Jump to content
Sign in to follow this  
Guest

jagiełło.pl

Recommended Posts

Guest

WWW.JAGIEŁŁO.PL , nowa

bliźniacza jagiello.pl jest zajęta od 2000 r.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
Pytam sie, bo nie wiem. Nie znalem dotychczas browaru "Jagiełło" (na nazwiskach moim zdaniem raczej sie duzo nie zarobi).

 

O aspektach natury prawnej zwiazanych z ta domena nie bede pisal.

 

(Nastepnym razem jak bedziesz dawal domene do wyceny i nie bede widzial dla niej dochodowego przeznaczenia to sie nie bede wypowiadal.)

 

browar to tylko 1/1000... jest piekarnia coś tam jeszcze dlatego aspektów prawnych tu raczej brak - firm dużo , nazwisko powszechne.Który zatem Jagiełło miałby mieć prawo do tej domeny ?? To tak jak kowalski.pl albo marysia.pl

Dla mnie domena raczej pod nazwisko - w Pl znane - jak inne np Kulczyk :P Łyżwiński :):) i inni

 

[ nie jest to dział opinia tylko sprzedam dlatego odpowiedziałem pytaniem na pytanie ]

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
IDN, jest jej minusem.

też chciałbym żeby wszystkie ciekawe nie-IDNy były wolne ale cóż takie czasy - nie wezmę dziś ja to jutro będzie zajęta

Share this post


Link to post
Share on other sites
też chciałbym żeby wszystkie ciekawe nie-IDNy były wolne ale cóż takie czasy - nie wezmę dziś ja to jutro będzie zajęta

 

Bez przesady jest jeszcze bardzo duzo lepszych IDN-ow.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
Bez przesady jest jeszcze bardzo duzo lepszych IDN-ow.

wiem ale :

miałem w rezerwacji pielęgniarki.pl i żyd.pl ( lub żydzi nie pamiętam teraz ) - wszystkiego naraz z rez. kupić się nie da a poza tym - jaki piszesz - są lepsze domeny i gorsze - efekt: chciałem odnowić rezerwację i były już zarejestrowane; i to przez tego samego człowieka ( ps. dla mnie to trochę dziwne... ) wniosek: pośpiech jest jednak wskazany

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×