Jump to content
lufthansa

Kogo następnego na kanapę?

Recommended Posts

Proponuję "debatę" Bartosiewicz kontra Dryzek. :blink:

Ja chętnie podjąłbym wyzwanie, ale nie wiem jak druga strona :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja bym jeszcze między Daniela a Pana Bartosiewicza posadził Sylyxa :blink:

Moim zdaniem to będzie wtedy zbyt populistyczne. :P

 

DD rzuca rękawicę :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem ciekawy takich rzeczy:

1. Czy za wywiad otrzymałeś Danielu jakąś gażę? To nie jest złośliwość tylko ciekawość jak serwisy typu WebHosting podchodzą do wynagrodzeń jak by nie było praw autorskich?

2. Czy montaż wywiadu był z Tobą konsultowany czy była to li tylko ingerencja autorów?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem ciekawy takich rzeczy:

1. Czy za wywiad otrzymałeś Danielu jakąś gażę?

[/quote

Ty poważy jesteś? :blink::blink::blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jestem ciekawy takich rzeczy:

1. Czy za wywiad otrzymałeś Danielu jakąś gażę?

Ty poważy jesteś? :P:P:blink:

Jak najbardziej. Wszystko w życiu robię na poważnie tylko z humorem. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maryuse, jak jesteś międzynarodową gwiazdą i dajesz wyłącznościowy albo ekskluzywny wywiad do kolorowego magazynu lub stacji tv, to możesz liczyć na gażę, poza tym media nie płacą za wywiady.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moim zdaniem to będzie wtedy zbyt populistyczne. :blink:

Tylko, że ja nie chcę być popularny, bo mnie wtedy wszystkie byłe odnajdą. :P

 

Chętnie za to bym przygotował długą listę pytań, schował się za kanapą i co jakiś czas wyskakiwał z pytaniem. Może by w końcu Szanowny Pan Andrzej Bartosiewicz raczył by udzielić odpowiedzi. :P

Edited by sylyx.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spoko sylyx.com :P

 

Jako 6-7 procentowy organizm powinniśmy się domagać takiej debaty, w wykonaniu tych czy innych osób. Proponuję zakończyć polemiki i rozważania prowadzone za pomocą forum i polemik w komentarzach dodanych na webhosting.pl Spotkanie przed kamerą i przedstawienie swoich racji i argumentów w świetle wywiadów udzielonych przez Pana Bartosiewicza powinno zostać umożliwione. Apeluję zatem do administratorów webohosting.pl oraz Pana Bartosiewicza o zgodę na przeprowadzenie takiej "debaty-spotkania". Pan Bartosiewicz jeżeli ma krztę dobrego argumentanta powinien stanąć do takiego spotkania. Wiem że może to olać, bo jest z NASK i ma to w dupie, ale jeżeli ma honor to stanie na wysokości zadania i chętnie się skonfrontuje. :blink:

Edited by tlen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja oczywiście bardzo popieram obniżenie cen odnowień domen, ale trochę śmieszy mnie argumentacja, że głównym powodem do obniżek jest troska o "kowalskich" oraz małe i średnie przedsiębiorstwa. :blink:

 

Dla osób indywidualnych posiadających domeny na bloga, email itp. różnica 20-30 złotych rocznie za przedłużenie jest praktycznie nieodczuwalna.

To samo dotyczy msp - jeśli różnica kilkudziesięciu złotych, lub nawet 200-300 zł rocznie dla dziesięciu domen, to "być albo nie być" dla firmy, to to jest d..a nie firma i raczej prędzej niż później zakończy swoją działalność. Ilość msp potrzebujących więcej niż 10 domen, a nie prowadzących działalności polegającej na obrocie domenami, jest raczej śladowa. :P

 

Nazywajmy rzeczy po imieniu. Różnicę na dalszej obniżce odczuliby inwestorzy indywidualni posiadający przynajmniej kilkadziesiąt domen, oraz większe podmioty posiadające po kilkaset i więcej domen. Ile może być w Polsce podmiotów posiadających 50+ domen? Myślę, że góra kilka tysięcy - zna ktoś takie statystyki?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nazywajmy rzeczy po imieniu. Różnicę na dalszej obniżce odczuliby inwestorzy indywidualni posiadający przynajmniej kilkadziesiąt domen, oraz większe podmioty posiadające po kilkaset i więcej domen. Ile może być w Polsce podmiotów posiadających 50+ domen? Myślę, że góra kilka tysięcy - zna ktoś takie statystyki?

Dużo mniej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dużo mniej.

Też mi się tak wydaje, ale bez dokładnych danych, wolałem w tym przypadku przeszacować niż niedoszacować. :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dla osób indywidualnych posiadających domeny na bloga, email itp. różnica 20-30 złotych rocznie za przedłużenie jest praktycznie nieodczuwalna.

Mi się śmiać chce jak chwytam typosy na darmowych blogach. Regam wtedy domeny po 12 zł i chwytam ruch z tego szajsu; najlepszy jest na mp3. Kiedyś coś o tym pisał Pan Bartosiewicz, że najlepsze domeny są wygarnięte i nie mogą te osoby stawiać "serwisów" na dobrych domenach. Po czym stawiają wyszukiwarki mp3 za darmo na aliasach i wymyślonych domenach, zamiast zaregać domenę za 12 zł. Miałem o tym już napisać przy okazji jednego wpisu na webhosting.pl, ale zrezygnowałem, bo jest tam jeden człowiek który nie rozumie pewnych rzeczy.

Chyba poszukam tego wpisu i go tu wkleję.

Edited by tlen

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jestem ciekawy takich rzeczy:

1. Czy za wywiad otrzymałeś Danielu jakąś gażę? To nie jest złośliwość tylko ciekawość jak serwisy typu WebHosting podchodzą do wynagrodzeń jak by nie było praw autorskich?

2. Czy montaż wywiadu był z Tobą konsultowany czy była to li tylko ingerencja autorów?

Oczywiście Webhosting.pl nie płaci za wywiady :blink:

 

Zdałem się też na Webhosting.pl jeśli chodzi o montaż.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×