Jump to content
Lotarek

Pagerank ?

Recommended Posts

witam

jak dokładnie sprawdzić pagerank dla strony ? gdyż na kilku stronach sprawdzalem i raz pokazuje pg3 a raz pg0 ?

kto mi odpowie

Share this post


Link to post
Share on other sites
witam

jak dokładnie sprawdzić pagerank dla strony ? gdyż na kilku stronach sprawdzalem i raz pokazuje pg3 a raz pg0 ?

kto mi odpowie

 

tez tak mam, a w dodatku w przeciagu jednego dnia spadl mi z 2 na 0.

Jedyne co zrobilem to dodalem nowe artykuly i reklame nexto i nazwa.pl...

Czy dodanie reklam moze obnizyc pagerank?

Edited by Mikepuch

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wystarczy wtyczka do firefoxa i po problemie:)

 

http://www.quirk.biz/searchstatus/

 

Używam i polecam, bez żadnych dodatkowych operacji można sprawdzić alexa i PR dla każdej strony na którą się wejdzie (dotyczy również niedziałających stron).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na różnych DataCenter google możesz mieć różne PR, to normalne, po prostu mają setki serwerów, czasami są różnice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polecam SeoQuake bardzo przydatne narzędzie. Na pasku firefoxa natychmiast po wejściu na stronę mamy podane takie dane jak: st Page Rank , Alexa, WebArchive, dane Whois itp.

 

Poniżej przykładowy wygląd dla Di.pl oraz krótki opis

 

dddddd.jpg

 

 

SeoQuake - narzędzie dla webmasterów i pozycjonerów do optymalizacji serwisów internetowych i szybkiego sprawdzania najważniejszych parametrów związanych z interesującym nas serwisem oraz domeną. Program integruje się z przeglądarkami Firefox i Internet Explorer. Wyświetla się jako dodatkowy pasek w przeglądarce, do opcji programu można wejść w Firefoxie przez pozycję Narzędzia w menu (patrz zrzut ekranu).

 

Program pobiera dane z takich serwisów, wyszukiwarek jak Alexa, Google, WebArchive, MSN, Yahoo, Delicious, Technorati, Digg.

 

Wybrane informacje, które uzyskamy korzystając z funkcji na pasku toolbara SeoQuake:

- jaki jest Page Rank strony w Google,

- liczba stron naszej witryny znajdujących się w indeksie Google, Yahoo, MSN,

- jaką pozycję mamy w rankingu Alexa,

- jaki jest wiek strony według WebArchive,

- dane Whois,

- podgląd źródła strony,

- zagęszczenie słów kluczowych na stronie,

- liczba wychodzących z danej strony linków do podstron serwisu i do innych serwisów,

 

Inne dostępne informacje:

- ostatnia data wykonania kopii naszej strony przez Google,

- czy strona znajduje się w katalogu Yahoo, Dmoz,

- podgląd pliku robots.txt,

- IP na którym jest strona,

- linki prowadzące do naszego serwisu z Delicious, Technorati, Digg.

 

Sami ustalamy jakie pozycje mają się wyświetlać na pasku toolbar. SeoQuake w prosty sposób możemy wyłączyć i ponownie włączyć gdy będziemy chcieli sprawdzić jakąś stronę. Ważne jest też że program nie sprawdza każdej odwiedzanej strony tylko tą którą my chcemy, możemy sprawdzić wszystkie parametry lub tylko wybrany np. PR strony czy wiek serwisu według Webarchive.

 

Link do strony:

 

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/3036

Edited by krystekm

Share this post


Link to post
Share on other sites
no ta tylko czemu w jednym pokazuje pg3 a w 2 pg0 i komu tu wieżyć ?

 

Najprościej będzie jak powiesz o jaką domenę Ci chodzi, wówczas będę mógł sam ją prześwietlić.

Share this post


Link to post
Share on other sites
no ta tylko czemu w jednym pokazuje pg3 a w 2 pg0 i komu tu wieżyć ?

 

 

Poczekaj kilka dni.Niedawno byla aktualizacja i jeszcze nie wszystkie strony pokazuja tak jak trzeba.Sam tak mialem parokrotnie min. na polecanym ranking.net.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam pytanie luźno związane z tematem:

Od czego zależny i na co wpływa Link Popularity ?

Mam strona na która wchodzi 1500 ludzi dziennie (w google pierwsza 10 na około 20 fraz) i ma LP 2, a druga ma 20-30 odwiedzin ( niskie pozycje w google) i połowe podstron pustych bo zabrakło mi chęci aby dokończyć ta stronę i ma LP 15

 

I jeszcze jedno... krystekm jak odinstalować ten pasek co o nim pisałeś ? Bo zainstalowałem ale zaczął mnie denerwować bo wchodzi na stronę

Edited by Jachu19

Share this post


Link to post
Share on other sites
Najprościej będzie jak powiesz o jaką domenę Ci chodzi, wówczas będę mógł sam ją prześwietlić.

 

 

ostatnimi czasy przechwyciłem domene ranking.info.pl i tak zaczełem ją pozycjonować i nie chce mi się wieżyć że już mam pr3 ? (a tak wogóle to ma ktoś jakiś ciekwy skrypt na ta domene ?)

Share this post


Link to post
Share on other sites
1. Wierzyć

 

2. A jaki skrypt byś tam chciał? Umieść może to: prchecker.info/check_page_rank.php

 

najbardziej to bym chciał jakiś katalog stron ale porządny z funkcją sms, no i żeby miał takie bajery jak proponujesz, może ktoś ma do odsprzedania coś tego typu ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×