Jump to content
DESiGNER

Dropped - Padł ?

Recommended Posts

to akurat ok, zaoszczędzicie kasę zamiast rejestrować kolejne :)

a jak już będzie hulało to Wam się domeny przestaną podobać :blink:

 

Ta ok . Nawet w rezerwację nie możesz brać .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba się już wyczerpała w AM (niewypłacona) kasa @dobre_domeny :blink:

Też chciałem dać w rezerwację domenę.. a tu klops.

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie można wykonać operacji (Niewystarczająca ilość środków na koncie prepaid - 2308[ 12001])

 

fuck : :blink:

 

odpowiedź AM na ticket :

Witam,

 

Proszę o informację jakie domeny chcą Państwo zarejestrować lub zarezerwować? Wykonam te operacje dla Państwa.

 

W razie pytań pozostaję do Pańskiej dyspozycji.

 

Pozdrawiam,

Zuzanna xxx

 

Nie wiem czy to tak powinno wyglądać...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do wszystkich tych,którzy zrobili rezerwacje w AM . Sprawdzajcie ponieważ domeny widnieją jako zarezerwowane w panelu,a tak naprawdę można je brać dalej do rezerwacji .

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety nie mogę zarejestrować domen .it - brak środków. Czy na innych TLD też macie ten problem?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Do wszystkich tych,którzy zrobili rezerwacje w AM . Sprawdzajcie ponieważ domeny widnieją jako zarezerwowane w panelu,a tak naprawdę można je brać dalej do rezerwacji .

 

Potwierdzam - brak rezerwacji mimo dopisania domeny do listy zarezerwowanych. Kpina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupiłem wczoraj domenę, pieniądze pobrane z konta ale domena zarezerwowana ;) "Oczekuje na rejestrację "

Edited by zabaco

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kupiłem wczoraj domenę, pieniądze pobrane z konta ale domena zarezerwowana ;) "Oczekuje na rejestrację "

mam to samo.

a i ticket w tej sprawie z godz 13 dzisiaj wisi bez odpowiedzi

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie tak samo 6 rezerwacji z wczoraj i 2 z dzisiaj a domeny nadal dostępne dla innych ;)

Edited by AdamGl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawe. Komunikat o braku środków na koncie prepaid już się nie pokazuje - może dlatego, że nie można już rezerwować domen. Czyżby Dropped stracił możliwosć rezerwacji domen? Czy coś takiego jest możliwe? Dodatkowo jak widzę są problemy z rejestracją domen.

 

No i "Ostatnio sprzedane" zatrzymały się na 19 kwietnia, a wcześniej chyba nie było takiej przerwy.

 

RIP? ;)

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciekawe. Komunikat o braku środków na koncie prepaid już się nie pokazuje - może dlatego, że nie można już rezerwować domen. Czyżby Dropped stracił możliwosć rezerwacji domen? Czy coś takiego jest możliwe? Dodatkowo jak widzę są problemy z rejestracją domen.

 

No i "Ostatnio sprzedane" zatrzymały się na 19 kwietnia, a wcześniej chyba nie było takiej przerwy.

 

RIP? ;)

problem jest chyba z tymi z rezerwacji do rejestracji. Dzisiaj rejestrowałem domenę z palca i od razu mi ją zarejestrowało i już kieruję na giełdę AM. Natomiast wczorajsze rezerwacja>rejestracja wciąż wiszą w próżni.

Share this post


Link to post
Share on other sites
problem jest chyba z tymi z rezerwacji do rejestracji. Dzisiaj rejestrowałem domenę z palca i od razu mi ją zarejestrowało i już kieruję na giełdę AM. Natomiast wczorajsze rezerwacja>rejestracja wciąż wiszą w próżni.

 

Mi zarejestrowali taką domenę przed chwilą.. Wszystko by było ok, gdyby 2x opłaty za nią nie pobrali... ale dostałem info, że pieniądze zwrócą.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No i "Ostatnio sprzedane" zatrzymały się na 19 kwietnia, a wcześniej chyba nie było takiej przerwy.

 

Integracja z CenyDomen też się zatrzymała, od 19 nie ma wpisów.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Application error

 

An internal error has occured within the application. If the problem persists, please contact out support team.

« Go back to previous page

 

a poza tym nie cierpię kotów a już szczególnie białych...

Edited by DM2009

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domeny zostaną w najbliższym czasie dla Pana zarejestrowane, pracujemy już nad rozwiązaniem tego problemu.

Ticket był wysłany ok 13. Odpowiedź przed sekundą.

 

A chodzi o domeny wiszące w "oczekujące na rejestrację" od wczorajszego wieczoru ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj udało mi sie przedłuzyc kilka domen globalnych, dropped doładowało widocznie konto w Key-System. Więc chyba coś z finansami sie ruszyło.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzisiaj udało mi sie przedłuzyc kilka domen globalnych, dropped doładowało widocznie konto w Key-System. Więc chyba coś z finansami sie ruszyło.

 

 

Może wczorajsze aukcje zostały opłacone ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
niestety NASK jeszcze nie zasilony ;) 2 .pl wiszą oczekujące na rejestrację

 

A mi się dzisiaj bez problemu i bez zwłoki rejestrowały .pl -ki

Share this post


Link to post
Share on other sites

mi wczoraj zarejestrowano domene z aukcji, troche to trwalo ale ok, tyle ze zasilenie konta "szybkim" przelewem trwalo prawie godzine

Share this post


Link to post
Share on other sites
No i "Ostatnio sprzedane" zatrzymały się na 19 kwietnia, a wcześniej chyba nie było takiej przerwy.

 

RIP? ;)

 

Coś się ruszyło ;)

 

ptb.pl 970.00 PLN 2012-04-24 Domena przechwycona Inwestor

Share this post


Link to post
Share on other sites

oczywiście AM nie oddał podójnie pobranych pieniędzy za domenę - na tickety nie odpisują ( już się przyzwyczaiłem, że jeśli chodzi o pieniądze to odp na ticket brak ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wpłacał ktoś ostatnio pieniądze za pośrednictwem karty płatniczej? Pół godziny temu wpłaciłem, kasę pobrało, ale nie widać środków na koncie. Zawsze było w max 30sek.

 

Uprzedzając... Nie piszę ticketu, bo ostatni wisi bez odpowiedzi.

 

EDIT: Udało się, domeny opłacone ;-)

Edited by kulas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×