Jump to content
DD

MeetDomainers 2009 w Warszawie

Recommended Posts

Dlaczego jedna?

 

20:00 ? 24:00 Zapraszamy na wspólny wieczór w restauracji KOM

 

Tak ale to już będzie miało raczej charakter wieczornej kolacji przy winie. W zeszłym roku z tego co pamiętam odwiedzilismy dwa kluby. ( w tym jeden skandaliczny:))

Edited by scav

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak ale to już będzie miało raczej charakter wieczornej kolacji przy winie. W zeszłym roku z tego co pamiętam odwiedzilismy dwa kluby. ( w tym jeden skandaliczny :rolleyes:)

Będzie, będzie - poprawiłem opis na bardziej właściwy :D

 

20:00 – 24:00 Zapraszamy na wspólny wieczór w restauracji KOM

Coctail party, na którym dobrym winem uczcimy wyniki aukcji :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hotel jeszcze mozna w jakiejś promocji???

 

A no właśnie, jest jeszcze promocja ??

 

A może znacie jakiś nocleg w miarę w pobliżu i w miarę przystępny finansowo ?? :rolleyes:

 

pzdr

 

d.

Edited by degone

Share this post


Link to post
Share on other sites
A no właśnie, jest jeszcze promocja ??

 

A może znacie jakiś nocleg w miarę w pobliżu i w miarę przystępny finansowo ?? :rolleyes:

Hotel Marriott jest chyba jeszcze cały czas dostępny w całkiem przystępnej cenie ~ 300 zł / dobę na stronie hotele.pl. Oczywiście w Warszawie można też spokojnie znaleźć miejsca w hotelach w cenie 100-200 zł.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
a co są stroje kubowe, bo ja to już starszej daty jestem i nie bardzo w temacie :rolleyes:

 

a google pokazuje:

 

polishkits4.jpg

To pewnie nie będziesz, bo nie można w trampkach, krótkich spodenkach i w bluzie z kapturem. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
czy w klubie opera będzie impreza zamknięta ?

Nie, będziemy mieli klub dla siebie do 22:00, a potem klub będzie otwarty. Natomiast cały czas będzie do naszej dyspozycji nasza zamknięta część.

 

EDIT: Dla jasności (bo otrzymałem wiadomość od @scav) - faktycznie w Operze jest dosyć ostra selekcja pod względem ubioru, taki minus, bo sam nie lubię takich klubów. Jednak selekcja ta nie obowiązuje gości MeetDomainers :rolleyes: Przy czym prośba o te stroje klubowe jednak pozostaje :D

 

Sam klub jest już OK i myślę, że Wam się spodoba - nawet jako jakaś odmiana :)

 

DD

Edited by Daniel Dryzek

Share this post


Link to post
Share on other sites
20:00 – 24:00 Zapraszamy na wspólny wieczór w restauracji KOM

Sernik Wasabi z tatarem z tuńczyka i kawiorem (wersja wegetariańska )

 

Mam nadzieję, że w Marriocie wegetarianizm postrzegają inaczej :ph34r:

----------------



A propos spaceru po Warszawie - w TVN zapowiadali dzisiaj załamanie pogody podczas przyszłego weekendu.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam nadzieję, że w Marriocie wegetarianizm postrzegają inaczej :ph34r:

 

Trzeba być dobrej myśli, w Grandzie wiedzieli „jak to się robi”. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daniel juz pisał ;-)

 

2008 vs 2009(do dzis włącznie)

 

80 vs 90 osob ;-)

 

Rejestracja jeszcze pewnie nie zakonczona - chociaz strzelam ze bedzie okolo 100osob ;-)

 

Pozdrawiam,

Michał

 

Edit: Zle przeczytalem ;-) Wyzej opisalem wszystkich (bez dzielnia na krajowych i zagranicznych)

Edited by Noname

Share this post


Link to post
Share on other sites
A jak wyglądają proporcje uczestników z kraju i zza granicy '08 vs '09 ?

Pewnie więcej w 09, niemniej jednak wciąż są to nierówne proporcje ~ 90% z kraju do 10% z zagranicy.

 

O ile pamietam w Operze obowiazuje koniecznosc posiadania powyzej 21lat - czy gosci MD tez to dotyczy ?:ph34r:

18 lat wystarczy.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

widzę, że sesje prawne zostały podzielone na dwa dni. Bardzo dobry ruch.

Edited by scav

Share this post


Link to post
Share on other sites
widzę, że sesje prawne zostały podzielone na dwa dni. Bardzo dobry ruch.

 

Szkoda, że kosztem sesji o zakładaniu firmy za granicą.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szkoda, że kosztem sesji o zakładaniu firmy za granicą.

Niestety, którąś sesję trzeba było usunąć (pisałem o tym w jednym z poprzednich postów). Mieliśmy ich za dużo i trzeba było z którejś zrezygnować. Do tematu wrócimy następnym razem.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że ta o zakładaniu firmy za granicą nie pasowała od początku. To bardzo pożyteczne informacje i chciałbym się dowiedzieć czegoś na ten temat, ale nie podczas spotkania domenowego.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niestety, którąś sesję trzeba było usunąć (pisałem o tym w jednym z poprzednich postów). Mieliśmy ich za dużo i trzeba było z którejś zrezygnować. Do tematu wrócimy następnym razem.

 

DD

 

Wiem, że pisałeś, ale to niewiele zmienia. Agenda jest uboga w istotne tematy więc szkoda z niej usuwać interesujące zagadnienia.

 

Dobrym powodem oczywiście byłby brak zainteresowania ze strony gości MD. Jeżeli ludzie są zainteresowani - można by było tę część

 

przeprowadzić równolegle z jakimś wystąpieniem reklamowym. A z dyskusji na di wnoszę, że temat jest interesujący zarówno dla osób

 

które taką firmę chciałyby założyć, jak dla osób które takie firmy prowadzą.

 

Idąc dalej - tak naprawdę interesujący on jest dla wszystkich którzy z takimi firmami współpracują kupując i sprzedając im domeny.

 

PS

Decyzję o zgłoszeniu na MD podjąłem dlatego, że w agendzie było prawo domen i zakładanie firm. Stąd ten post.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Decyzję o zgłoszeniu na MD podjąłem dlatego, że w agendzie było prawo domen i zakładanie firm. Stąd ten post.

Rozumiem. Dlatego jeśli zdecydujesz się zrezygnować ze Spotkania zwrócę Ci wpłacone pieniądze.

 

Proszę daj znać.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rozumiem. Dlatego jeśli zdecydujesz się zrezygnować ze Spotkania zwrócę Ci wpłacone pieniądze.

 

Proszę daj znać.

 

DD

 

To nie takie proste.

 

Osoby które krytykują Twoje decyzje ośmieszasz, ignorujesz ich nicki, popierasz tych którzy wypowiadają się po Twojej myśli. Teraz chcesz mnie usunąć ze spotkania albo - skoro nie zrezygnuję - zamknąć mi usta.

 

Pisałeś wielokrotnie o słuchaniu sugestii - więc zasugerowałem Ci zrobienie wykładu równolegle. Z całą pewnością sala na kilkanaście osób w Mariottcie się znajdzie i nie będzie wymagała szczególnie wysokich nakładów.

 

Z drugiej strony - zaproponowałeś jakiś produkt, ja za niego zapłaciłem i mam prawo żądać od Ciebie wywiązania się ze zobowiązań.

 

Oczywiście w momencie kiedy takich zainteresowanych będzie tylko kilka osób - nie widzę powodu żeby się upierać.

 

bradiaga

Share this post


Link to post
Share on other sites
PS

Decyzję o zgłoszeniu na MD podjąłem dlatego, że w agendzie było prawo domen i zakładanie firm. Stąd ten post.

Chętnie porozmawiam przy kieliszku wina na ten temat jako, że mam trochę doświadczenia w tej materii w zasadzie :ph34r:.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chętnie porozmawiam przy kieliszku wina na ten temat jako, że mam trochę doświadczenia w tej materii w zasadzie :ph34r:.

 

Dla wyjaśnienia.

 

DD bardzo słusznie - prosi o pytania do prelegentów.

 

Tutaj pytania byłyby nie tylko w kwestii "jak założyć" ale i jak kupić od takiej firmy domenę, jak sprzedać takiej firmie domenę, jak

 

optymalizować podatki nie wchodząc w konflikt z US.

 

Na forum była bardzo ciekawa dyskusja na ten temat, ale chętnie wysłuchałbym porady prawnika.

 

Poza tym - rozmawialiśmy na ten temat ostatnim razem i pewnych rzeczy zdradzić nie chciałeś :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@bradiaga Dlatego zaproponowałem zwrot pieniędzy.

 

Mimo wszystko prosiłbym Cię o więcej wyrozumiałości. W przypadku planowania takiej konferencje zachodzą różne okoliczności w trakcie, których nie można przewidzieć. Najprościej było zrezygnować właśnie z tej sesji, stwierdziłem też, że jest ona najmniej "domenowa", jak zauważył też apze.

 

Wsłuchuje się w uwagi i wiele wdrażam, ale na tydzień przed Spotkaniem nie jest możliwa realizacja każdej prośby.

 

EDIT: Przy organizacji MeetDomainers niejednej już osobie podpadłem: bo nie wybrałem domeny na aukcję, bo hotel nie taki, bo sesja mogłaby być inna, bo mało nowych gości, bo mało gości mówiących o domenach, bo mało gości mówiących o innych rzeczach niż domena :ph34r: Mogę tylko robić swoje i będę robił, a wszystkim nie dogodzę i nie jest to moją ambicją :)

 

Pamiętam jeszcze jak wyglądały dyskusje na forum dawno temu, kiedy ustalane było miejsce podobnego spotkania. Demokracja jest fajna, ale nie w przypadku organizacji podobnych spotkań. Bo albo chcemy coś robić, alby tylko sobie tutaj dyskutować. MeetDomainers jest dla osób, które chcą działać.

 

DD

Edited by Daniel Dryzek

Share this post


Link to post
Share on other sites
@bradiaga Dlatego zaproponowałem zwrot pieniędzy.

 

Mimo wszystko prosiłbym Cię o więcej wyrozumiałości. W przypadku planowania takiej konferencje zachodzą różne okoliczności w trakcie, których nie można przewidzieć. Najprościej było zrezygnować właśnie z tej sesji, stwierdziłem też, że jest ona najmniej "domenowa", jak zauważył też apze.

 

Wsłuchuje się w uwagi i wiele wdrażam, ale na tydzień przed Spotkaniem nie jest możliwa realizacja każdej prośby.

 

DD

 

Nawet sobie nie wyobrażasz jak wiele wyrozumiałości u mnie masz.

 

Myślę, że nie chciałbyś przeczytać tych postów które napisałem i skasowałem - nawet gdybyś je dostał na PW;)

 

Nie proponuję żadnego nowego punktu programu. Zakładam, że jakieś kroki poczyniłeś - więc tylko musiałbyś do tego wrócić.

 

Dyskusję proponuję na tym zamknąć i czekać na odzew innych osób. Jeśli inni nie są zainteresowani - pisałem - nie jest to dla mnie

 

sprawa priorytetowa. A jeśli kilka osób ma podobne oczekiwania - to zrób ankietę i tyle.

 

W poście powyżej napisałem czemu jest to dla domeniarzy istotne. Ale mogę się przecież mylić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Najnowsze posty na forum

    • Jutro godzina 20:00 koniec aukcji.   https://0-0.pl/ 
    • wycenamajatku.pl   WycenaMajatku.pl 500 zł    
    • L-4.PL   Sell: https://www.aftermarket.pl/domena/l-4.pl/
    • zomo.pl   Zapraszam na aukcję domeny od 69 PLN bez ceny minimalnej:   https://ddregistrar.pl/aukcje/10052/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-29 15:37:30) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-08 godz. 19:15   DD
    • logistyczna.pl   Aukcja od 1 zł bez ceny minimalnej:  https://www.aftermarket.pl/aukcja/2605727/  
    • Zapraszam na aukcję domen od 89 PLN bez ceny minimalnej:   pokolorujto.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10012/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-27 20:53:48) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-06 godz. 19:25   ginekolog24.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10011/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-27 20:50:34) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-06 godz. 19:25   DD
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,181
    • Most Online
      898

    Newest Member
    BrodatyDev
    Joined
×