Jump to content
Dropped.pl

1000 domen za darmo w Dropped.pl

Recommended Posts

E tam padło. 979 domen już zarejestrowanych, jeszcze zostało 121 :D

Ta tylko form nie przechodzil do kolejnej strony ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla skrypciarzy tak naprawde wystarczył ten odnosnik: https://www.dropped.pl/nreg.php?name=$domena i mozna było od reki rejestrowac :P

 

Wg. moich obliczen 18 domen :D

 

PS. Zeby nie było - rejestrowałem z palca - podczas rejestracji nasunąła mi sie mysl o tym co napisałem wyzej ;)

Edited by Noname

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomysł fajny , gorzej z hostingiem . Jak każdy przeczuwał nie wytrzymie to naszego najazdu ;)

 

Ehhh , tylko 4 zarejestrowałem w kafejce

 

Teraz oczekiwania na nasze ninjdze w dziale wyceny :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nic ze 3 razy miałem listę 20 domen po 0 zł skoro po przepisaniu kodu z obrazka i kliknięciu przycisku "Rejestruj domeny" system się wywalał i po moich domenach za 0 zł śladu nie ma :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

a gdzie sie anuluje domeny ktore wcisnalem rejestruj bylo 0 zl potem przekroczono limit zadania dalem odswiez i zarejestrowalo je ale bez promocji i skasowalo mi 85zl , ktore mialem na koncie i jeszcze na minus dalo prawie 300zł :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

O 16:58 sobie przypomniałem o tej promocji, wchodzę na stronkę 10..9... a ja nie mam żadnych domen do rejestracji :D Ale jedną zdążyłem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mi się udało zarejestrować 3 IDNy i 3 literówki.

Niestety 3 na których zależało mi najbardziej nie udało mi się regnąć, ale nadal są wolne. Poprostu z poziomu dropped nie dało się ich zarejestrować, ale zaraz to uczynie z poziomu ppd.pl :D

 

Również przyłączam się do podziękowań dla Dropped. :P

 

Ps. Może z okazji zarejestrowania w dropped 51 tysięcy domen, nastepna promocja na 100 domen? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Korzystniejszym rozwiązaniem dla użytkowników byłoby jednak obniżenie na stałe cen rejestracji do 11-12 zł, a przynajmniej w cenniku hurtowym, bo teraz to bardziej opłaca się rejestrować w AZ.pl za 10 zł z upustem.

 

padło, i niestety po promocji,

 

zasada jest taka, za darmo nic nie ma :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na promocję załapało się w sumie 131 osób ;) Największa liczba zarejestrowanych domen to 38 :D 40 osób ma powyżej 10 domen, 70 powyżej 5.

 

Dziękuję za udział w promocji. Przypominam, że do godziny 17:40 można zrezygnować z domen, na które juz nie starczyło promocji i które wskoczyły z ceną 15 PLN.

Edited by Dropped.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie tak samo miałem 0zł, a po przepisaniu obrazka i kliknięcia przycisku rejestracji wywaliło mnóstwo błędów(a chciałem tylko 12 domen zarejestrować :D. W dodatku promocja zaczęła się parę sekund później niż powinna(według "zegarka" ze strony dropped)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi się udało zarejestrować 32 domeny :D

DROPPED - mam pytanie, czy można exportować listę domen do rejestracji za 0 zł na inne konto?

Edited by Bert

Share this post


Link to post
Share on other sites

mam pytanie ????? promocja zaczynała się od 2009-04-05 17:00:00 ????? 17 : 00 godz ?

 

 

bo mam 15 domen we whois z .... 2009-04-05 17:00:00 i nie są za darmo ????????

 

 

mam pytanie do rejestratora co w związku z powyższą sytuacja ?

 

 

 

 

ogólnie to masa blędów itp problem z kodami z obrazków.... ale emocje pierwsza klasa :D

Edited by Los_Rozrabiakaneros

Share this post


Link to post
Share on other sites
To nic ze 3 razy miałem listę 20 domen po 0 zł skoro po przepisaniu kodu z obrazka i kliknięciu przycisku "Rejestruj domeny" system się wywalał i po moich domenach za 0 zł śladu nie ma ;)

 

Miałem taką samą sytuację :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
E tam padło. 979 domen już zarejestrowanych, jeszcze zostało 121 :D

wiadomość z 17:04, czyli pewnie info z godziny 17:02-17:03, a mi po sprawdzeniu jeszcze przed 17:01 (po skończeniu odliczania przez zegar na dropped) pokazało, że za domeny muszę zapłacić po 15 zł - czyli coś nie halo...

ale ja i tak nie lubię takich 'darmowych' promocji - wszystko przez 'o-fał-sra' ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×