SMS-em. Oczywiście inna forma reklamy także się sprawdzi.

 

Może nie wszyscy pamiętają jakie oburzenie społeczeństwa i samego kościoła za czasów Solidarności miał pomysł emitowania mszy świętej w radio. Idea jednak przyjęła się.

Pamiętajcie też o tym, że nie tylko babcie i dziadkowie uczęszczają na msze św. - młodzież również.

I na koniec - internet mobilny jest wszędzie - kościołów natomiast wszędzie nie ma.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites
I na koniec - internet mobilny jest wszędzie - kościołów natomiast wszędzie nie ma.

 

tutaj bym polemizowal...

 

akurat korzystam z mobilnego wiec wiem co mowie a z drugiej strony widzilem wyniki pewego opracowania na temat koscilow w Polsce - jest tego troche..

 

To moze byc dobre natomiast dla polonii zagranicznej!

Share this post


Link to post
Share on other sites
tutaj bym polemizowal...

 

To zmień sieć :P

 

Może inaczej:

na sporej części wież kościelnych zainstalowane są nadajniki GSM (ripitery), więc tam gdzie kościół - jest też internet :P:);)

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

jak i kilku przedmówców, też uważam że domena ciekawa i 30zł nie żałowałbym na rejestrację,

 

a co do "Firmy", to jak widać ma już chyba z 1700lat i cały czas dobrze wychodzi na sprzedawaniu najlepszego towaru na świecie, czyli NADZIEI, którą i my się kierujemy rejestrując domeny.

 

nie będę rozwijał tego drażliwego wątku,

ja tylko sobie z boku stoję i patrzę

i nie bardzo widzę różnicę pomiędzy kościołem, partią czy jakimś koncernem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Też mi to działa na nerwy, zamiast przejeść pieniądze to inwestują, dając ludziom pracę - widać ciągle im mało. Mam nadzieję, że szybko skończy się ten cwaniacki biznes.

 

Daruj sobie tę ironię...

 

Pracowałem lata temu w firmie "zasilanej" pieniędzmi wiernych, wiec znam to od podszewki. Najbardziej profitującą stroną nie był szary człowiek a szara eminencja (tzw. inwestor). Kasa jaka sie "przewalała" w latach 90tych gdy powstawały agencje reklamowe, nie śniła sie zwykłemu Kowalskiemu. Żadnych kredytów i żadnych limitów. Potrzeba było sprzęt, plotery, samochody, no problemo.

 

"inwestor" bo tak go trzeba nazwać przelewał fundusze przez osobę świecką blisko związaną z kościołem i na nią były zarejestrowane firmy. Raz miałem przyjemność odwiedzić prywatny dom "inwestora". Okolice 700m2 w ekskluzywnej dzielnicy.

 

Jak to mówisz dają ludziom pracę ? .... dają ale swoim zaufanym ;) Sam się nikt nie podłoży bo by ich prasa zjadła.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×