Jump to content
SELES

Jak wykorzystano Twoją domenę?

Recommended Posts

Kolejna "myśląca inaczej" firma, w logo (choć to chyba za dużo powiedziane) art-spożywcze.pl, a IDN wolny, zarówno z kreską jak i bez kreski.

 

 

Już nie :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przy pomocy kryształowej kuli Google, Pan rok1978 przewidział, że domena DobrePiwo.pl poleci w ręce pewnego browaru :)

I słusznie - masz w zanadrzu inne dobre wróżby? :)

Wkrótce pod domenką znajdzie się pewien sklepik...

 

http://www.dobrepiwo.pl/

nie mam żadnych wróżb :> skojarzyłem tylko nowego abonenta domeny. Obslugują PR-owo akurat ten browar więc naturalnie kupili domenę pod strone klienta ;-)

Swoją drogą nigdy nie próbowałem tego piwa. Ciekawe co to za wynalazek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

BrusselsAirlines*pl

Casada*pl

ProwadzenieImprez*pl

Przetworstwo*com

SzkoleniaSprzedazowe*pl

ZróbPrezent*pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

no i na następnym moim spadzie coś ciekawego ech

 

dlaczego wcześniej jej nie chcieli puscił bym tanio bo taka se

 

 

 

 

e-publikacje.com.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś widziałem na billboardzie: http://cesariaevora.pl/

 

Domena wprawdzie nie całkiem "moja" - ktoś w złapane.pl dał do przechwycenia, ale nie opłacił - miałem ją potem przez rok i nie przedłużyłem. Nie wiem co dalej, pewnie wolna leżała. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziś widziałem na billboardzie: http://cesariaevora.pl/

 

Domena wprawdzie nie całkiem "moja" - ktoś w złapane.pl dał do przechwycenia, ale nie opłacił - miałem ją potem przez rok i nie przedłużyłem. Nie wiem co dalej, pewnie wolna leżała. ;-)

Grunt, że została w Lublinie. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
bogacs.pl pusciłem i szybko znalazła amatora :P

 

Orulok, hogy uj erdekes interneti magyari cim, de "pl" van!

(Cieszę się, że jest nowa węgierska strona z "pl")

To się pochwaliłem moją znajomością kilku podstawowych węgierskich słówek ;)

 

Mały OT - polecam bardzo rejon Gór Bukowych. Niedaleko z Polski (szczególnie z południowych rejonów), w odległości kilkunastu kilometrów trzy kompleksy basenów termalnych (w Bogacs najmniejszy, ale sympatyczny, w Mezokovesd fajny po remocie i w Egerze najładniejszy), piękne widoki (chociażby w Cserepfalu kilka kilometrów od Bogacsu), ciekawe zabytki (w Egerze piękna starówka, zamek i stojący przy nim minaret {tak!!!} na który można wejść jeśli nie ma się lęku wysokości), bardzo duża baza noclegowa (od drogich hoteli, po tanie kwatery), bardzo mili Węgrzy.

A niedaleko Gór Bukowych: słynna węgierska puszta Hortobagy, baseny jaskiniowe w Miskolc-Tapolca (niesamowite!), pięknie położony pałac-hotel w Lilafured, troszkę dalej słynny Tokaj, a autostradą godzina jazdy do Budapesztu - najpiękniejszego miasta na świecie, składającego się z dwóch zupełnie różnych pod każdym względem części Budy i Pesztu ... tak mógłbym pisać długo, ale wtedy Admin mi wlepi za to 10%.

 

A tak poważnie, to dobrze dla nas, że nawet w tak niewielkich miejscowościach turystycznych tworzone są strony internetowe. Fajnie, że ktoś wykorzystuje domenę z polską końcówką.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×