Jump to content
Sign in to follow this  
networker

ciekawa transakcja na rynku .DE

Recommended Posts

DomCollect kupił za 2,38 miliona Euro portfilo domen .de w liczbie 475 domen

 

http://www.domainnamenews.com/domain-sales...ld-for-31m/4412

 

jakby ktoś wiedział jakie domeny wchodziły w skład transakcji niech pisze, bo póki co skromne info tylko jest

 

a może to i temat do dyskusji: czy u nas już były/są albo kiedy będę transakcję powiedzmy kilkuset domen za jednym zamachem

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mysle, ze DD jest w stanie za bańkę+ spuścić swoje portfolio :unsure:

Nie miej mi za złe mojego komentarza ale zacznij wreszcie pisać rzeczowo lub podawaj przynajmniej walutę jaką masz na myśli...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mysle, ze DD jest w stanie za bańkę+ spuścić swoje portfolio :unsure:

tutaj tylko sam DD może się w tej sprawie wypowiedzieć ;)))

ale x xxx xxx pln... i już wyobraźnia działa :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
jakby ktoś wiedział jakie domeny wchodziły w skład transakcji niech pisze, bo póki co skromne info tylko jest

 

Na liście widnieje sporo ciekawych domen, takich jak np : e-mail.de, muell.de + IDN (śmieci) . Doczytałem się jednak przed chwilą, że bez zgody DomCollect nie wolno mi tej listy opublikować :unsure: .

Imho, gdyby to były moje domeny, przy takiej kwocie nie wahałbym się ani przez chwilę . Do domen z portfolio np kilofka, dzieli je przepaść .

Aczkolwiek nie należy zapominać o tym, że wtórny rynek domen w DE jak na razie różni się zasadniczo od tego w PL .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Imho, gdyby to były moje domeny, przy takiej kwocie nie wahałbym się ani przez chwilę . Do domen z portfolio np kilofka, dzieli je przepaść .

Wg mojej skromnej opinii, jesteś ( jak prawie zawsze :unsure: ) bardzo skromny podając przykład kilofka bo Twoje domeny też są znacznie więcej warte ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
A można gdzieś je obejrzeć. Może bym coś odkupił ;):unsure:

 

doomeny.pl ciut pomoże ale nie nakieruję niestety bez zgody ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie to te są absolutnie top premium :unsure:

 

bildarchiv.de (picture archive)

bildschirm.de (monitor, screen)

blond.de

boxer.de

champion.de

desk.de

dictionary.de

dtp.de

e-mail.de

finale.de

finde.de (find)

firma.de (company)

frage.de (question)

haushalt.de (household)

helikopter.de (helicopter)

herr.de (mister/man)

hochzeitstag.de (wedding anniversary)

host.de

konkurs.de (bankruptcy)

lohnsteuer.de (income taxes)

opernhaus.de (opera house)

ozon.de (ozone)

penthaus.de

pokal.de

profit.de

rekord.de

schwein.de

skorpion.de

speed.de

statistik.de

stier.de

videowelt.de

waehrung.de

wahrsagerin.de

weltmeister.de (world champion

wertpapiere.de

zahlung.de (payment)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polski rynek domen rośnie w siłę i ma duży potencjał. Zwiększa się ilość ludzi uzależnionych od internetu, co przekłada się na zapotrzebowanie na nowe serwisy a tym samym na adresy internetowe. Tymczasem rosną w jakość i liczebność domenowe portfolia, które stanowią doskonałe zabezpieczenie finansów na złe i dobre czasy. Internet to używka która nie prędko straci na znaczeniu, tak samo jak domeny internetowe.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Polski rynek domen rośnie w siłę i ma duży potencjał. Zwiększa się ilość ludzi uzależnionych od internetu, co przekłada się na zapotrzebowanie na nowe serwisy a tym samym na adresy internetowe. Tymczasem rosną w jakość i liczebność domenowe portfolia, które stanowią doskonałe zabezpieczenie finansów na złe i dobre czasy. Internet to używka która nie prędko straci na znaczeniu, tak samo jak domeny internetowe.

Oraz ludzi uzależnionych od domen....

Ta liczba też rośnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wg mojej skromnej opinii, jesteś ( jak prawie zawsze :unsure: ) bardzo skromny podając przykład kilofka bo Twoje domeny też są znacznie więcej warte ...

keyword, ten człowiek jest niebezpieczny. :-)

on cały czas zadaje pytania, albo się podlizuje ;) ;-)

Edited by Max

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oraz ludzi uzależnionych od domen....

Ta liczba też rośnie.

tak tak :unsure: to jest +

pomyslcie sobie kiedy bedzie tak że nie bedzie już wolnych logicznych i sensownych domen, wszystko bedzie w czyjeś, pomyslcie sobie o takiej sytuacji ;) i co bedzie wowczas

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mysle, ze DD jest w stanie za bańkę+ spuścić swoje portfolio :P

Mylisz się :P Oferty grubo powyżej "bańki" musiałem już odprawiać z kwitkiem :P Mniejsza o walutę.. :unsure:

 

A co do keyworda to porównywanie jego domen z jakimkolwiek innym polskim portfolio nie ma sensu ;) Warte jest kilkadziesiąt baniek. A walutę niech wybierze sam zainteresowany :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm a, może w końcu czas wybrać jakiegoś naszego szefa domenowego? :-) takiego kroladomen. :unsure: takiego gościa co się łapie w wiele tematów domenowych. Taki facet co się ogarnia w temacie strat-up, do spółki na forum z innym.

 

allllle OT ;)

Edited by Max

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aby sprzedać całe portfolio to trzeba gdzieś ogłaszać się, czy może inwestor sam zgłasza się?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Aby sprzedać całe portfolio to trzeba gdzieś ogłaszać się, czy może inwestor sam zgłasza się?

Dobre portfolio samo znajdzie zainteresowanych.. ale szczęściu można pomóc przesyłając swoje portfolio komu trzeba.. :unsure:

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hmm a, może w końcu czas wybrać jakiegoś naszego szefa domenowego? :-) takiego kroladomen. :unsure: takiego gościa co się łapie w wiele tematów domenowych. Taki facet co się ogarnia w temacie strat-up, do spółki na forum z innym.

 

allllle OT ;)

Król jest tylko jeden Wiktor Zajkiewicz - opony.us

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×