Jump to content
DESiGNER

Dropped - Padł ?

Recommended Posts

to przestaje być zabawne... dziś po godz. 23 znowu dostałem kilka maili, ze za 2 godziny koncza się aukcje (które miały skończyć się jutro ok godz. 21).. wchodzę i widzę, że aukcje już się zakończyły??? Czy ktoś nad tym panuje??? Czy ktoś to wyprostuje???

druga sprawa - kilka dni temu wygrałem aukcję i licytowałem tuż przed jej zakończeniem - wniosek z tego taki, że Dropped działało... Następnego dnia dostałem smsa z info, że te aukcje kończą się za 2 godziny!!! I jedną z aukcji wygrał ktoś inny!!! Napisałem do Dropped i czekam aż mi odpiszą...

APELUJE - ogranijcie to, bo to jest niepoważne traktowanie klientów.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Faktycznie niezłe cyrki się dzieją. Parę godzin temu zarezerwowałem domenę, a przed chwilą otrzymałem dwa maile: jeden że termin zapłaty za tą domenę mija za 24h, a drugi, że nie zapłaciłem za domenę i nie zostanie dla mnie zarejestrowana ;) . Domena zniknęła też z mojego konta.

 

To była moja najkrótsza rezerwacja w życiu ;)

mi też spadają rezerwacje w trybie pilnym...

 

Co do AM to niezła obsuwa, ja bym się spalił ze wstydu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panowie, żyjcie chwilą i już dzisiaj licytujcie domeny które mam w stopce. Nikt nie wie co będzie jutro ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Panowie, żyjcie chwilą i już dzisiaj licytujcie domeny które mam w stopce. Nikt nie wie co będzie jutro ;)

 

Teraz trzeba przyznać rację komuś, kto stwierdził, że domeny to hazard skoro loteria jest nawet przy kupnie. ;-)

 

PS ja wczoraj wystawiłem ponad 20 aukcji, ostało się tylko 12 pozostałe magicznie zakończyły to jak ktoś chciał coś zalicytować, a aukcji nie będzie dało się przywrócić to ponownie będą wystawione do sprzedaży za 4 miesiące, zgodnie z regulaminem forum. ;)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
ponownie będą wystawione do sprzedaży za 4 miesiące, zgodnie z regulaminem forum. ;)

 

Zgodnie z regulaminem na forum na aukcję możesz wystawić domenę której nigdy nie sprzedawałeś w ciągu ostatnich 4miesięcy i dodać info w wątku o sprzedaży tych domen ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzę, że aukcje jednak magicznie wróciły tak samo jak przedtem zniknęły czyli dało się przywrócić. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Widzę, że aukcje jednak magicznie wróciły tak samo jak przedtem zniknęły czyli dało się przywrócić. ;)

 

nie wszystkie... ta aukcja o której pisałem, że miała być do jutra do godz 21, a skończyła się już nadal jest jako 'zakończona'

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aukcji domen przechwyconych niestety nie mozemy przywrocic - jezeli juz trafily na konta uzytkownikow to musza juz tam zostac..

 

Pozdrawiam,

Michał

Share this post


Link to post
Share on other sites
Serwer w A24 ma Opteron 8 core, 8 GB RAM, i wcale nie chodzi o to że to jest za mało...

 

Nie myslales nad tym, by zrobic tak, jak jest to na allegro, ze sa sloty czasowe? Przeciez te natezenia sa spowodowane glownie tym, ze wszyscy nagle rzucaja sie w okolicach 22ej...

 

A moznaby zrobic limity na dane ramy czasowe. Kto sie nie zalapie, ten wystawia aukcje z terminem zakonczenia o innej godzinie/w innym dniu. Dla mnie to jest akurat dziwne, ze zdecydowales sie na konczenie aukcji o pelnych godzinach.

 

Kolejna sprawa - mozna przeciesz sie dogadac z A24 i wymienic dyski na SASy, ktore juz posiadasz. To raptem dzien/dwa roboty, a zupelnie inny komfort. Ew. dokupic na ten czas takowe dyski... Zawsze po pozniejszej przesiadce do ATM, moga sluzyc jako zapas ;-)

 

No i ostatnia sprawa - zmiana silnika bazy danych, bo MySQL to zabawka, a nie baza danych. Wymiana oprogramowania serwerowego tez jest wskazana, ale co kto lubi...

 

Zrobisz jak zechcesz, ale wieczne zwalanie winy na ATM jest nie na miejscu, bo raz piszesz, ze grzebiesz w skryptach, innym razem, ze dyski padaja, a wkrotce zganiasz wine na ATM... Po przesiadce do ATM, nawet jak wymienisz sprzet, to co to da, jak nadal srodowisko software bedzie skrzypialo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co w takim wypadku mam zrobić?

Zabraliście mi z konta 30 zł bo w ciagu 2 godzin od kupna nieopłaciłem domeny

 

2009-12-28 21:43:09 -30.00 PLN Opłata karna za nieopłacenie domeny

2009-12-28 21:43:09 30.00 PLN Zwrot opłaty: xxxxx

2009-12-28 19:56:17 -30.00 PLN Kupno: xxxxxx

 

Gdzie mam sie zgłosić po zwrot ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
No i ostatnia sprawa - zmiana silnika bazy danych, bo MySQL to zabawka, a nie baza danych. Wymiana oprogramowania serwerowego tez jest wskazana, ale co kto lubi...

 

;) MySql? Nie ma to jak oszczędności. Mam wrażenie, że wina za obecny stan nie leży tylko w serwerach a jest to splot wielu różnych czynników.

 

Żebym nie był osamotniony to ja też dostałem z 10 maili na temat jednej aukcji FM, najpierw, że nie było ofert, potem, że nie zapłaciłem a potem cośtam jeszcze. Mimo to aukcja stoi jak stała, więc pewnie ktoś już coś naprawiał ;)

Edited by Arcanis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brawo dropped!! Otrzymalem maile, ze nie sprzedalem zadnej domeny w moich ostatnich aukcjach - to nic, ze wczesniej otrzymalem dokladnie sprzeczne maile - niektore domeny juz zostaly przeniesione na konto kupujacego. Jedna domena nawet zostala sprzedana za... 0zł!!

 

Tak trzymać... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje FM w dalszym ciągu nie zostały przywrócone.

Wczoraj wystawiłem aukcje, opłaty zostały pobrane i aukcje się zakończyły.

Wszystkie wiszą w panelu do opłacenia...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też troszkę miałem zamieszania na koncie, ale 4 godziny po moim mailu precyzyjnie tłumaczącym co mi się stało ( zniknęły niektóre rezerwacje, kara niesłusznie naliczona ) przyszła odpowiedź, ze już wszystko OK oraz przeprosiny.

 

Sprawdziłem, rzeczywiście wszystko OK

 

I po krzyku ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moje FM w dalszym ciągu nie zostały przywrócone.

Wczoraj wystawiłem aukcje, opłaty zostały pobrane i aukcje się zakończyły.

Wszystkie wiszą w panelu do opłacenia...

Problem wynikł z tego że usunąłeś aukcje z listy zakończonych. Już je przywróciliśmy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Problem wynikł z tego że usunąłeś aukcje z listy zakończonych. Już je przywróciliśmy.

 

Tak, już wszystko ok. Dzięki za szybką reakcję ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

czy wszystkie rezerwacje zostały już automatycznie przywrócone, i gdyby można także, to lepiej jakby te dodatkowe wpisy o zwrocie i kolejnej rejestracji zlikwidować, gdyż wprowadzają tylko duże zamieszanie

 

czy maile o terminie zapłaty i zwrocie mogłyby być wysyłane zbiorczo lub była opcja ich wyłączania dla konta, w ten sposób w czasie awarii można by uniknąć powtarzających się wielokrotnie maili, i poza tym zdecydowanie łatwiej jest potem taka listę jest przeglądać, analogicznie jak dla domen wygasających

Share this post


Link to post
Share on other sites

Równie dobrze jeżeli chcesz sprzedać już domenę na siłę to możesz sam skontaktować się z Panem .pl ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kolejna sprawa - mozna przeciesz sie dogadac z A24...
nie dostalem kalendazyka czy co tam...

;)

 

Ostatnio nic ciekawego nie spada, na aukcjach też mało jest atrakcyjnych domen - chyba skończyły się czasy okazyjnych zakupów ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam serdecznie

Udalo mi sie przechwycic tanio bardzo dobra domene mep.pl - ot taki spozniony prezent swiateczny od dropped ;) nie dostalem kalendazyka czy co tam dostawali najlepsi do domu, ale ten prezent tez mily ;)

Od razu pragne zauwazyc, ze osoba, ktora juz godzine po licytacji w aftermarket zalozyla opcje na ta domene - niestety stracila pieniazki i lepiej bylo isc z dziewczyna do kina :P

domena mep zostanie sprzedana badz na 100% odnowiona, wiec pozdrawiam wszystkich opcjonerow - panowie strata pieniazkow, nie tedy droga.

Teraz do meritum - to, ze dropped padlo juz wiedza wszyscy, 555zl - cena okazyjna, nikt nie okazal sie pajacem tym razem :P mab.pl cena 810zl (oczywiscie domena gorsza). Jesli pan .pl chce miec komplet - zapraszam.

Zapraszam na mep.pl@o2.pl lub PRIV - domena jest obecnie na sprzedaz w cenie FIRST MINUTE - zdaje sobie sprawe, iz za rok bedzie ona w cenie (juz teraz jest) lecz decyduje sie na sprzedaz juz teraz - 90 licytujacych, ktorzy chcieli jechac wysoko zapraszam na priv mep.pl@o2.pl lub priv z REALNYMI KWOTAMI !

Domena oczywiscie z ruchem... www.gloslubelszczyzny.mep.pl - tutaj niestety lubelszczanie juz nie znajda nic ciekawego... a moze jednak? zapraszam inwestorów domen.

 

zachwycasz się jakbyś sex.pl złapał za taką kwotę a zaoszczędziłeś max 500zł, choć uważam że 300

co jest takiego super szczególnego w tej domenie M E P że tak piszesz używając dedykowanego konta na di?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×