Jump to content
SELES

AED*pl

Recommended Posts

seles chyba nie sprzedałeś zakrystii kościoła Mariackiego tej domenki? :lol:

[...]

Oficjalnie nie, ale kto wie. :):lol:

Cały czas czekam na dokumenty do cesji. :lol:

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites
cos dlugo ta cesja idzie - czemu tak ?

Nie interesuje mnie to specjalnie. Domena wytransferowana do nowego abonenta do nazwa.pl . Nie wykonał na czas cesji (30 dni), a proponowałem cesję elektroniczną w dropped. Co więcej domena dalej kieruje do kopalni. ;)

Namyśli się, to pewnie rozpocznie procedurę cesji drugi raz. Znudziło mi się przypominanie.

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites
zaplacil Ci 36 klocków i zapomnial o domenie ?

Nie pierwszy i nie ostatni raz. Domeną może zarządzać, ma ją w swoim panelu.

 

Przypadków sprzedanych domen nawet dwa lata temu i dalej kierujących do kopalni znam więcej. ;)

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przypadków sprzedanych domen nawet dwa lata temu i dalej kierujących do kopalni znam więcej. ;)

coz za perfidia: z premedytacja zakupic i przedluzac a nie przekierowywac ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oho, wakacje się kończą. Kierownicy wracają z urlopów.

Pora podkręcić ceny.

 

GRATULACJE!

Domena sprzedana przed urlopem, więc teraz mogą być pustki w kieszeniach kierowników. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawe jak kończą się prawnie takie sytuacje, gdy klient nie opłaca domeny?

Na kim spoczywa odpowiedzialność i kto może ją opłacić?

 

Dla mnie to chore, ale skoro były przypadki że dwa lata nikt nie używał zakupionej domeny to nic mnie już nie zaskoczy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest masire

Seles - sprzedana chyba w 2009? a tylko zaksięgowana na 2010? :mellow:

Edited by masire

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest masire
?

 

 

 

Myślałem że dopiero teraz została transakcja sfinalizowana

 

i zaliczamy ją do sprzedaży 2010 :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Myślałem że dopiero teraz została transakcja sfinalizowana

 

i zaliczamy ją do sprzedaży 2010 :mellow:

To myślisz, że Seles ma w zwyczaju pisać w tym dziale o niesfinalizowanych transakcjach...

Share this post


Link to post
Share on other sites
To myślisz, że Seles ma w zwyczaju pisać w tym dziale o niesfinalizowanych transakcjach...

 

Nie wiedziałem, że znasz wszystkich zwyczaje :mellow:

Dziwna sprawa z tą sprzedażą tzn aktualną próbą sprzedaży, ale tak jak Leszek napisał każdemu mogą się zmienić plany.

Dodatkowo Leszek naopowiadał, że wartość domeny (cena) będzie rosła, więc klient to wziął to do siebie i wystawił za 49K :) - nie ma co się dziwić.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiedziałem, że znasz wszystkich zwyczaje :mellow:

Dziwna sprawa z tą sprzedażą tzn aktualną próbą sprzedaży, ale tak jak Leszek napisał każdemu mogą się zmienić plany.

Dodatkowo Leszek naopowiadał, że wartość domeny (cena) będzie rosła, więc klient to wziął to do siebie i wystawił za 49K ;) - nie ma co się dziwić.

Hehe, bo tak jest. Nie dalej jak dwa tygodnie temu, kiedy jeszcze domena kierowała do Kopalni, dzwonił do mnie przedstawiciel największego producenta tego sprzętu na świecie z prośbą o udzielenie informacji na temat tej domeny. Niestety, mogłem go skierować tylko do obecnego abonenta. Zresztą było to nie pierwsze pytanie po tym jak sprzedałem tę domenę. W końcu uprosiłem nowego abonenta o zmianę przekierowania, bo drażniły mnie te zapytania z całego półrocza :)

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiedziałem, że znasz wszystkich zwyczaje ;)

Zwyczajnie wychodzę z założenia, iż Seles, jako osoba siedząca w tym interesie od "dłuższego" czasu "nie dzieli skóry na niedźwiedziu" :rolleyes:

Edited by polmajk

Share this post


Link to post
Share on other sites

... już wcale mnie nie dziwą kwoty Twoich sprzedaży ... przyzwyczaiłem się ;) ... chyba muszę się zapisać na kurs "Psychologia prowadzenia negocjacji". Bo jednak widać że w twoim przypadku ta psychologia przydaje się :rolleyes:

 

 

Pozdrawiam.

Janek

Edited by jahptb

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×