Jump to content
geronimo

mam do wykorzystania 300000++ UU na miesiac

Recommended Posts

Ruch generowany przez uzytkownikow neostrady, 300k++ UU na miesiac. W wyniku bledow w instalce neo uzytkownik po wpisaniu do IE adresu zamiast na stronie popularnych portali czy allegro laduje u mnie. Z zaparkowaniem takiego ruchu jest problem, wywalili mnie z sedo z uzasadnieniem ze to nie jest ruch type-in .

[edit: problem z parkingiem zostal wyjasniony, tego typu strony mozna parkowac na sedo. namedrive ich nie akceptuje]

Szukam alternatyw zanim zaczne szukac innych opreatorow parkingu.

 

Moga byc przekierowania bezposrednio na witryny, ew jakas reklama (nie z mojego servera)

Edited by geronimo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szukam alternatyw zanim zaczne szukac innych opreatorow parkingu.

 

może peakclick? chodzą słuchy, że oni tam nie patrzą skąd jest ruch...

a możesz powiedzieć na ilu domenach w sumie masz taki ruch? i czy to jest ten błąd plxxxxx.pl ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
może peakclick? chodzą słuchy, że oni tam nie patrzą skąd jest ruch...

a możesz powiedzieć na ilu domenach w sumie masz taki ruch? i czy to jest ten błąd plxxxxx.pl ?

Peakclick nie akceptuje ruchu z polski.

Fakt, ze nie patrzy skad ruch (tzn czy wyszukiwarki, czy linki), ale musi byc 'dobrej jakosci' i na temat (nie mozna podawac ludziom szukajacym np viagry reklam kasyn etc.). Z tego co wiem, to przed pierwsza platnoscia musisz jeszcze wytlumaczyc skad masz ruch.

 

Pozdrawiam,

krzaq.

Share this post


Link to post
Share on other sites
a możesz powiedzieć na ilu domenach w sumie masz taki ruch? i czy to jest ten błąd plxxxxx.pl ?

To jest ten blad plxxxx.pl, domen jest ok 10.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ruch generowany przez uzytkownikow neostrady, 300k++ UU na miesiac. W wyniku bledow w instalce neo uzytkownik po wpisaniu do IE adresu zamiast na stronie popularnych portali czy allegro laduje u mnie. Z zaparkowaniem takiego ruchu jest problem, wywalili mnie z sedo z uzasadnieniem ze to nie jest ruch type-in .

Szukam alternatyw zanim zaczne szukac innych opreatorow parkingu.

 

Moga byc przekierowania bezposrednio na witryny, ew jakas reklama (nie z mojego servera)

 

Co do ceny - wstepnie 1000zl za miesiac ale sadzac po ilosci pytan to wiecej.

Zainteresowanych poprosze o oferte na priv

Przekirowanie na serwisy XXX nie wchodzi w gre

Share this post


Link to post
Share on other sites
To jest ten blad plxxxx.pl, domen jest ok 10.

 

no to ładnie, musisz mieć samych topowych serwisów, tylko pogratulować. a nie próbowałeś w ND? miałem tam co prawda tylko jedną taką domenę, ale hulała sobie bez problemu. sedo Ci mówi, że to nie type-in, ale w końcu nie jest to też z przekierowań ani linków... ja bym spróbował w ND. powodzenia!

Share this post


Link to post
Share on other sites
mam tego typu domene w sedo i nie mialem zadnego problemu z zaparkowaniem jej.

gratuluje - zaparkuj moje domeny w sedo, oddam % zysku ale zwracasz kase jak znowu po miesiacu powiedza Ci do widzenia

Share this post


Link to post
Share on other sites
gratuluje - zaparkuj moje domeny w sedo, oddam % zysku ale zwracasz kase jak znowu po miesiacu powiedza Ci do widzenia

 

Wrocmy do tematu za jakis czas. Moja domena jest stosunkowo mloda i od niedawna zaparkowana.

Share this post


Link to post
Share on other sites
gratuluje - zaparkuj moje domeny w sedo, oddam % zysku ale zwracasz kase jak znowu po miesiacu powiedza Ci do widzenia

 

 

Wystarczyło udokumentować ruch. Zablokowanie konta nie koniecznie oznacza koniec.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wystarczyło udokumentować ruch. Zablokowanie konta nie koniecznie oznacza koniec.

 

czy profilkatycznie mozesz podpowiedziec czego sedo moze chciec jako dowod?

Share this post


Link to post
Share on other sites

W tym przypadku pewnie zablokowali konto bo zobaczyli ze 99% ruchu na domenach pochodzi z dziwnego adresu wp.plxxx.pl - nikt tak nie wpisuje adresow wiec pomysleli ze ruch jest generowany sztucznie. Wystarczy powiedzieć dlaczegojest ruch (z powodu błędu neostrady) i tyle. Gdy masz nowe konto, posyłasz duży ruch (bardzo dziwny, nie wygladajacy jak typein tak jak w tym przypadku) to nie pytają się tylko po prostu blokują konto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tego artykułu wynika, ze nie każda domena będzie przekierowywana. Stąd pytanie od czego zależy, by plxxx działała, choć widzę, ze większość zarejestrowana. I jaki procent ruchu głównej domeny, może trafić na plxxx. I na ile jest to celowe działanie tp, to twierdzenie z artykułu, a na ile błąd.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z tego artykułu wynika, ze nie każda domena będzie przekierowywana. Stąd pytanie od czego zależy, by plxxx działała, choć widzę, ze większość zarejestrowana. I jaki procent ruchu głównej domeny, może trafić na plxxx. I na ile jest to celowe działanie tp, to twierdzenie z artykułu, a na ile błąd.

 

 

 

obecnie ok 30% internautów wpisuje adres bez www

zaparkowalem trochę PLxxxxx.pl na różnych parkingach i jak nasuną mi się jakieś wnioski to przekażę,

na razie mam tylko kilkudniowe statystki.

 

Na pytanie o celowym działaniu, czy błędzie TP,

może odpowiedzieć tylko ten co pisał skrypty /może to ktoś z tego forum :) /

ale jak dla każdej historii, tak i dla historii domen - dobrze robi jakaś tajemnica spiskowa, zmowa itp

Będziemy przynajmniej mieli co opowiadać wnukom na emeryturce :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
(...)

 

Weź jeszcze jakiś filmik sobie wstaw do podpisu, bo mało miejsca zajmuje. :-P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×