Jump to content
DESiGNER

Dropped - Padł ?

Recommended Posts

działa jak szalony ;)

 

 

U mnie przy sprawdzaniu dostępności hurtowej ilości domen wychodzi kocik i w ogóle muli ;)

 

 

502 Proxy Timeout

Share this post


Link to post
Share on other sites
U mnie przy sprawdzaniu dostępności hurtowej ilości domen wychodzi kocik i w ogóle muli ;)

 

Sprawdzaiłem i to , nie miałem żadnych problemów.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A miał ktoś z was taką sytuację że znikło wam kilka PLN z konta ? ;)

Miałem taki problem, ticket nic nie wyjaśnił jednak po 2 dniach chyba wszystko wróciło do normy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Siadaj, nie gadaj! ;) Sprawdź proszę czy działa Ci zarządzaj domenami > przedłuż domeny.

Chyba mam konto premium ;):P nie wiem od czego to zależy cały dzień przeglądam aukcje , dodaje domeny do przechwycenia , licytuje , sprawdzam rejestracje i jeszcze ani raz nie wyskoczył błąd , ani nie zmuliło nawet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

przy próbie wejścia na większość aukcji :

 

Wystąpił błąd bazy danych. Prosimy o kontakt z administratorami serwisu z podaniem numeru błędu: 1319477191.

Share this post


Link to post
Share on other sites
przy próbie wejścia na większość aukcji :

 

Wystąpił błąd bazy danych. Prosimy o kontakt z administratorami serwisu z podaniem numeru błędu: 1319477191.

 

U mnie to samo, pół godziny przed zakończeniem większości aukcji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teraz się przyznać, kto wystawił jakieś ninje na sprzedaż i zapchał nimi dropped.pl, że padł. :)

 

A w ogóle to jest nie fair, bo ja chce w jednej aukcji przebić (gladkaskora*pl) i nie mogę przez errory, a kończy się za moment.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A w ogóle to jest nie fair, bo ja chce w jednej aukcji przebić (gladkaskora*pl) i nie mogę przez errory, a kończy się za moment.

ej, ej ja tez tam chce :) ale zaraz musze wyjsc i chyba nie zdaze...

Share this post


Link to post
Share on other sites
zaraz musze wyjsc

 

No ja też muszę zaraz wyjść, ale z siebie (i stanąć obok). :)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kryzys panie, kryzys i stagnacja. Domeny się nie sprzedają, a jak się sprzedają to jest mało licytujących. Ratunkiem jest wprowadzenie nowych końcówek. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niektórzy najwyżej domeny nie zakupią. Inni zakupią za bezcen. Sprzedający, którzy wystawili aukcje od 10 zł a kończące się w chwilach słabości "AM", w jakich licytuje jedna osoba a kilkadziesiąt obserwuje czekając z licytacją do ostatniej chwili, mogą się wk .. ić.

Mam nadzieję, ze tradycyjnie aukcje ulegną przedłużeniu :)

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie tylko aukcji ale i ofert również nie da się wyświetlić... W ogóle dziwne rzeczy się w AM dzieją ostatnio dostałem 10 razy pieniądze za sprzedaną domenę oczywiście na drugi dzień zabrali różnicę ;) Inne anomalie też się ostatnio często zdarzają :)

Edited by waniawp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sie czuje poprostu oszukany, w ciagu ostatnich 10 dni zakonczylo mi sie 200 aukcji, to ze sie domeny nie sprzedaly moge zrozumiec, moze za wysoka cene dalem itp, ale tego ze mialem lacznie 26 wyswietlen wszystkich aukcji i jednego obserwujacego to mi ciezko inaczej wytlumaczyc jak spowodowane przez awarie.

 

 

 

Wynika z tego ze zaplacilem 3,84 zl za jedno wyswietlenie aukcji...

 

Dodam ze wczesniej wystawialem te same domeny i bylo zdecydowanie wiecej zainteresowania nimi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wystąpił błąd bazy danych. Prosimy o kontakt z administratorami serwisu z podaniem numeru błędu: 1319480782.

 

Podczas próby rejestracji domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja sie czuje poprostu oszukany, w ciagu ostatnich 10 dni zakonczylo mi sie 200 aukcji, to ze sie domeny nie sprzedaly moge zrozumiec, moze za wysoka cene dalem itp, ale tego ze mialem lacznie 26 wyswietlen wszystkich aukcji i jednego obserwujacego to mi ciezko inaczej wytlumaczyc jak spowodowane przez awarie.

 

 

 

Wynika z tego ze zaplacilem 3,84 zl za jedno wyswietlenie aukcji...

 

Dodam ze wczesniej wystawialem te same domeny i bylo zdecydowanie wiecej zainteresowania nimi.

ja zauważyłem brak wyświetleń części aukcji a do tego znikający/pojawiający się obserwujący a co za tym idzie zainteresowani mogli nie zostać poinformowani o końcu aukcji lub o przebiciu ich oferty w aukcjach.

 

Pozostało nam tylko czekać na jakieś infor od AM co zamierzają z tym zrobić

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od 22 wrześnie nikt z serwisu nie wypowiadał się w sprawie awarii, więc nie liczę, że dzisiaj się ktoś wyłamie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×