Jump to content
Jaca869

Home.pl - promocja Siejemy Zgroszenie

Recommended Posts

W promocji Siejemy zgroszenie! obowiązują następujące zasady:

 

- Promocja trwa od 02 lutego 2008 r. do odwołania.

- W trakcie trwania promocji zarejestruj wybrane przez siebie domeny (maksymalnie 10) .pl, funkcjonalne (np. .com.pl), regionalne obsługiwaną przez NASK, globalne (np. .com) lub europejskie .eu

- W trakcie rejestracji zaznacz opcję udziału domen w promocji.

- Dokonaj płatności za zamówione domeny.

- Przez najbliższy rok ciesz się swoimi domenami.

 

Całkiem fajna promocja, 10 domen PL za 90gr... Ale jak sprawa w HOME z kodami AuthInfo itp... do tych domen?

 

 

EDIT: poprawiłem błąd który Gorszył :) sorki

Edited by Jaca869

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli domeny dla siebie, to opcja jest idealnym rozwiązaniem.

 

PS Kiedy oni w Home.pl wreszcie zmądrzeją i obnizą swoje ceny o 50-70% żeby nie opłacało się opcji zakładac. No tak, ale muszą jeszcze trochę podrenować te rejestracje za grosze z 2008 roku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też jakiś czas temu zastanawiałem się nad tą promocją, bo pomyślałem sobie, że dlaczego miałbym płacić 10zł za rejestracje domeny w ppd.pl, skoro w home mogę mieć za te pieniądze 11 domen..

Ale gdy chwile zastanowiłem się nad tym, to zrezygnowałem.

A co jesli już w pierwszym roku znajdziesz kupca na domene? Co jesli zarząda autinfo? Będziesz musiał wtedy dokonać prolongaty, to raz, a dwa, będziesz zmuszony użerać się z nimi i robić z siebie wariata, by ten kod uzyskać.

 

Nie opłaca się. Może i 9zł w kieszeni na starcie, przy rejestracji domeny, ale czy warto szarpać sobie nerwy dla tych 9zł? :excl:

 

A opcja też tu całkowicie sprawy nie rozwiązuje. Owszem, żeby utrzymanie w drugim roku wyszło tanio, to tak, opcja wskazana.

Ale jeśli tak jak wspomniałem, pojawi się klient w pierwszym roku, to mamy problem. :excl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyli najlepiej takie promocje wykorzystac chyba na rejestrację literówek :excl: Niech przez rok sobie zarabiają, a jak któraś okaże się bardziej zarabiająca - to się ją przedłuzy :excl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ty! A to kurcze niegłupi pomysł jest! :excl:

A jak tam w home z przekierowaniem domen na zewnętrzny parking? Da się bez problemu przekierować na Sedo/NameDrive?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ty! A to kurcze niegłupi pomysł jest! :excl:

A jak tam w home z przekierowaniem domen na zewnętrzny parking? Da się bez problemu przekierować na Sedo/NameDrive?

 

 

No ja kilka przekierowuje na NameDrive - problemu nie ma :excl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok. :excl:

 

Pytam, bo kurcze ostatnio w nazwie próbowałem domene przkierować na dns'y namedrive... i pojawiły się komplikacje..

A generalnie nazwa i home po tych samych pieniądzach są, dlatego wolałem spytać. :excl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest limit domen na użytkownika, coby się ktokolwiek zbytnio nie rozpędzał.

 

http://home.pl/promocje/zgroszenie

 

Ceny pierwszych 10 domen = 0,90 zł

Cena kolejnych domen = 9,90 zł

 

Oczywiście można rejestrować na kilka osób i przenosić na jedno konto, ale pytanie po co? Zbyt to kłopotliwe, a potem takiej domeny bezproblemowo nie sprzedasz.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ale mimo wszystko, pomysł Jaca jest świetny. :excl:

Generalnie mając dobre literówki, rejestrując je w home, po to by zarabiały, każda z nich może się zwrócić już po jednym dniu. :excl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja tam polecam home.pl, za 10 zł masz 10 domen na jedną osobe, ze sprzedaża nie ma problemu (cesja max 1 dzień), wystarczy oczywiście zaznaczyć transfer wewnętrzny, a jeżeli kupujący chce koniecznie kod authinfo to już jego sprawa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A generalnie nazwa i home po tych samych pieniądzach są, dlatego wolałem spytać. :excl:

 

Co!? Nazwa i home.pl po tych samych pieniądzach?!

Nie mogę się z tym zgodzić - cesja w home.pl zajmuje parę minut w przeciwieństwie do nazwa.pl. Wiadomo, że rejestrator nie będzie ciągle ze swojej kieszeni dokładał do rejestracji, więc w jakiś sposób musi się odkuć - alternatywą jest rejestracja domeny bez promocji.

 

Ja nie mam żadnych zastrzeżeń do home.pl, sam mam tam kilkadziesiąt domen i nigdy nie miałem problemu z transferem czy wydaniem kodu authinfo w przeciwieństwie do nazwa.pl gdzie przeżywałem prawdziwy horror :excl:

 

Jedynie czego to mogę się doczepić niektórych konsultantów.

Share this post


Link to post
Share on other sites
I brak kasy dla Ciebie :excl:

 

 

kupuje się domene czy kod? bo mi się zdaje że domena jest głównym przedmiotem obrotu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
kupuje się domene czy kod? bo mi się zdaje że domena jest głównym przedmiotem obrotu.

 

No właśnie, dobrze mówisz. Przedmiotem obrotu jest domena a nie rejestrator, do którego zmusza się klienta.

 

BTW

Temat jest zły. Powinno być Zgroszenie a nie Zgorszenie

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites
No właśnie, dobrze mówisz. Przedmiotem obrotu jest domena a nie rejestrator, do którego zmusza się klienta.

 

Sprzedaje sie domene, ale wiadomo, ze jest ona aktualnie u kogos zarejestrowana :excl:

Share this post


Link to post
Share on other sites
No właśnie, dobrze mówisz. Przedmiotem obrotu jest domena a nie rejestrator, do którego zmusza się klienta.

 

BTW

Temat jest zły. Powinno być Zgroszenie a nie Zgorszenie

 

Też mi się tak wydaje. Sprzedajemy domenę, a sposób przekazania to inna sprawa. Dlatego najlepiej zaznaczyć, że transfer wewnętrzny i po sprawie. Jeżeli komuś naprawdę zależy na danej domenie to i tak ją kupi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zero domen z promocji i mam święty spokój :excl:

Promocje bywają* są* podstępne. *Niepotrzebne skreślić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×