Jump to content
DESiGNER

Dropped - Padł ?

Recommended Posts

A może dowiemy się dlaczego wystawianie na LM nie działa tylko otwiera się "Migawka mojego konta"?

 

Ja bez żadnego problemu wystawiłem dziś 3 LM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ile trzeba czekać na ustawienie przekierowania? Wprowadziłem wczoraj zmiany, a przekierowanie nadal wskazuje na poprzedni adres...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ile trzeba czekać na ustawienie przekierowania? Wprowadziłem wczoraj zmiany, a przekierowanie nadal wskazuje na poprzedni adres...

 

Sprawdzałeś przez proxy ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Od rana sa problemy z polaczeniem z Nask ...

 

 

To tylko u mnie czy znowu są problemy z połączeniem z Nask ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Skasować ten NASK w cholerę!

 

 

Uważaj, bo jutro o 6 nad ranem możesz usłyszeć łomot do Twoich drzwi :) :)

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wczoraj dałem jedną domenę do odnowienia, ale jej nie odnowiło i dzisiaj zobaczyłem, że spadła.

Wczoraj ciężko działało odnawianie. Kilka razy próbowałem aż się udało i też już miałem narwówkę...

Natomiast ten autorenew nie działa jak należy. Automat powinien np. na 15 minut przed spadem domeny z ustawionym autorenew sprawdzić, czy są środki i jednak ją odnowić. Było tak, że dzień wcześniej robiłem wpłatę, domena miała autorenew i wygasało następnego dnia. Wpłata wpłynęła na kilka godzin przed wygaśnięciem i jednak nie odnowiło abonamentu. Mówimy oczywiście o wygaśnięciu ostatecznym po kwarantannie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Uważaj, bo jutro o 6 nad ranem możesz usłyszeć łomot do Twoich drzwi :) :)

 

Zwłaszcza jak ktoś z Naska z Tuskiem pomyli

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wczoraj ciężko działało odnawianie. Kilka razy próbowałem aż się udało i też już miałem narwówkę...

 

Dziś też tak niestety jest. Już od 30 minut usiłuję przedłużyć opcję wygasającą o godzinie 11:45 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałem podobny problem z przedłużaniem domen. Napisałem do supportu i przedłużyli mi domeny "ręcznie".

Share this post


Link to post
Share on other sites
Miałem podobny problem z przedłużaniem domen. Napisałem do supportu i przedłużyli mi domeny "ręcznie".

 

Ja już zaczynałem pisać ticketa i niemalże w ostatniej chwili przed wysłaniem postanowiłem jeszcze raz spróbować i tym razem strona zaskoczyła i przedłużyłem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

już działa, ale koło 20 nie działał, szcżeście, zę akurat dziś nie ońćza się, ządne moje aukcje, ale paru osobom pewnie ten pad w okolicach 20:00 nie był na rękę

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×