Jump to content
Sign in to follow this  
Alex

Jakie są średnie dochody z Parkingu

Ile miesięcznie średnio zarabiam z Parkingu?  

57 members have voted

  1. 1. Ile miesięcznie średnio zarabiam z Parkingu?

    • €0 ~ €10
      18
    • €10 ~ €50
      14
    • €50 ~ €100
      4
    • €100 ~ €500
      10
    • €500+
      11


Recommended Posts

Tak z ciekawosci chciałem się z orientować jaki moze byćdochód z dobrze zaparkowanych domen. Dla niektórych jest to hobby, dla innych źródło utrzymania wiec jest dobra okazja aby się dowiedzieć czy parkowanie naprawdę się opłaca.

 

Dziekuje wszystkim za udział w sondzie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mam pojęcia jak wy znajdujecie zarabiające nazwy :) czy to jest tak że te kilkaset euro generuje np 100 domen czy też powiedzmy 10?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja domenami zajmuję się hobbystycznie i stosunkowo od niedawna także dochód jak na razie niewielki - będzie max 50 euro na miesiąc z trzech domen. Domen mam ze 20 ale pozostałych nikt nie odwiedza. :D Ale dzięki temu, że kupowałem co popadnie sporo się nauczyłem i teraz kupuję bardziej rozważnie.

 

Nie mam pojęcia jak wy znajdujecie zarabiające nazwy :)

Fuksem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie mam pojęcia jak wy znajdujecie zarabiające nazwy :) czy to jest tak że te kilkaset euro generuje np 100 domen czy też powiedzmy 10?

 

 

adresy, które po zarejestrowaniu przynoszą na drugi dzień dochód - dawno już wyginęły :D

poprostu apze był pierwszy :D . Myślę że teraz jest czas na szukanie serwisów wschodzących

i cierpliwe czekanie - upadną czy przyniosą sukces. Nie można się spieszyć, cierpliwie czekać rok może dwa.

Inna droga to stawianie serwisów na domenie i ich sprzedaż albo szpikowanie reklamą np adsense.

przynosi to więcej niż zarobisz na parkingu a domena nawet ninja rośnie w cenie.

 

Powodzenia w szukaniu złotych domen

sobie i wszystkim życzę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
adresy, które po zarejestrowaniu przynoszą na drugi dzień dochód - dawno już wyginęły :)

Tia. Pewnie. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@yaci

 

Gdybym liczył na fuks to już dawno bym poszedł z torbami. W dziale artykuły są mniej wiecej opisane techniki i metody do znajdywanie domen z ruchem.

 

@TomNice

 

Mi się to ciągle udaje :) BTW to ankieta moim zdaniem ma za male przedzialy ale dobrze że ją zrobiłęś MisiuUszatku. Mozna sie z niej już dowiedzieć ze 7 osób raczej może sobie pozwolić na życie z parkingu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekaw jestem na ile odpowiedzi w ankiecie są szczere :)

Poza tym trzeba rozróżnić przychody od dochodów :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

dziwne przedziały... powinny być 0 - 100, 101 - 1000, 1001+

poza tym widzę, że jednak nie nauczyłeś się do czego służy tylda ;-)

no i to pytanie "Ile miesięcznie średnio zarabiam z Parkingu?" - mamy zgadywać ile Ty zarabiasz na parkingu? :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
no i to pytanie "Ile miesięcznie średnio zarabiam z Parkingu?" - mamy zgadywać ile Ty zarabiasz na parkingu? :-)

 

o Jezu....możemy się odbijac od szczegółow aż ci się inwencja wyczerpie.

Jakimś dziwnym trafem wszyscy wiedzą o co chodzi a ty jeden nie. Daje ci to do myslenia?

Mam nadzieje, bo już mam powoli dośc tych twoich uwag. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poza tym trzeba rozróżnić przychody od dochodów :P

 

 

 

dobrze zauważyłeś

myślę że warto przypomnieć, że

zarobek/zysk/ = przychody z parkingu - koszt rejestracji domeny - koszt czasu poświęconego domenie.

 

oczywiście chodzi o domeny typowo parkingowe,

gdyż dobre nazwy mogą mniej zarabiać czekając na kupca. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×