Jump to content
DESiGNER

Dropped - Padł ?

Recommended Posts

mam pytanie:

 

kto miał dziś problemy z wzięciem udziału w aukcjach między 19.50 a 21.00 ??

 

Ja nie licytowałem, ale bardzo interesuje mnie ten temat, gdyż po mojej ostatnie aukcji AM ma mnie w głębokim poważaniu, nawet nie odpisali na ticket przez pięć dni.

 

Jakie dokładnie problemy występowały?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja nie licytowałem, ale bardzo interesuje mnie ten temat, gdyż po mojej ostatnie aukcji AM ma mnie w głębokim poważaniu, nawet nie odpisali na ticket przez pięć dni.

 

Jakie dokładnie problemy występowały?

 

Ja licytowałem w dwóch aukcjach i obie wygrałem. W jednej ktoś tam jeszcze licytował, ale ceny były rzędu nisko-średnie xxx to wydaje mi się, że raczej ktoś odpuścił niż miał problemy. Mam nadzieję, że nikt nie będzie chciał wznawiać tych aukcji, bo bez sensu jeszcze raz licytować to samo. ;)

 

Poza tym domena talizmany.pl jest już w premium.pl i tej to nie ma szans wznowić, bo ja jej nie przeniosę z powrotem, mogę dopiero za 5 dni.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teraz to chyba rzeczywiście najlepiej przenosić każdą wylicytowaną domenę ( w atrakcyjnej cenie ) do innego rejestratora ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Poza tym domena talizmany.pl jest już w premium.pl i tej to nie ma szans wznowić, bo ja jej nie przeniosę z powrotem, mogę dopiero za 5 dni.

 

dokładnie chodzi mi m.in. o domenę talizmany.pl

 

nie przypominam sobie, żeby wczęsniej zdarzyło mi się, że 35 obserwujących na tak niskim poziomie cenowym pozostaje biernych ;)

a ostatnie obstawienie jest 13 minut przed koncem

Share this post


Link to post
Share on other sites
dokładnie chodzi mi m.in. o domenę talizmany.pl

 

nie przypominam sobie, żeby wczęsniej zdarzyło mi się, że 35 obserwujących na tak niskim poziomie cenowym pozostaje biernych ;)

a ostatnie obstawienie jest 13 minut przed koncem

 

Jakoś wcale mnie nie zdziwił Twój post

 

http://www.di.pl/index.php?showtopic=83102...polisa\.pl

 

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakoś do tej pory starałem się wierzyć, że wszystko będzie dobrze i AM upora sie z problemami, a ja nie będę musiał, co jakiś czas sprawdzać czy wszystko na moim koncie gra.

 

Niestety do dziś!

 

Sprawa (na razie) dotyczy dwóch domen: Finansista .eu oraz WyspyKanaryjskie .eu

 

134621f1.jpg

 

134616wk.jpg

 

Domena "finansista" jest na moim koncie w dropped, ale w whois dane są już inne !!! Domena WyspyKanaryjskie została usunięta z mojego konta i jest w posiadaniu innego użytkownika AM.

 

Wysłałem ticket i czekam na reakcje dropped., a wszystkim radzę sprawdzić swoje domeny .eu

Edited by krystekm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja też jedną domenę widzę dziś z innymi danymi. Nie, no masakra. Trzeba się wynosić, póki jeszcze jest co i zanim wszystkie znikną... W premium.pl nie ma takich problemów?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Padł hosting po raz kolejny w tym miesiącu...może czas najwyższy i to poprawić?

Bo wykupując go nie zauważyłem w ofercie..Drogi kliencie, usługa ktorą zamierzasz wykupić będzie działać jak sraczka tj. raz będzie a raz nie....

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sam prywatnie korzystam z hostingu, i utrzymuje kilka stron zaprzyjaznionych firm - nie odnotowalismy zadnego opoznienia w dostepie do uslug. Sprawdze to ponownie ale wszystko działa i działało dzis bez problemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sam prywatnie korzystam z hostingu, i utrzymuje kilka stron zaprzyjaznionych firm - nie odnotowalismy zadnego opoznienia w dostepie do uslug. Sprawdze to ponownie ale wszystko działa i działało dzis bez problemu.

 

To masz chyba hosting w jakieś konkurencyjnej firmie..tak cichaczem...;)

 

403 Forbidden

Access to this resource on the server is denied! Powered By LiteSpeed Web Server

LiteSpeed Technologies is not responsible for administration and contents of this web site!

 

Kolejny raz w

tym miesiącu

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przy próbie transferu domeny .eu:

 

"Nie można wykonać operacji (Billing failure [2104] Not enough money for this transaction)".

 

Poproszę o wpłatę środków na konto w eurid. Z góry dzięki.

 

Pozdrawiam,

Ores

 

edit: In+: odpowiedź na ticket w 13 min.

Edited by Ores

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam dziwny problem - od wczoraj nie mogę wejść na stronę AM ani na Dropped a na wszystkie inne mogę bez problemu. Działam pod Ubuntu i za bardzo nie wiem jak sobie z tym poradzić. Internet mam z netii a z tego co wiem to kiedyś już był jakiś problem z zablokowaniem tego dostawcy internetu, więc może teraz jest podobnie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja z kolei trzeci dzień nie mogę wejść w " Rejestruj domeny " Czy ktoś jeszcze ma taki problem ?

 

 

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na koncie kasa ,a wyskakuje przy próbie rejestracji domeny

 

Nie można wykonać operacji (Niewystarczająca ilość środków na koncie prepaid - 2308[ 12001])

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mogę wejść na strony Dropped.pl i Aftermarket.pl.

Ktoś ma ten sam problem bo nie wiem czy mój provider nie nawala?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mogę wejść na strony Dropped.pl i Aftermarket.pl.

Ktoś ma ten sam problem bo nie wiem czy mój provider nie nawala?

 

u mnie działa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

u mnie tez wszysko działa

Sprawdziłem przez GSM i działa, chyba muszę pogadać z providerem :)

Dzięki za informacje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×