Jump to content
lufthansa

Kogo następnego na kanapę?

Recommended Posts

faktycznie - niech będzie :D ale nazwiskami jaśniej ;)

Proponuję nie wycierać sobie gęby żadnymi nazwiskami i nie pier....ć w kanapę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro na kanapie był już DD, przedstawiciel młodego pokolenia domainerów to teraz wypadałoby zaprosić jakiegoś domenowego dinozaura który rejestrował domeny jak większośc latała jeszcze ze smoczkami aby opowiedział o czasach jak to topowe generyki się rejestrowało z palca :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
DD, przedstawiciel młodego pokolenia domainerów

Czy aby na pewno? Danielu Dryzku, powiesz kiedy zacząłeś traktować rejestrację domen jako inwestycję?

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bardzo ciekawy materiał ;) hehe widać że Daniel wie o czym mówi :P

 

....bardzo fajny wywiad. Konkretnie i na temat. Gratuluje Daniel.

Jak się ogląda siebie w takim wywiadzie to niestety człowiek ma dużo zastrzeżeń do swoich wypowiedzi. Ale najlepiej uczyć się na własnych błędach :P

 

Gratulacje zdecydowanie należą się też ekipie Webhosting.pl za odpowiednie przycięcie materiału, bo w oryginale wywiad był prawie dwa razy dłuższy. Ale ostatecznie zmontowane zostały te najistotniejsze kawałki.

 

Czy aby na pewno? Danielu Dryzku, powiesz kiedy zacząłeś traktować rejestrację domen jako inwestycję?

Dwa lata temu :P Więc można spokojnie powiedzieć, że jako inwestor domenowy to ja jestem jeszcze niemowlę :D

 

DD

Edited by Daniel Dryzek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak się ogląda siebie w takim wywiadzie to niestety człowiek ma dużo zastrzeżeń do swoich wypowiedzi. Ale najlepiej uczyć się na własnych błędach ;)

 

Gratulacje zdecydowanie należą się też ekipie Webhosting.pl za odpowiednie przycięcie materiału, bo w oryginale wywiad był prawie dwa razy dłuższy. Ale ostatecznie zmontowane zostały te najistotniejsze kawałki.

 

 

Dwa lata temu :P Więc można spokojnie powiedzieć, że jako inwestor domenowy to ja jestem jeszcze niemowlę :P

 

DD

 

 

Kiedy w 'Dzień Dobry TVN' Cie zobaczymy ? : :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kiedy w 'Dzień Dobry TVN' Cie zobaczymy ? : :D

Mam nadzieję, że nigdy! :P

 

;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak się ogląda siebie w takim wywiadzie to niestety człowiek ma dużo zastrzeżeń do swoich wypowiedzi.

Wydaje mi się, że poplątałeś się mówiąc o tym, że każdy może mieć wiele 'serwisów i produktów', dla każdego osobny - chyba nie to chciałeś powiedzieć i potem musiałeś jakoś wybrnąć. Ale mogę się mylić :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam nadzieję, że nigdy! :P

 

:D

 

DD

 

Taaa, pewnie już się szykujesz do "Gwiazdy tańczą na lodzie" albo nowego show TVP "Jaka to ..domena?"

Wywiad bardzo ładny chociaż widać, że trochę stresu było w pewnym momencie. Przyzwyczajaj się bo stajesz się powoli medialną twarzą polskiego domainingu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wydaje mi się, że poplątałeś się mówiąc o tym, że każdy może mieć wiele 'serwisów i produktów', dla każdego osobny - chyba nie to chciałeś powiedzieć i potem musiałeś jakoś wybrnąć. Ale mogę się mylić ;)

apze, Ty myślisz 24 na dobę jak admin :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wydaje mi się, że poplątałeś się mówiąc o tym, że każdy może mieć wiele 'serwisów i produktów', dla każdego osobny - chyba nie to chciałeś powiedzieć i potem musiałeś jakoś wybrnąć. Ale mogę się mylić ;)

Tak, trochę się tu zakręciłem w "zeznaniach" :P Ale chodziło po prostu o to, że firma czy osoba prywatna może potrzebować więcej niż jednej domeny :P Na pewno dało się to prościej i klarowniej przekazać :D

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak, trochę się tu zakręciłem w "zeznaniach" ;) Ale chodziło po prostu o to, że firma czy osoba prywatna może potrzebować więcej niż jednej domeny :P Na pewno dało się to prościej i klarowniej przekazać :D

 

DD

 

 

Był taki fragment z tego co pamiętam, w którym sugerowałeś tworzenie forum firmy pod innym adresem. :P

 

Suma sumarum wyjaśniłeś o co chodzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podobało mi się gdy Daniel powiedział:

Ciężko oczywiście mierzyć te niejawne transakcje bo o nich się po prostu nie dowiadujemy lub wiemy, że miały miejsce, ale nie jesteśmy w stanie określić jaka to była kwota, często też nie wiemy jakiej domeny dotyczyła.

Chociaż zupełnie nie wiem o co chodziło :D

Nie śmieje się już bo gdybym sam tam siedział to pewnie nic bym z siebie nie wydusił ;)

 

No dobra jeszcze to:

Ilość polskich domen wzrosła w zeszłym roku...dramatycznie. Chyba miało być drastycznie :P

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Podobało mi się gdy Daniel powiedział:

Ciężko oczywiście mierzyć te niejawne transakcje bo o nich się po prostu nie dowiadujemy lub wiemy, że miały miejsce, ale nie jesteśmy w stanie określić jaka to była kwota, często też nie wiemy jakiej domeny dotyczyła.

Chociaż zupełnie nie wiem o co chodziło ;)

Nie śmieje się już bo gdybym sam tam siedział to pewnie nic bym z siebie nie wydusił :P

 

 

Ja się nie dziwię, że pojawiło się pare takich zawiłości. Pomyślcie - siedzicie na kanapie, kilkanaście centymetrów od Was jakiś facet, który śmiesznie macha głową i zadaje trudne pytania, które przygotował sobie przed nagraniem. Do tego jeszcze świadomość, że jak to tylko wrzucą do internetu, to jakiś 'wspaniałomyślny kolega z forum' założy temat, w którym wszyscy będą śmiać się z nie do końca poprawnych wypowiedzi. :D

 

 

Nie chciałem nikogo obrazić tym co napisałem :P

Edited by Cortez

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dariusz Nawojczyk (naczelny Webhosting.pl) nie jest mi nieznaną osobą :P a pytania dostałem dzień przed wywiadem :D No ale do wywiadu się nie przygotowywałem, bo bez sensu uczyć się odpowiadać na pytania na pamięć ;) Ale doświadczenie ciekawe i każdy kolejny (jeśli jakikolwiek w przyszłości oczywiście będzie) na pewno będzie dla mnie łatwiejszy :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pomyślcie - siedzicie na kanapie, kilkanaście centymetrów od Was jakiś facet, który śmiesznie macha głową i zadaje trudne pytania, które przygotował sobie przed nagraniem. Do tego jeszcze świadomość, że jak to tylko wrzucą do internetu, to jakiś 'wspaniałomyślny kolega z forum' założy temat, w którym wszyscy będą śmiać się z nie do końca poprawnych wypowiedzi. :D

 

No dokładnie, duża presja, bo przed kamerami się na pewno inaczej zachowuje niż np. pisząc artykuł, gdzie wszystko można dokładnie przemyśleć i dziesięć razy poprawić. ;)

 

No ale Daniel dał radę, duży plus za niezałożenie spodni na kant, nudnej, sztampowej białej koszuli i krawata. :P Na pewno Daniel jest medialną osobą, trzeba dać jakiś donos do pudelka może. :P

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panowie wyluzujcie. Jak wystąpicie kiedyś w mediach, to wtedy dopiero będziecie widzieli czy jest presja, czy też rozmowa przebiega bardzo przyjemnie i prosto. :D

Edited by MasterofPoland

Share this post


Link to post
Share on other sites
Panowie wyluzujcie. Jak wystąpicie kiedyś w mediach, to wtedy dopiero będziecie widzieli czy jest presja, czy też rozmowa przebiega bardzo przyjemnie i prosto. :D

Ja miałem nawet problem z przedstawieniem się (bez kamer) na MD ;(

A miałem tylko powiedzieć, że nazywam się Rafał i mieszkam tu i tu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A miałem tylko powiedzieć, że nazywam się Rafał i mieszkam tu i tu.

 

Dobrze, że o uzależnieniu nie kazali mówić :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proponuję "debatę" Bartosiewicz kontra Dryzek. :blink:

 

Wtedy chyba nie będzie nudów. :P

 

Trzeba tylko zamówić większą kanapę. :P

Edited by tlen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×