Jump to content
rok1978

Kasa z Namedrive

Recommended Posts

Dzis wpadla mi na konto bankowe kasa z Namedrive. Troche sie zdzwilem, bo zostala ona pomniejszona o $15 (koszty przelewu pokrywa odbiorca BEN). W poprzednich miesiacach z tego co widze koszty te byly dzielone (SHA).

 

Mam pytanie czy tez tak macie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
W jakim banku masz konto?

 

mbank; no nie tylko nie mow ze to ciag dalszy watku o polityce prowadzonej przez ten bank...

Share this post


Link to post
Share on other sites

W tym miesiącu po raz pierwszy przyjmowałem wpłatę z ND i ... również 15$ zostało potrącone :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

na mLinii dowiedzialem sie ze to Nadawca przy wysyłaniu przelewu zaznaczył inną opcję i w związku z tym kwota opłat została pobrana z przelewu.

 

BARDZO CIEKAWE.

Share this post


Link to post
Share on other sites

BEN i przeliczane z dolara. Wcześniej zawsze SHA i z euro. Dobrze, że zwróciłeś uwagę. Na każdym kroku oszwabiają.

Share this post


Link to post
Share on other sites

MAM SHA natomiast zawsze szlo od płatnika w UE więc było przewalutowywane z $ -> Euro -> PLN a teraz idzie od platnika w USA i odrazu jest przewalutowanie z $->PLN.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie ciekawi co innego. Mam konto w inteligo i skąd ono bierze takie złodziejskie kursy? Dzisiaj dostałem pieniądze z SEDO, a inteligo mi policzyło po 4.1734, gdzie euro jest po 4,3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mnie ciekawi co innego. Mam konto w inteligo i skąd ono bierze takie złodziejskie kursy? Dzisiaj dostałem pieniądze z SEDO, a inteligo mi policzyło po 4.1734, gdzie euro jest po 4,3

 

Bank kupuje Twoje euro po kursie kupna z danego dnia. (to co podałeś to pewnie kurs sprzedazy albo i średni około 20gr wyższy).

Share this post


Link to post
Share on other sites

podmena traffica testtestscav' post='179988' date='śro, 15 kwi 09']MAM SHA natomiast zawsze szlo od płatnika w UE więc było przewalutowywane z $ -> Euro -> PLN a teraz idzie od platnika w USA i odrazu jest przewalutowanie z $->PLN.

 

 

Słusznie.

 

ND widząc kursy euro chciało, aby użytkownicy nie tracili pieniążków na przewalutowaniu. Więc poszło z US tym razem.

 

Z tego co wiem wszystkie przelewy pokryło ND. Ciekawe dlaczego mBank potrącił prowizję.

 

 

edit

Mimo iż tylko mBnak pobrał prowizję ND zdecydowało się wyłożyć 'pokrzywdzonym' :) ją z własnej kieszeni przy następnej wypłacie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ktoś próbował wyjaśnić dlaczego mBank pobrał 15$ za przyjęcie ostatniej wypłaty? Zbliża się koniec miesiąca i zastanawiam się nad powrotem do Inteligo (tam płaciłem 15 zł.) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
edit

Mimo iż tylko mBnak pobrał prowizję ND zdecydowało się wyłożyć 'pokrzywdzonym' ;) ją z własnej kieszeni przy następnej wypłacie.

 

 

Ja dostaje wplaty na inteligo i zauwazylem ze sa oplaty juz w lutym. Pobrano takze 12zl w marcu i kwietniu!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mimo iż tylko mBnak pobrał prowizję ND zdecydowało się wyłożyć 'pokrzywdzonym' :D ją z własnej kieszeni przy następnej wypłacie.

Minął miesiąc, doszła kolejna wypłata (tym razem SHA z Niemiec). A jak z tą opłatą 15$ za przyjęcie poprzedniego przelewu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×