Jump to content
krisza

Czy warto kupić taką domenę?

Recommended Posts

Wiesz ile jest domen brzmiących nieźle ? Jeśli nie masz na nią własnego pomysłu, to bez pomysłu bym nie rejestrował na Twoim miejscu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dlaczego śmiesznie? Bardzo dobrze sie kojarzy....

 

komu?

 

a tak off topicowo zapytam, czy Ty przypadkiem nie wygrałeś ostatnio w totka, że stać Cię na rejestrowanie domen w stylu szokwtrampkach.pl, gitesmajonez.pl itp.? (bo to chyba Twoje..?)

bez urazy, ale proponuję Ci przeczytać najpierw cały dział wycen i opinii na tym forum. poczytaj, przemyśl i dopiero wtedy szukaj domen do rejestracji. owszem, każdemu z nas zdarzyło i zdarza się rejestrować nindże, ale jest gdzieś jakaś granica...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik
softmicro.pl

 

Brzmi nieźle.Pozdrawiam.

Jaki z tego morał? Nie chodz w trampkach po dachu wysmarowanym majonezem.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O ile microsoft jest chronione przez znak towarowy to soft micro może być chronione przez towarowy znak :) lol

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cóż mogę odpowiedzieć Panie Moderatorze? W totka nie wygrałem, pieniądze które posiadam zarobiłem dzięki własnej pracy i intuicji w interesach. Gitesmajonez.pl i szokwtrampkach.pl były zakupione do pewnych celów z których ostatecznie zrezygnowałem. W interesach staram się być wszechstronny i nie skupiać się tylko na jednej dziedzinie. A jeżeli jakaś domena jest pożywką dla prześmiewców to też dobrze! Obowiązuje tu bowiem złota zasada showbusiness'u - "nie ważne jak mówią - ważne że mówią!". Pozdrawiam serdecznie!.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cóż mogę odpowiedzieć Panie Moderatorze?

 

Dla czego moderatorze? Na forum 3 osoby mają takie uprawnienia i poza mną w tym wątku koledzy się nie wypowiadali :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×