Jump to content
Sign in to follow this  
blazej

www.miastapolski.pl Warto?

Recommended Posts

Zastanawiam sie nad rejestracją domeny www.miastapolski.pl Zastosowanie różne : od informatora o atrakcjach turystycznych wybranych miast, spis firm, informator adresowy, porownywarka odleglosci, wymiana opinni pomiędzy mieszczuchami w różnych zakątkach Polski. Coś jeszcze by się pewnie wymyśliło...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Że niby jak nie jest w dziale "wycena i opinia", to można dawać zarezerwowane domeny do opiniowania?

Chcesz robić stronę, to rejestruj. Ja nie chcę robić takiej strony, więc jej nie zarejestrowałem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Są podobne tematy w tym dziale. Poza tym pytam czy warto (tak lub nie +ew. uzasadnienie), o wycenę nie proszę... Poza tym przydałby sie jeden ogólny temat lub dział na takie rzeczy, by nie robić zamieszania na forum

Share this post


Link to post
Share on other sites
Poza tym przydałby sie jeden ogólny temat lub dział na takie rzeczy

 

Tak, najlepiej w śmietniku. Albo nie, będę na wszystkie pisał, że nie warto, a potem sam je rejestrował...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak, najlepiej w śmietniku.

 

Wnioskując z twojej wypowiedzi powinny być usuwane również tematy na temat wolnych lub schodzących domen, bo przecież i tak użytkownik podający ich listę nie uwzględni tych które sam zdążył zarejestrowac... Skoro jest, wycena, handel, posty za ile poszla to moim zdaniem rowniez powinien byc temat na temat tego czy warto rejestrować czy tez nie.

 

Albo nie, będę na wszystkie pisał, że nie warto, a potem sam je rejestrował...

 

Skoro to forum ludzi znających sie w branży to liczę na fachową wypowiedź, a nie ściemy, by za wszelką cenę ktoś wyszedł na swoim...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wnioskując z twojej wypowiedzi powinny być usuwane również tematy na temat wolnych lub schodzących domen, bo przecież i tak użytkownik podający ich listę nie uwzględni tych które sam zdążył zarejestrowac... Skoro jest, wycena, handel, posty za ile poszla to moim zdaniem rowniez powinien byc temat na temat tego czy warto rejestrować czy tez nie.

Gdyby można było opiniować niezarejestrowane domeny userzy tacy jak Ty dawali by dziennie po sto takich.

 

Domena nie istnieje, nie będziemy rozmawiać o czymś czego nie ma.

temat zamykam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domenka zarejestrowana, prosze o wyceny.

Nie wiem, ale mi się wyświetla: w trakcie rejestracji w NetArt :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak ,czasami trzeba czekać kilka dni aż to zmienią...ale w whois istnieje

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem, ale mi się wyświetla: w trakcie rejestracji w NetArt :)

 

Tak, wierz NetArtowi, daleko zajdziesz. :D

„Domena miastapolski.pl jest zarejestrowana.”

 

Fajna domena na serwis, ale na sprzedaż się nie nadaje (może 2x reg fee).

Jak już pisałem, przyglądałem się jej, ale nie planuję robienia takiego serwisu, więc zostawiłem w spokoju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×