Jump to content
SELES

AED*pl

Recommended Posts

chyba nie był to EU

aed.pl

Był. Klientom końcowym mogą się zmieniać plany.

Mi to się na dzień dzisiejszy w głowie nie mieści jak można kupić domenę za cenę przyzwoitego auta i nic na niej nie postawić :angry: To tak jak kupić nowe auto i przez dwa lata nie jeździć :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mi to się na dzień dzisiejszy w głowie nie mieści jak można kupić domenę za cenę przyzwoitego auta i nic na niej nie postawić :angry: To tak jak kupić nowe auto i przez dwa lata nie jeździć :D

 

Ja bym sie nie zgodzil. Auto traci na wartosci juz po wyjezdzie z salonu, a domena zyskuje z kazdym dniem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja bym sie nie zgodzil. Auto traci na wartosci juz po wyjezdzie z salonu, a domena zyskuje z kazdym dniem.

Auta kolekcjonerskie zyskują na wartości i nimi się prawie nie jeździ. Dobrym domenom też sprzyja czas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

BTW, na lotnisku kilka dni temu widziałem tabliczkę AED i taki farmaceutyczny krzyżyk. Nie wiem co to znaczyło i wokoło nie było żadnego sprzętu medycznego.

Share this post


Link to post
Share on other sites
BTW, na lotnisku kilka dni temu widziałem tabliczkę AED i taki farmaceutyczny krzyżyk. Nie wiem co to znaczyło i wokoło nie było żadnego sprzętu medycznego.

 

Tez w listopadzie widzialem ale za szybka bylo jakies urzadzenie. Defiblyrator czy tym podobne.

 

EDIT:

Na pewno defiblyrator.

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

też widziałem wraz z urządzeniem z tym ,że dopisek na kartce papieru

 

"klucze od defiblyratora w informacji"

Share this post


Link to post
Share on other sites

HEY,

SELES ,czy to twoje"dzieło" czy raczej kopia twojego "dzieła"???:

 

aed24.pl

 

Przepraszam za mały OT

Share this post


Link to post
Share on other sites
HEY,

SELES ,czy to twoje"dzieło" czy raczej kopia twojego "dzieła"???:

 

aed24.pl

 

Przepraszam za mały OT

Nie bardzo rozumiem..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie bardzo rozumiem..

 

Miałem na myśli to ,czy ta domena którą wymieniłem też była twoja???

Tak z ciekawości pytam :rolleyes: . Na pewno wiesz, że powstał na niej serwis.

Ciekawe jaka była jej cena sprzedaży(porównując z Twoja- AED*pl).

Czy tak poprostu ktoś ja zarejestrował i założył na niej serwis, czy ma ona" swoją historię"???

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie znam losow tej domeny, nie bylem jej abonentem.

 

mnie również zastanawia dlaczego nikt nie zrobił serwisu na tej domenie,dziwne tyle pieniedzy dac a bez użytku.

Edited by damchen

Share this post


Link to post
Share on other sites
mnie również zastanawia dlaczego nikt nie zrobił serwisu na tej domenie,dziwne tyle pieniedzy dac a bez użytku.

 

no już nie doszukujcie się tu jakiegoś 2 dna... zwyczajnie plany się komuś zmieniły...

Share this post


Link to post
Share on other sites
no już nie doszukujcie się tu jakiegoś 2 dna... zwyczajnie plany się komuś zmieniły...

No i proszę, wątek odchudzony o kilka postów. I po co tacy ludzie wpadają i robią szum?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Leszek chciał tylko pokazać, że 3literówkę można sprzedać za naprawdę dobrą kwotę , a ludzie go tu jeszcze oskarżają...

 

Brak słów

 

Jak dla mnie temat do zamknięcia...

Edited by polmajk

Share this post


Link to post
Share on other sites

i gdzie ta firma ma strone w necie bo jakoś nie widze,a juz rok ponad 1,5 roku mineło?Sorry ale to tak wyglada jakby miedzy domeniarzami to było załatwione,a nie klientem końcowym.Zresztą nie tylko ja nie dowierzałem.

 

Seles się nie obrazi.Ale nie moge się nadziwic.No cóż ale plany sie zmieniają.

Edited by damchen

Share this post


Link to post
Share on other sites
i gdzie ta firma ma strone w necie bo jakoś nie widze,a juz rok ponad 1,5 roku mineło?Sorry ale to tak wyglada jakby miedzy domeniarzami to było załatwione,a nie klientem końcowym.Zresztą nie tylko ja nie dowierzałem.

 

Domainer (nie ten z forum) nie dałby raczej takiej kwoty za tę domenę...

 

Dla mnie to proste, firma miała plany wobec tej domeny, jednak coś nie wyszło (może zmieniła się polityka, pojawiła się jakaś okazja, inny projekt) a domenę potraktowali zwyczajnie jako inwestycję...

 

Domena została sprzedana za xx xxx PLN i tylko to się liczy.

 

Przestańcie już się bawić w detektywów.

Share this post


Link to post
Share on other sites
a ty jesteś adwokatem selesa?

Niech się wypowie seles,a ty coś jakbys wiedział i prubujesz to ukryc?

 

No jasne, staram się ukryć największy przekręt w dziejach ludzkości :)

 

NIe jestem adwokatem Selesa, zwyczajnie nie lubię czytać na forum zarzutów od "detektywów" ;)

 

Jakbyś przeczytał temat od deski do deski, nie tylko ostatnią stronę, to wiedziałbyś, że Seles już dawno udzielił odpowiedzi na nurtujące Cie pytania.

 

Mimo wszystko, widzę , że ile by nie tłumaczyć, to niektórzy i tak wiedzą swoje

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
No jasne, staram się ukryć największy przekręt w dziejach ludzkości :)

 

NIe jestem adwokatem Selesa, zwyczajnie nie lubię czytać na forum zarzutów od "detektywów" ;)

 

Jakbyś przeczytał temat od deski do deski, nie tylko ostatnią stronę, to wiedziałbyś, że Seles już dawno udzielił odpowiedzi na nurtujące Cie pytania.

 

Mimo wszystko, widzę , że ile by nie tłumaczyć, to niektórzy i tak wiedzą swoje

 

Pozdrawiam

 

 

ok.wierze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To akurat dość popularne u klientów końcowych, że domena zakupiona, a serwisu nie ma (chyba, że to domena pod stronę firmową). Ostatnio ponownie złapałem domenę, którą 3 lata temu sprzedałem za wysoką 4-cyfrową kwotę. Nie jest to pierwsza domena, którą sprzedałem, a spadła. Wobec czego wcale bym się nie zdziwił, gdyby za kilka lat właściciel opcji na aed*pl otworzył szampana. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale macie problemy ;-)

 

"Zawiść, zazdrość, zamiast starać się mieć więcej" - Sokół.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale macie problemy ;-)

 

"Zawiść, zazdrość, zamiast starać się mieć więcej" - Sokół.

Polska, po prostu Polska i jej zawistne społeczeństwo, ludzie sa zawistni o wszystko. Jeżeli Ci coś dobrze pójdzie, to kazdy z sąsiadów by chciał aby Ci sie noga powinęła i żebyś wrócił do stanu pierwotnego. Do większosci Polaków można przytoczyć rosyjskie powiedzenie;

"Sąsiad się spalił, mała rzecz a cieszy"

Share this post


Link to post
Share on other sites
a ty jesteś adwokatem selesa?

Niech się wypowie seles,a ty coś jakbys wiedział i prubujesz to ukryc?

Jak się czyta takie teksty, to odechciewa się dzielić jakimikolwiek informacjami, Anglik ma chyba swoje dzieci na forum. :)

Piszę to do Was niedowiarki.

Czy nie wymagacie za dużo? Mam odpowiadać za to czy klient wykorzystuje domenę, czy nie, czy to nie przesada?

Eventy*pl sprzedałem za istotnie wyższą kwotę, a potem klient miał ją przez miesiąc na Sedo, a teraz jest jaki wordpress postawiony. Każdy ma swoją politykę. Często klienci kupują domeny z wyprzedzeniem korzystając z dobrych cen, a projekty realizuje się za rok, dwa, czy trzy, czy też rezygnują z realizacji. Teraz finalizowałem w Gdyni sprzedaż domeny oceanarium*pl i z tego co wiem, docelowy projekt powstanie pod tą domeną dopiero za trzy lata.

Trochę wyobraźni i wyczucia Panowie, no i więcej doświadczenia, ale to z czasem pewnie przyjdzie, nie mnie Was jednak edukować w tej materii.

Detektywi niech lepiej zabiorą się od właściwej strony i sprawdzą sobie ID abonenta aed*pl i zobaczą jakie jeszcze ma domeny, potem na pewno skojarzą nazwę firmy z właścicielem i jego zainteresowaniami zawodowymi - google, czy goldenline pomoże na pewno, a wtedy wszystko okaże się jasne. Nikomu z niedowiarków nawet nie chciało się zadać odrobiny trudu i wykorzystać minimum domenowej wiedzy. Co do ceny, to jeśli coś nie mieści się w Waszej wyobraźni, to nie oznacza, że jest nie możliwe.

 

Oświadczam, że na forum di.pl nie będę zamieszczał informacji o sprzedanych domenach, nie widzę sensu. Dziękuję za uwagę.

 

Proszę moderatora o zamknięcie tematu.

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×