Jump to content
camelson

strzel.pl

Recommended Posts

Co sądzicie o takich domenach

 

strzel.pl - zarejestrowałem bez większego przeznaczenia, poprostu spodobała mi się wymowa tej domeny.

 

zdobnictwo.pl - czyli ozdabanie różnych rzeczy, począwszy od domów, kończąc na paznokciach ;) . Przy okazji czy ktoś mógłby mi sprawdzić tą domenę w archive.org, bo od paru dni próbuję i pojawia mi się komunikat, że nie mogę połączyć się z ich serwerem, a gdy sprawdzam jakąś inną domenę wszystko jest ok. Chyba internet mi się psuje ;)

 

birofilistyka.pl - hobby związane z tym co tygrysy lubią najbardziej, czyli piwem. Etykiety, kapsle, butelki... Wbrew pozorom dosyć kosztowne hobby, z tego co ostatnio słyszałem ceny pojedyńczych egzemplarzy sięgają nawet kilku tysięcy euro.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

strzel.pl - 0zł

zdobnictwo.pl - 14zł na Allegro

birofilistyka.pl - tu jest wąskie grono 007 (oj, Pieńkowskim to Ty narazie nie będziesz James).

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co sądzicie o takich domenach

 

strzel.pl - zarejestrowałem bez większego przeznaczenia, poprostu spodobała mi się wymowa tej domeny.

 

zdobnictwo.pl - czyli ozdabanie różnych rzeczy, począwszy od domów, kończąc na paznokciach ;) . Przy okazji czy ktoś mógłby mi sprawdzić tą domenę w archive.org, bo od paru dni próbuję i pojawia mi się komunikat, że nie mogę połączyć się z ich serwerem, a gdy sprawdzam jakąś inną domenę wszystko jest ok. Chyba internet mi się psuje ;)

 

birofilistyka.pl - hobby związane z tym co tygrysy lubią najbardziej, czyli piwem. Etykiety, kapsle, butelki... Wbrew pozorom dosyć kosztowne hobby, z tego co ostatnio słyszałem ceny pojedyńczych egzemplarzy sięgają nawet kilku tysięcy euro.

 

 

Na pewno "strzel" jest całkowicie ... chybione ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

camelson z tym strzel.pl mógłbyś się dogadać z mivi która ma wolnedzialki.pl i mozecie oboje założyć serwis dealerski dla narkomanów "strzel sobie działkę" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
camelson z tym strzel.pl mógłbyś się dogadać z mivi która ma wolnedzialki.pl i mozecie oboje założyć serwis dealerski dla narkomanów "strzel sobie działkę" ;)

 

 

 

... ale tylko na terytorium Polski [PL] ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
camelson z tym strzel.pl mógłbyś się dogadać z mivi która ma wolnedzialki.pl i mozecie oboje założyć serwis dealerski dla narkomanów "strzel sobie działkę" ;)

 

Jak to mowila moja nauczycielka w podstawowce: "alez z Ciebie chichotek jest" ;)

A ja wierze w ta domene, juz przed oczami wyobrazni mam jak schodzi na allegro za 3k. ;)

A poza tym zawsze pozostaje mi zgloszenie jej do konkursu na ninje roku ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)-->

CYTAT(adrjan.b @ czw, 12 lip 2007 - 21:31) 15040[/snapback]
uwazam, ze strzel.pl jest ok.. np na serwis snajperski do aukcji.

pozdrowienia!

Też tak pomyślałem, nie wiem dla czego nie napisałem tego w pierwszym poście.

Share this post


Link to post
Share on other sites
camelson z tym strzel.pl mógłbyś się dogadać z mivi która ma wolnedzialki.pl i mozecie oboje założyć serwis dealerski dla narkomanów "strzel sobie działkę" :D

 

Już piszę opowiadanie: strzel sobie wolne dzialki miedzy 18-19 ta, a potem razem zamurzymy dom w luksusie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×