Jump to content
networker

przedłużanie/łapanie opcji

Recommended Posts

witam

 

czy ktoś juz oferuje przedłużanie/łapanie opcji ?

 

bardziej nawet interesuje mnie przedłuzenie opcji

 

pozdrawiam

bartek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opcji nie można przedłużyć, ale niewykluczone że przed 1.02.2011 taka możliwość się pojawi. W tym roku na 99% nie, ale w przyszłym myślę że tak.

Share this post


Link to post
Share on other sites
szkoda. niedługo konćzy mi się całkiem fajna opcja :)

 

Chyba nie ma powodu do zmartwień. Opcje jeszcze nie sa łapane więc z palca ją powinieneś zdążyć założyć od nowa zanim ktoś cię ubiegnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chyba nie ma powodu do zmartwień. Opcje jeszcze nie sa łapane więc z palca ją powinieneś zdążyć założyć od nowa zanim ktoś cię ubiegnie.

 

 

DZIEŃ DOBRY :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Opcji nie można przedłużyć, ale niewykluczone że przed 1.02.2011 taka możliwość się pojawi. W tym roku na 99% nie, ale w przyszłym myślę że tak.

Jak wygląda sprawa z łapaniem opcji? Jesteś w stanie coś takiego udostępnić, a jeżeli tak to czy ppd.pl ma w planach taką usługę?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak wygląda sprawa z łapaniem opcji? Jesteś w stanie coś takiego udostępnić, a jeżeli tak to czy ppd.pl ma w planach taką usługę?

 

Pomyślę od 2011, póki co jest tego jak na lekarstwo, nie opłacałoby się pisać (modyfikować/rozszerzać) oprogramowania.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pomyślę od 2011, póki co jest tego jak na lekarstwo, nie opłacałoby się pisać (modyfikować/rozszerzać) oprogramowania.

W 2011 to już nie będzie sensu bo w 2012 ma być koniec świata, poza tym wtedy też byś musiał tak samo pisać jak teraz, a do tego czasu coś tam zawsze można zarobić :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
W 2011 to już nie będzie sensu bo w 2012 ma być koniec świata, poza tym wtedy też byś musiał tak samo pisać jak teraz, a do tego czasu coś tam zawsze można zarobić :)

 

W 2011 swiadomosc wartosci domen wzrosnie na tyle ze nic juz nie spadnie ciekawego z opcji :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
W 2011 swiadomosc wartosci domen wzrosnie na tyle ze nic juz nie spadnie ciekawego z opcji :)

 

No ale opcje spadną. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pomyślę od 2011, póki co jest tego jak na lekarstwo, nie opłacałoby się pisać (modyfikować/rozszerzać) oprogramowania.

"Zrobię to później", skąd ja to znam...

Warto być pierwszym, gdyż ludzie się do tego przyzwyczają i będzie przewaga w biznesie, nie żebym stronniczył za którymś portalem przechwytującym, mówię tak ogólnie (i znowu sprawdza się powiedzenie "kto pierwszy ten ...")

Edited by Adam

Share this post


Link to post
Share on other sites
"Zrobię to później", skąd ja to znam...

Warto być pierwszym, gdyż ludzie się do tego przyzwyczają i będzie przewaga w biznesie, nie żebym stronniczył za którymś portalem przechwytującym, mówię tak ogólnie (i znowu sprawdza się powiedzenie "kto pierwszy ten ...")

 

Jak widać, jakoś nikt się nie rwie...

http://www.di.pl/index.php?showtopic=24817

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ja się pochwalę, że koszystając z 3komputerów i dropped zarejestrowałem wygasającą opcje na i.pl

po co mi skrypty ?! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakieś 30 min. temu ech..... gdybym wiedział wcześniej;)

 

....a tak naprawdę, to bardzo ciekawa opcja.

Edited by Ores

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to jak, w końcu Noname, "rzuciliście" na pożarcie, opcję na i.pl "szaraczkom".....czy opcja powędrowała do tajemniczego "ktosia" ?:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

status "opcja zarejestrowana" ale w panelu jej nie mam a kasy też nie ściągneło.

wychodzi na to, że "tajemniczy ktoś" wyprzedził mnie o milisekundy...

 

nie wiem tylko po co się wyświetlił status "zarejestrowana", ale coż...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noname, a opcje, na tego typu domeny, w ogóle wypuszcza ktoś z NASK'u czy już na tym poziomie są "pożerane"?

Share this post


Link to post
Share on other sites
po co mi skrypty ?! ;)

 

 

Eee tam raczej nie zarejestrowales opcji na i.pl - ktos inny mial farta ;-)

 

:););)

 

Rzeczywiście "można" bez skryptów ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobre. ;) Też próbowałem już kilka razy "złapać" jakieś ciekawe opcje nawet i ze skryptami i z tym samym skutkiem, chyba ktoś ma zbyt dobre skrypty albo jest mega magikiem, że się wpasowuje w jakieś mikronowe części milisekund chyba, ciekawe kto to, pewnie się nie przyzna. ;)

 

Polowałem przez API, może po prostu z tym całym EPP czy tamtym czymś na co ktoś łapie te opcje nie ma szans. :)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×