Jump to content
Sign in to follow this  
Lind

Cerveza.pl - piwo.pl

Recommended Posts

Co za :):(:D

W sprzyjających okolicznościach szybko zmieniłbyś zdanie.

Wystarczy napisać, że furniture.pl ( meble po angielsku ), meubles.pl ( meble po francusku ), rahit.pl ( meble po hebrajsku ) i wiele podobnych są zagospodarowane.

 

Pośrednik na takiej obcojęzycznej domenie faktycznie majątku nie zbije bo może ona służyć jedynie na przekierowanie znikomego ruchu ale świadomy klient końcowy - jeśli taka domena jest wolna lub tania - będzie gotów ją przygarnąć.

 

Dlatego proponuję wstrzymać się z takimi pochopnymi osądami.

 

edit: dopiero teraz spostrzegłem, że to nie 'wycena i opinia' lecz 'handel i ogłoszenia' - przepraszam więc za swój post.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
kolejny inteligent :(

 

Kieruję do Ciebie te same słowa po przeczytaniu tego komentarza. Ilość postów niekoniecznie przekłada się na jakikolwiek autorytet,wiedzę czy też intuicję, o czym na tym forum przekonałem się niejednokrotnie.

 

Ten dział nie służy do komentowania ofert, ale ich przeglądania. Skoro uważasz moja domenę za słabą, to nie rób mi reklamy windując temat i przejdź do działu z wycenami.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kieruję do Ciebie te same słowa po przeczytaniu tego komentarza. Ilość postów niekoniecznie przekłada się na jakikolwiek autorytet,wiedzę czy też intuicję, o czym na tym forum przekonałem się niejednokrotnie.

 

Ten dział nie służy do komentowania ofert, ale ich przeglądania. Skoro uważasz moja domenę za słabą, to nie rób mi reklamy windując temat i przejdź do działu z wycenami.

Wyceniać nie zamierzam bo nawet nie wiem, którą domenę - widzę tam dwie w tym co najmniej jedną, która do ciebie nie należy. 2 razy próbujesz wprowadzić potencjalnego kupca w błąd i to wystarczy za komentarz.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wyceniać nie zamierzam bo nawet nie wiem, którą domenę - widzę tam dwie w tym co najmniej jedną, która do ciebie nie należy. 2 razy próbujesz wprowadzić potencjalnego kupca w błąd i to wystarczy za komentarz.

 

 

Sugerowałem przejście do działu, który stworzony jest do wypowiedzi, niekoniecznie na temat moich domen. Swoją droga - które domeny do mnie nie należą i w jaki sposób aż "dwukrotnie próbowałem wprowadzić potencjalnego kupca w błąd"?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sugerowałem przejście do działu, który stworzony jest do wypowiedzi, niekoniecznie na temat moich domen. Swoją droga - które domeny do mnie nie należą i w jaki sposób aż "dwukrotnie próbowałem wprowadzić potencjalnego kupca w błąd"?

Dobrze wiesz o co chodzi, więc pozwolisz że nie będę prowadził z tobą jałowych dyskusji, szkoda czasu na zajmowanie się domeną, która i tak się nie sprzeda, no chyba że koledzy ci trochę popodbijają.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobrze wiesz o co chodzi, więc pozwolisz że nie będę prowadził z tobą jałowych dyskusji, szkoda czasu na zajmowanie się domeną, która i tak się nie sprzeda, no chyba że koledzy ci trochę popodbijają.

 

Jakoś niezbyt dobrze wiem o co chodzi, wygląda na to, że ty lepiej. Tekstem o kolegach obniżasz poziom forum. Postaraj się nie komentować moich tematów.

Edited by Lind

Share this post


Link to post
Share on other sites

W tytule aukcji winno być: cerveza.pl; cerveza (j. hiszp.) - piwo.

Za duży skrót myślowy, stąd nieporozumienie.

Swoją drogą na allegro również nie powinno się znaleźć w opisie - "piwo.pl".

Przepraszam, ale musiałem Kolegom wyjaśnić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×