Jump to content
paczko

problem prawny - pilne

Recommended Posts

Niektórzy tutaj bardzo się starają pomóc Tobie znaleźć najlepsze w tej sprawie rozwiązanie, ścierając się w zawiłych detalach słowno - prawnych a ja chciałbym zapytać czy jesteś w stanie udowodnić, że dostałeś od tej gospody zlecenie na zrobienie serwisu czy bez ustaleń z nimi zarejestrowałeś tą domenę i tylko wyobraziłeś sobie, że mógłbyś zrobić im stronę ?

Prowadzisz chociaż działalność związaną z tworzeniem stron internetowych ?

 

Domenę zarejestrowałem jeszcze przed nawiązaniem kontaktu i nie widzę w tym niczego złego. Spadła więc kupiłem. Tak, prowadzę działalnośc w branży IT (w tym tworzenie stron internetowych).

Share this post


Link to post
Share on other sites
... Domenę zakupiłem kilka miesięcy temu, bo miałem robić dla nich stronę internetową...
... czy jesteś w stanie udowodnić, że dostałeś od tej gospody zlecenie na zrobienie serwisu czy bez ustaleń z nimi zarejestrowałeś tą domenę i tylko wyobraziłeś sobie, że mógłbyś zrobić im stronę ?

Domenę zarejestrowałem jeszcze przed nawiązaniem kontaktu i nie widzę w tym niczego złego. Spadła więc kupiłem.

Albo jestem tuż przed pierwszą w nocy zbyt zmęczony by to zrozumieć albo robisz sobie jaja z tych wszystkich, którzy do tej pory starali się Tobie pomóc w tej sprawie.

 

Ściągnij z siebie zbroję błędny rycerzu i udaj się wreszcie na spoczynek, nie licząc na żołd za zniszczone wiatraki !

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, dziękuję wszystkim za wypowidzi. Spór został zażegnany. Wszystko wróciło do pierwotnej umowy. Temat do zamknięcia.

Edited by paczko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×